What's new

Çay Bahçesi

Arkadaşlar uzun bir zaman düşünüyordum ve net karar verdim. Artık bu forumda daha da durmayacağım. Afedersiniz milletin sidik yarıştırdığı, saygısız, faşistinden şeriatçısına kadar her tipin uç çocuklarının toplandığı bir yer haline geldi burası. Yönetim de bir halta yaramıyor, askeri tecrübe ve birikimlerin de bir değeri yok. Saçma sapan kaynaklardan topic açılıyor. Yeni üyeler TT oluyo kafalarına göre like dislike atıyor. İki adam çıkıyor orda Atatürk'e, cumhuriyetimize giydiriyor bir şey olmuyo. Spesifik bir neden yok :)

Bir iki güne hesabı kapattırırım. @Hakan sana da iyi şanslar dilerim. Kendinize iyi bakın. Ankara'dan selamlar.

Man, just stay in Turkish section...no need to go to other rotten sections of this forum.

:o: :(

@Neptune yanimizdan gitme ! :cry:

Maalesef turkmen kardeşim.

Askeri bilgisi olan az üyelerdensin, senin gitmen büyük bir eksi olacak bizim icin.

Teşekkür ederim. Ama yapacak bi sey yok. Sen en çok cekenimizlerdensin. Belki bi iki yıl sonra donerim tekrar.

Man, just stay in Turkish section...no need to go to other rotten sections of this forum.

Nahh mate. I will need a very very long time off to be back here. (Why English lol)

Yok ya. Biz burada işe yaramayız :D. Sağolsunlar sektörden abilerimizle burayı ayakta tutuyorsunuz siz.

Ya olur mu ? hele denizcilikle donanmayla alakalı bişe olunca direkt seni tag'liyorum ben, sana soruyorum...

@Neptune bi yere gitmek yok abi... daha bi ton proje var... lpd/lst/tf-100/tf-2000/ Türk Tipi Hücumbot vs. vs v.s.. :D

Hele IDEF manyak olacak... resmen kusacaz fazla haber yüklemesinden... :lol:

Ya olur mu ? hele denizcilikle donanmayla alakalı bişe olunca direkt seni tag'liyorum ben, sana soruyorum...

@Neptune bi yere gitmek yok abi... daha bi ton proje var... lpd/lst/tf-100/tf-2000/ Türk Tipi Hücumbot vs. vs v.s.. :D

Hele IDEF manyak olacak... resmen kusacaz fazla haber yüklemesinden... :lol:

Ahahaha..eyvallah. "Guest" olarak takip etcem paylaşacaklarını söz :D. Önemli olanları MİLDEN, TCG Levent ve TF-2000 tabii ki. Onlar da en erken 2020'den sonra hizmete girer.

Ahahaha..eyvallah. "Guest" olarak takip etcem paylaşacaklarını söz :D. Önemli olanları MİLDEN, TCG Levent ve TF-2000 tabii ki. Onlar da en erken 2020'den sonra hizmete girer.
Elalemin herifine kızıp da gitmek....ne biliyim bi tuhaf geliyor.

Zamanın da Çinli mod "Çin Tibet'in doğal kaynaklarını çalıyor " dediğim için 1 hafta ban verdi...noldu sonuç olarak, onların section'ına uğramıyorum. Bizim burası iyi.

Vazgeçirmedik seni yani öyle mi ?.. :(

Bence ayrılma olarak yapma da ara ara gel bari... hı ? o_O

Ahahah estağfurullah. Yok ben gelirim hep de..gorunmem diyelim..

Elalemin herifine kızıp da gitmek....ne biliyim bi tuhaf geliyor.

Zamanın da Çinli mod "Çin Tibet'in doğal kaynaklarını çalıyor " dediğim için 1 hafta ban verdi...noldu sonuç olarak, onların section'ına uğramıyorum. Bizim burası iyi.

Ohaa..benden de serti varmış napmis o herif ya :D

Back
Top Bottom