What's new

Çay Bahçesi

Sözüm Çinlilere değil bu başlıkları Çinlilere karşı hortlatıp ortalığı karıştırıp sonra kaçanlara.

Valla hocam ne yalan soyleyeyim bende cok sinirlendim. Tepkim, Cinlilerin bile bile trolluk yaptiklari bilinmesine ragmen cok rahat hareket etmelerineydi. Bende bu adamlarla sidik yaristirmanin anlamsiz oldugunu biliyorum hatta sayin Quasar'a bu konuda tavsiyede bulunmustum.

@Quasar Cevap verme, bundan besleniyorlar. Gormezden gel cinlilerin postlarini.

Tum uyeler, lutfen bir cinli ile tartisma oldugunda bunu sidik yarisina cevirmeyin, ne derseniz deyin galip gelmeyeceksiniz bu troller karsisinda :)

Son uçak düşürme olaylarında her başlık altına destek mesajları attım tarafımız belli sonuçta. Hepsi gördü hemen hemen. Bugünde çinlinin biri kuzey ırak bölgesel yönetimi bayrağı profil resmi yapmış. Onu tetikledim kürt bağımsızlığı bla bla falan yazdı. Bu bizim olaya bakan modu çağırdım konu kilit, profil resmini sildirdi, adamlarada baya saydırdı. Akıllı davranmak lazım arkadaşlar bu denyolara karşı.

Son uçak düşürme olaylarında her başlık altına destek mesajları attım tarafımız belli sonuçta. Hepsi gördü hemen hemen. Bugünde çinlinin biri kuzey ırak bölgesel yönetimi bayrağı profil resmi yapmış. Onu tetikledim kürt bağımsızlığı bla bla falan yazdı. Bu bizim olaya bakan modu çağırdım konu kilit, profil resmini sildirdi, adamlarada baya saydırdı. Akıllı davranmak lazım arkadaşlar bu denyolara karşı.

Bahsettiğim konu da buydu. Pakistanlı Mod gerçekten sağlam sarstı çinlileri o konuda sanki yanlış yaptık Türklere ayıp ettik edasını okudum Modun “ağlamayın” tarzında ifadelerini gördüğümde. Bu da aslında bir özür anlamına gelir benim için. Biraz da olsa içime su serpti. Çinliler bir ara Türk müsün sen falan diye çıkıştı hatta. Güzel bir aktivite oldu bu gerçekten teşekkürler...

@Islamic faith&Secularism Az önce attığın iletine istinaden, daha fazla drama yapıp meydan okumalarına, fırsatçılığına, ortamı kışkırtmak için kullandığın ima yollu dile, anormal bir ruh haliyle milletten sürekli hesap sormana, yalan yalnış argümanlarınla milleti suçlamalarına, cevabı verilmiş olan meseleleri tekrar tekrar gündeme getirip algı oluşturmana ve forumda sürekli tartışma yaratma ve bundan faydalanma çabana müdahale edilecek bundan sonra. Gidenler diye adını kullandığın üyeler dahi senin bu ruh halinden, fırsarçılığından ve riyakarlığından rahatsız. Kim ne yazmış çizmiş ne konuşmuş, neyi savunmuş ne cevaplar almış hepsi zaten konularda sabit, hiçbiri de silinmiş değil kilitli olanlar var sadece yani senin yol göstermelerine kimsenin ihtiyacı yok bu forumda. Moda kim ne yazmış o da çok açık çaybahçesinde mevcut fakat Tartışma istemiyoruz dedikçe milleti kışkırtıyorsun. Yukarıdaki muhabbeti bile öfke unsuru olarak görüyor ve ilgili üyeyi veya üyeleri suçlama amacıyla kullanıyorsun. Mod şöyle yaptı dendiğinde bendim o modla çatışan, siz nerdeydiniz şimdi ortaya çıkanlar konuşmasın mantığınla anladığım ilgili üyeye hesap soruyorsun bu sefer. İki mesajın ait oldukları yere kaydırıldı diye kıyameti koparıyorsun. Halen daha kendi tarzını, aynı iletileri defalarca copy/paste yaparak trole karşı trollük mantığınla işleri nasıl çıkmaza soktuğuna bakmadan büyük işler başarmış komutan edasıyla millete sarıyorsun. Bırak artık bu işleri yeter. Son iletinle ilgili uyarını aldın. Bu tip iletilerde ısrarcı olman benzer uyarılarla cezalandırılman anlamına gelecektir. Kişilerle uğraşmak yerine forumun tadını çıkarmaya bakarsan hakkında hayırlı olur diye düşünüyorum ama yok bildiğimi okuyacağım diyorsan canın nasıl isterse...

Çin ordusu Rus T90 tanklarının maketinden hedef yapıp çalışma yapıyormuş. Neyin hazırlığı bu diye soruyor millet Ukraynada. Hindistan ve Vietnam da bu tankları kullanıyorlar.
IMG_20190303_022039_639.jpg

https://sprotyv.info/news/armiya-kitaya-treniruetsya-zhech-rossijskie-t-90

Last edited:
"Arab News'te ideolojik bir amaçla değil, gelir sağladığı icin yazıyorum." = "Zaman'da ideolojik bir amaçla değil, gelir sağladığı için yazıyorum" Yaşar Yaķış

Pakistan is going to spend a fortune to procure attack helicopters from Turkey but the key parts of those choppers are all from US, in case of war with India, US can easily kill those choppers by refusing providing parts. Pakistan should move away from relying on US equimpments.
Bir de rating almış, şu na bir ayar verir misin? @cabatli_53

Arab kardeslerimize bak, hepsi Twitter'de toplanmis Türkiye'ye laf atiyorlar hele su Yemenli/Filistinli...
D0tbwIBXgAEjDCh.jpg:large

Sadece araplar degil twitter kac tane kurt/ermeni/avrupali kac tane kisiler hep turkleri kufurediyorlar.

Bi tane meksikali musluman Turklere karsi zehir kusuyordu twitter unutum bu picin adi ve hemde Turkleri kufur ediyor ve ermeni ve baska hristiyanlari seviyor. Utanmaz serefsiz bize Turkey has no history but a criminal record diyor twitter da. Meksika hala bu kartel piclere ulkeni kaybediyorlar ve meksikanin suc oranlari suriye ve irak dan kotu.

Twitter sadece araplar degil cogu bize Turklere karsi zehir kusuyorlar hemde Muslumanlardan on dan sonra Turkler bizim kardesimiz ve arkadasmiz diyorlar.

Biz bunu yermeyiz resmen. Elin Somalis ya da Pakistanli biz Turkleri seviyor ve sayiyorlar ve baska Muslumanlar bize zehir kusuyorlar.

Musluman olarak bu picleri haddini bildirmemiz lazim artik.

Sadece araplar degil twitter kac tane kurt/ermeni/avrupali kac tane kisiler hep turkleri kufurediyorlar.

Bi tane meksikali musluman Turklere karsi zehir kusuyordu twitter unutum bu picin adi ve hemde Turkleri kufur ediyor ve ermeni ve baska hristiyanlari seviyor. Utanmaz serefsiz bize Turkey has no history but a criminal record diyor twitter. Meksika hala bu kartel piclere ulkeni kaybediyorlar ve meksikanin suc oranlari suriye ve irak dan kotu.

Twitter sadece araplar degil cogu biz Turklere karsi zehir kusuyorlar hemde Muslumanlardan on dan sonra biz Turkleri kardes ve arkadasmiz diyorlar.

Biz bunu yermeyiz resmen. Elin Somalis biz Turkleri ve seviyor ve baska Muslumanlar bize zehir kusuyorlar.

Musluman olarak bu picleri haddini bildirmemiz lazim artik.

Ne oldu ki, dün aksam hepsi toplanmis bize hakaret ediyorlar.

Hepsi Arap ama Yunan, Ermeni, PKK'ci ve Avrupali köpekler gibi konusuyor.

Ne oldu ki, dün aksam hepsi toplanmis bize hakaret ediyorlar.

On dan Sonra Gel Turkiye bize kurtar!!

Bi tane Yemenli diyor biz Turkler yemende hic bisey yapmatik ayni balkan piclerde diyor.

Resmen gulecem yok o kadar turklerin tarih eserlerini yiktilar ya da bombaladilar on sonra biz turkler bu topraklarda hic bisey yapmadik.

Turkler yemeni 300 sene hukmetti ve bakarsan yemenliler 100 sene gecmedi ve kendi ulkeni darmadan ettiler.

Rusların balondan yaptıkları maketler vardı S400’ler falan. Buna benzer birşey mi bu?
Ruslarınkisi düşmanı aldatmak için.

Çin'de T90 tankı yok ki. Tam tersi düşman tankını yok etmeye yönelik tatbikat amaçlı. Hindistan ve Vietnamda T90 tankları var
Hindistan ve Vietnama dalma ihtimalleri de her zaman var. Vietnam savaşı da bu Çinliler yüzünden çıkmıştı.

Latest posts

Back
Top Bottom