What's new

Çay Bahçesi

katar-in-cumhurbaskani-erdogan-a-hediye-ettigi-11301435_951_m.jpg

kokpit4.jpg

kokpitdddd.jpg

The teacher pilot of the VIP Boeing 747-8 is pilot Zahid Sultan Khan, who is a chief pilot at the Silk Airways in Azerbaijan.

http://www.kokpit.aero/747-egitim-ucusunu-o-yaptirdi

Attachments

• 747 egitim ucusu2.jpeg
    747 egitim ucusu2.jpeg
    144.9 KB · Views: 15
Last edited:
Freedom for Emuistan

Thats why in Australia we live at the coasts the interior is dominated by our Emu overlords who request tribute all the time.

Damn Emu overlords they humilated Australia!!

Biz, büyük şirketlerin milyar dolarlık borçlarını öteleriz, hatta sileriz ama simitçiye göz yumamayız.
Çünkü o bir simitçi. Ona lan diyebiliriz, simitlerini yere dökebiliriz, hatta üzerine yürür yakasından silkeleriz, belki tokat da atabiliriz. Çünkü o bir simitçi. Bizim gücümüz simitçiye yeter.
Ve bu gücümüzü göstermeliyiz. Devlet sert olmalı değil mi?
Yoksa otoritesi sarsılır!

Arapperest ummetcilere duyulur, sosyal medyaya goz atsinlar en cok Turkiye aheline propaganda yapan hesablarin arkasinda yuzde 70 araplar var.

O sanli Turk bayragini Suudi kralin lesi icin yariya inderenler, ulusal yas ilan edenler hic filistinlilere, suudlara, suriyeliler, afganlar icin akitiklari goz yaslarinin bir damlasini Turkler icin sarf etmislermidir.

Her zaman soylerim bu soysuzlardan, arap olsun, pakistanli olsun ne dost ne kardes olunur. Ancak islerine gelince Turkiye’den daha iyi dost yok.

Arapperest ummetcilere duyulur, sosyal medyaya goz atsinlar en cok Turkiye aheline propaganda yapan hesablarin arkasinda yuzde 70 araplar var.

O sanli Turk bayragini Suudi kralin lesi icin yariya inderenler, ulusal yas ilan edenler hic filistinlilere, suudlara, suriyeliler, afganlar icin akitiklari goz yaslarinin bir damlasini Turkler icin sarf etmislermidir.

Her zaman soylerim bu soysuzlardan, arap olsun, pakistanli olsun ne dost ne kardes olunur. Ancak islerine gelince Turkiye’den daha iyi dost yok.

Pakistanlılara laf söylettirmem kardaş.

Back
Top Bottom