What's new

Çay Bahçesi

Giden arkadaşların hiçbirinden @cabatli_53 aleyhine hiçbir şey duymadım ve hala duymuyorum. Onların kızdıkları forum yönetimiydi. Ayrıca tam tersi hepsi bu üyeden şikayetçi.

41s9aFXGz1L._SX331_BO1,204,203,200_.jpg

2006-05-05-Three-Wise-Monkeys.jpg

:angel:

@Islamic faith&Secularism
kendi fantezi dünyanızda yaşıyorsunuz! elbette @cabatli_53 eleştirilemez bir arkadaşımız değil kendisi dillendirmeyecektir ama form için en başından beri yaptıkları ortadayken ciddiye alınmak istiyorsan eleştirilerinde adil ve makul olman gerekir. Şu an yaptığın saçmalamaktan başka bir şey değil. Tavsiyem biran önce kendi davranış ve aptallıklarınızın sonuçlarından dolayı başkalarını suçlamayacak kadar olgunlaşmanız. Dostça söylüyorum lütfen biraz sakin ol!

Last edited:
Proboards DefenceTurk

Duzeltilecek cok seyi var, oncelikle adi ama yillar once yapmistim soyle birseyler, uye olmak isteyen varsa gelsin. Duzeltiriz beraber forum bombos bir tane uyem var tangoechokilo diye onunda kim oldugunu bilmiyorum :whistle:Eger telefondan giriyorsaniz en alt kisma inin orada desktop'a tiklayin daha hos bir goruntu olmasi acisindan :D

Last edited:
Proboards DefenceTurk

Duzeltilecek cok seyi var, oncelikle adi ama yillar once yapmistim soyle birseyler, uye olmak isteyen varsa gelsin. Duzeltiriz beraber forum bombos bir tane uyem var tangoechokilo diye onunda kim oldugunu bilmiyorum :whistle:Eger telefondan giriyorsaniz en alt kisma inin orada desktop'a tiklayin daha hos bir goruntu olmasi acisindan :D
. Ben kayıt oldum onay bekliyorum
Edit: onaylandı

edit2: onaylandı mesajı e postama geldi ama giriş yapınca hala onaylama bekliyor uyarısı var

. Ben kayıt oldum onay bekliyorum
Edit: onaylandı

edit2: onaylandı mesajı e postama geldi ama giriş yapınca hala onaylama bekliyor uyarısı var
Onaylandi, admin onayi felan bekletiyor yeni uyeleri onu kaldiracagim ayarlardan... Oylesine yapmistim bu forumu o yuzden pek ilgilenmedim hosgeldin bu arada :)

Forum kurallarina gore bu yaptigim yanlis ama artik umursamiyorum :D

Gelir elde etmiyorum ayrica... Tamamen eglence amacli

Last edited:
@Islamic faith&Secularism
kendi fantezi dünyanızda yaşıyorsunuz! elbette @cabatli_53 eleştirilemez bir arkadaşımız değil kendisi dillendirmeyecektir ama form için en başından beri yaptıkları ortadayken ciddiye alınmak istiyorsan eleştirilerinde adil ve makul olman gerekir. Şu an yaptığın saçmalamaktan başka bir şey değil. Tavsiyem biran önce kendi davranış ve aptallıklarınızın sonuçlarından dolayı başkalarını suçlamayacak kadar olgunlaşmanız. Dostça söylüyorum lütfen biraz sakin ol!

Önceki sayfada yazdıklarım ve karşı tarafın verdiği cevapları dikkatle okumanızı tavsiye ederim.

Asıl ve önemli olan aşağıdaki gerçekler hakkındaki görüşleriniz nedir?

Mevcut durumu dikkatle alarak... İleride Çinliler veya başka bir grubun keyfine göre bu bölümde aynı muameleyi görmemizi nasıl engelleyeceksiniz? Çinliler veya başka bir grubun tehdit veya isteğine göre Türk üyelerin toplu halde haksız banlanması/caza almasını nasıl engelleyeceksiniz? Doğu Türkistan veya Türk Cumhuriyetleri ya da özgün herhangi bir konuda bu bölümde konuşmamızı nasıl garanti altına alacaksınız? Saygın üyelerin geri gelmesini nasıl sağlayacaksınız?

Sinan'ın mesajı var size :"Cebatlı 10 numara adamdır, başımızın tacıdır, bu forumu o adam etmiştir. Gerisi fasa fisodur."
Noktasına virgilüne dokunmadan aynen yazdım.

Burası benim görüşümdür. Bu Çinlilere Doğu Türkistan diye saldırıyorsunuz ama adamların Kürdistan eleştirilerine getirecek hiçbir argümanınız yok, cevap veremiyorsunuz. Bu haliniz çok zavallı. Çinlilerle kavga eden üyelerimiz dikkat ediyorum benden başka hiç kimse Türkiye'nin ne kadar haklı bir davası olduğunu ve Kürt sorununun çok daha farklı bir zemini olduğunu bile söyleyemiyor. Siz önce kendi ülkenizin milli politikasını öğrenin sonra copy-paste yapıp elin gavuruna saldırın. Madem saldırıyorsunuz sonra kaçmayın.

Sinan'ın mesajı var size :"Cebatlı 10 numara adamdır, başımızın tacıdır, bu forumu o adam etmiştir. Gerisi fasa fisodur."
Noktasına virgilüne dokunmadan aynen yazdım.

Burası benim görüşümdür. Bu Çinlilere Doğu Türkistan diye saldırıyorsunuz ama adamların Kürdistan eleştirilerine getirecek hiçbir argümanınız yok, cevap veremiyorsunuz. Bu haliniz çok zavallı. Çinlilerle kavga eden üyelerimiz dikkat ediyorum benden başka hiç kimse Türkiye'nin ne kadar haklı bir davası olduğunu ve Kürt sorununun çok daha farklı bir zemini olduğunu bile söyleyemiyor. Siz önce kendi ülkenizin milli politikasını öğrenin sonra copy-paste yapıp elin gavuruna saldırın. Madem saldırıyorsunuz sonra kaçmayın.

Nasıl argümanın yok ya şakamısın. Doğu Türkistan ile Kürt meselesinin bambaşka olaylar olduğunu onlar senden iyi biliyor. Adamlar olayın anlatılmasında yada haklılığında değil ki sen ne dersen de ne kadar kanıt gösterirsen göster onlar bildiğini okuyacak. Anladıkları dilden konuşacaksın onlarla. Karşındakiler profesyonel troll. Çinlilerle entellektuel tartışmaya girmek zaman kaybıdır.

Nasıl argümanın yok ya şakamısın. Doğu Türkistan ile Kürt meselesinin bambaşka olaylar olduğunu onlar senden iyi biliyor. Adamlar olayın anlatılmasında yada haklılığında değil ki sen ne dersen de ne kadar kanıt gösterirsen göster onlar bildiğini okuyacak. Anladıkları dilden konuşacaksın onlarla. Karşındakiler profesyonel troll. Çinlilerle entellektuel tartışmaya girmek zaman kaybıdır.
Sözüm Çinlilere değil bu başlıkları Çinlilere karşı hortlatıp ortalığı karıştırıp sonra kaçanlara.

Bunca zamandır aktif ilgiliyim bu tip konularla, şahsen çinliler kadar düşük profilli trollere rastlamamıştım. Ne yazıyorlar diye baktığında tamamen kuru kalabalık hiçbir kayda değer bir mevzuları yok ama laf kalabalığıyla, kaos havasında yutuyorlar karşı tarafı. Senin ne anlattığınla ilgilemdikleri de yok tek dertleri yoğun markaj. Bunlara verilebilecek en güzel cevap teknolojik gelişmeleri sürekli gözlerine sokarak olur diye düşünüyorum. Dikkat ettiyseniz savunma sanayi adına hiçbir konuya bulaşmadılar ve dikkatle takip ediyorlar. Pakistanın konularını inceleyin görecelsiniz aynı troller Türk ürünleriyle ilgili dezenformasyon yapmak için hertürlü yalana başvuruyorlar. Ben dahil birçok Pakistanlı üye Türk ürünleri hakkında bu şekilde konuşmamaları için uyardım bunları fakat huylu huyundan vazgeçmez. Ben de ME sectionda açtığım ve dronlarının körfez ülkeleri tarafından tatmin edici seviyede olmadığını vurgulayan 2 adet topic açtım. Bu konulardaki anafikir, bunların yaptığı dezenformasyona karşı bir ataktı ve anladılar. Bu yüzden bana günlerce saldırdılar hedefe koydular... Yani belli ki Türk savunma sanayini ciddi anlamda önemsiyor ve de çekiniyorlar. Testlerin sonuçlarına kadar haberdarlar, Türk ürünleri Pakistan ihalelerinde neredeyse bütün Çin ürünlerini sahada performans anlamında ezip geçiyor ve bu durumu tersine çevirebilmek için maliyet kozlarını kullanıyorlar. Pakistan F-22 fırkateyni satın aldı fakat aldığına binğişmam. Resmi ağızlardan birçok teknik konularla ilgili şikayetler geliyor ama işte el mahkum ucuz ürüne para olmadığında. Yakında Endonezya drone ihalesi açıklanacak ve kuvvetle muhtemeldir ki Anka alacak ihaleyi çinliler karşısında büyük bir sürpriz olmazsa. Mart ayında açıklayacaklar diye biliyorum. Özenle hazırlanmış bir konuyla hiçbir kural ihlali yapmadan ME sectionda hatta FarEast bölümde tatlı bir konu açılacak inşallah bu mevzuyla beraber Türk ürünlerinin üstünlüğünü vurgulayacak şekilde. İşte canlarını bu şekilde yakmak lazım yoksa laf dalaşıyla bunları bastırmak çok zor karşımızda prof troller var.

Bu arada idef geliyor şölen havasında geçecek çok değişik şeyler olacak. Ne sinan, t-123456 veya xenon dostlar hiçbiriniz biryere gitmiyorsunuz. Hakkımız olanı eninde sonunda alıyoruz haksızlığa uğrasak ta. Benim de canım çok sıkıldı birkaç gün hiçbirşey yazamadım ama Mücadele etmeden de hiçbirşey alınmıyo bu hayatta. Bugün ME sectionda Pakistanlı Mod hakarete varan sözlerle çinlilere ayar verdi. Bu aslında haklı duruşumuzu karşı tarafın anladığının bir göstergesi oldu benim için... Siz de bir inceleyin konuyu isterseniz...

Latest posts

Back
Top Bottom