What's new

Çay Bahçesi

BTW, which one of you was it that cursed at me on the Reddit forum? Calling me half human half animal from Iran? Kufur edemem cunku ban olurum ama sulaleni....

Can you give link to that forum ?

Can you give link to that forum ?

Rad... something I believe. Don't know I was banned for cheering on a bunch of Nusra's getting killed. Anyway, it's okay tempers probably flared. Perhaps better if I don't know, don't want any animosity.

Rad... something I believe. Don't know I was banned for cheering on a bunch of Nusra's getting killed. Anyway, it's okay tempers probably flared. Perhaps better if I don't know, don't want any animosity.
Maybe he was an Arab guy.... :meeting:

Haha hayir Turk. He said we're gonna sell missiles to every Arab nation to destroy Iran. Something like that. Haha anyway, let's hope he doesn't actually do it:D
her kim yapmishsa ayip!!! welcome back kardesh.

@IR-TR

Iran ile olan mevzularda olaylara biraz daha tarafsız gözle bakmanı tavsiye ederim Kimse bir ulusu veya bir ülkeyi karalamak için orada tartışmıyor aksine anlamsız bir ihtiras ve pompalanmış propaganda cümleleri ile ettikleri iddiaların ne kadar saçma/anlamsız/yersiz ve gereksiz olduğu vurgulanmak için sayfalarca konu uzayıp gidiyor çünkü tartıştığım üye ve bunun gibi birkaç tanesi daha aslında hiçbir konu hakkında bilgi sahibi değiller tartışma amaçları farklı. Konunun gidişatına da bakacak olursan hep Türkiyeyi bir aşağılama modu var ki bu durum eskiden çok daha rezil seviyelerdeydi ve sadece savunma sanayii olarak civata sıktığımızdan bahsederlerdi fakat tuhaftır, bu mevzular dönerkenki şahit olduğum Iranlı üyeleri savunmacı ruhunu bu insanlar bu aşağılayıcı cümleleri Türkler için de söylerken veya ülkeye veya bana hakaret ederken de görmek isterdim şahsen... Burada yeni olduğunun farkındayım fakat elbette takip etmişliğin vardır veya olaylara az çok hakimsindir diye düşünüyorum. Bir mevzu varsa sebebi vardır elbette bunu böyle görmen gerekli, en azından benimle ilgili mevzularda olaya böyle bakmalısın fakat çıkar da alenen karşı taraftan hakaretler edilip, bunca emek, çaba ve onurlu yürüyüş küçümsenirken sen de onlar gibi ağız birliği yapıp hesap sorma modunda buradaki üyelerle konuşursan, sana da elbet belli tonlarda, gerekirse forum bazında sürprizlerim olacaktır şüphen olmasın...

Last edited:
Yahu hiç anlamıyorum şu iranlıları. Adamlar sanki kendilerini önce bir müslümandan çok bir pers gibi görüyorlar.Bunu kimse istemez biliyorum ama olası bir savaşta TSK'nın onları ezip geçeceğini biliyorlar bu yüzden işleri güçleri balistik füzeler.Hakan Kılıç kokpit.aero'da bununla ilgili gayet güzel yazılar yazıyor.Qaher-313 gibi uçamayacak şeylerle ortaya çıkıyorlar.Şu anda dünyada kimsede olmayan hava-hava görevi icra edebilen dronelar uyduruyorlar.RQ-170 yaptıklarını iddia ediyorlar vs vs.Bu yalanların kimseyi etkilemediğinin farkindalar mı acaba? Bizimle savaşamayacaklarının farkındalar ondan hep böyle şeyler içindeler.Osmanlı bir Avrupa seferine çıktığında hep arkadan saldırırlardı böyle geldi böyle gidiyor hadi hayırlısı...

@IR-TR

Iran ile olan mevzularda olaylara biraz daha tarafsız gözle bakmanı tavsiye ederim Kimse bir ulusu veya bir ülkeyi karalamak için orada tartışmıyor aksine anlamsız bir ihtiras ve pompalanmış propaganda cümleleri ile ettikleri iddiaların ne kadar saçma/anlamsız/yersiz ve gereksiz olduğu vurgulanmak için sayfalarca konu uzayıp gidiyor çünkü tartıştığım üye ve bunun gibi birkaç tanesi daha aslında hiçbir konu hakkında bilgi sahibi değiller tartışma amaçları farklı. Konunun gidişatına da bakacak olursan hep Türkiyeyi bir aşağılama modu var ki bu durum eskiden çok daha rezil seviyelerdeydi ve sadece savunma sanayii olarak civata sıktığımızdan bahsederlerdi fakat tuhaftır, bu mevzular dönerkenki şahit olduğum Iranlı üyeleri savunmacı ruhunu bu insanlar bu aşağılayıcı cümleleri Türkler için de söylerken veya ülkeye veya bana hakaret ederken de görmek isterdim şahsen... Burada yeni olduğunun farkındayım fakat elbette takip etmişliğin vardır veya olaylara az çok hakimsindir diye düşünüyorum. Bir mevzu varsa sebebi vardır elbette bunu böyle görmen gerekli, en azından benimle ilgili mevzularda olaya böyle bakmalısın fakat çıkar da alenen karşı taraftan hakaretler edilip, bunca emek, çaba ve onurlu yürüyüş küçümsenirken sen de onlar gibi ağız birliği yapıp hesap sorma modunda buradaki üyelerle konuşursan, sana da elbet belli tonlarda, gerekirse forum bazında sürprizlerim olacaktır şüphen olmasın...

Anladim dedigini. Ben zaten ortada kalmak isterim. Kendi ulkeme saldirmam hangi taraf olsada. Iran devleti tabi gordugun gibi cok propaganda yapiyor, Arablarda saldiriyor bu forumda, onun icin biraz kafayi yiyorlar. O yeni 'tanklari' gordunmu? Senegal bile isterse daha yeni modelleri alabilir. Onun icin bazen biraz yardim ediyorum. Ve simdi ambargolar kaldirilacak, onun icin heyecanliyorum. Fanboyluk yok bende.
Ama ben baska bir sey diyordum. Reddit'de Al Nusra konusu cikmisti, ben onlara karsiyim. Birisi gelip kufur etmeye basladi. Ama olsun ben sikayet etmem fakat bilmek istiyordum kim oldugunu. Sanki Turk tarafina gelip casusluk yapiyorum. Insan iki ulkeyi sevemez mi? Hayatimda bile Irana gitmedim bile. Hollandadan baska en cok Turkiye'de vakit gecirdim hayatimda.

Yahu hiç anlamıyorum şu iranlıları. Adamlar sanki kendilerini önce bir müslümandan çok bir pers gibi görüyorlar.Bunu kimse istemez biliyorum ama olası bir savaşta TSK'nın onları ezip geçeceğini biliyorlar bu yüzden işleri güçleri balistik füzeler.Hakan Kılıç kokpit.aero'da bununla ilgili gayet güzel yazılar yazıyor.Qaher-313 gibi uçamayacak şeylerle ortaya çıkıyorlar.Şu anda dünyada kimsede olmayan hava-hava görevi icra edebilen dronelar uyduruyorlar.RQ-170 yaptıklarını iddia ediyorlar vs vs.Bu yalanların kimseyi etkilemediğinin farkindalar mı acaba? Bizimle savaşamayacaklarının farkındalar ondan hep böyle şeyler içindeler.Osmanlı bir Avrupa seferine çıktığında hep arkadan saldırırlardı böyle geldi böyle gidiyor hadi hayırlısı...

Kimse kimseye saldirmaz. TSK daha kuvvetliler ama savas ciksa iki taraf boku yer. Qaher tabi propagandadir ama kendi halk icin. Biz korkmayiz diye.Irana karsi yaklasik 40 yildir propaganda yapiyor America ve Israel. Suudi Arabistan bolgenin butun sunnileri Irana karsi tesvik ediyor. Sanki Iranlilar hazreti Muhammedi oldurduler. Okadar nefret var ki sunni arablardan. Ve evet, Iranlilarin Turklerin gibi, islamdan once kendi kulturleri ve imparatorluklari vardi. Bazilari cok sever o zamanlari. Turkler bazen unutuyor sanki Bizansimiz vardi, Istanbulun baska ismi vardi falan filan. Dunya Islamda baslamadi.
Ama harp konulari birak. Bu iki ulke bok yer savas ciksa.

@xenon54 @Sinan @Targon and others can u find tel number of this hotel ? this is the name Elite Studio Kadikoy

and this is the address

Rasimpasa Mah. Suleymanbey Sok. No:1 Kadikoy, Kadıköy, 34710 İstanbul, Türkiye

bence bazilari bilekden kufurle konushuyorlar... onlara da bakib bir cogu sirf bilgileri olmadigi icin Iranin sayiden bunlari yaptigina inaniyorlar... Ben Rusiyanin propagandasini da goruyorum. Her defe dunyanin en guclu "her SHeyinin" kendilerinde oldugunu soyluyorlar... Ve kendilerin compare edib sanki gosteriyorlar... Armata tankinda sanki muterrebat bashka yerde oturunca hemen tank tum tanklari yenecek... yani bunlarin mantigi bu. sadece bir ofrum olsaydiki ki anlatmak ola, amma hic kimse kufur kullanamasin, kullanana da ceza verilsin, bak guzel bir forum olur... bir defalik de kurtulmush oluruz..

Back
Top Bottom