What's new

Çay Bahçesi

@cabatli_53 can you ban my account please?

I would like to be a observer, reading through the posts and updates rather than a contributor and having my input into the discussions.

Many thanks.

Are you sure ? It is no need to ban your account even if you want to be an observer. Your contribution to Turkey section is appreciated.

@cabatli_53

Merhaba,

Birden fazla firma tarafından ortaya çıkan Raylı Silahlar hususi ve sabit bir referans başlık talep etmektedir.

Teşekkürler.

Merhaba,

Sabit bir başlık için derinlemesine detaylı bilgilere sahip olduğumuzu düşünmüyorum sayın IslamicFaith&Secularism. Halihazırda 3 proje eş zamanlı yürüyor ve olgunluk seviyesi arttıkça yeni varyantlar ortaya çıkacaktır. Bu zamana kadar konunun alt başlıkta paylaşılmasının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Merhaba,

Sabit bir başlık için derinlemesine detaylı bilgilere sahip olduğumuzu düşünmüyorum sayın IslamicFaith&Secularism. Halihazırda 3 proje eş zamanlı yürüyor ve olgunluk seviyesi arttıkça yeni varyantlar ortaya çıkacaktır. Bu zamana kadar konunun alt başlıkta paylaşılmasının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Merhaba,

Ürün türü dünya çapında zaten ''keşif'' aşamasında, tıpkı bizdeki gibi; öncü ülkelerin tecrübe ve birikimleri esinlenmenin ötesinde anlam ve önem taşımakta, hele ki ''İslam coğrafyasında'', yani Türk savunma sanayisinin hedef pazarında.

Nadiren çağ ve teknolojiyle örtüştüğümüz bu ürün türü prestij konu olmaya adaydır forum çapında.

Teşekkürler.

Merhaba,

Ürün türü dünya çapında zaten ''keşif'' aşamasında, tıpkı bizdeki gibi; öncü ülkelerin tecrübe ve birikimleri esinlenmenin ötesinde anlam ve önem taşımakta, hele ki ''İslam coğrafyasında'', yani Türk savunma sanayisinin hedef pazarında.

Nadiren çağ ve teknolojiyle örtüştüğümüz bu ürün türü prestij konu olmaya adaydır forum çapında.

Teşekkürler.

Haklısınız.Ayrıca daha başlangıç aşamasında açılan başlık bir arşiv görevi görebilir.Eğer başlığı şimdi açarsak elektromanyetik top'un başlangıçtan itibaren gelişimini gösteren bir başlığımız olur. Daha tfx hakkında da konsept tasarımdan fazlası yok ama tfx'in kendi başlığı var. Ama ortada kanlı canlı duran emt sistemlerinin yok.

Back
Top Bottom