What's new

Çay Bahçesi

Zeki olsaydi kagit toplamazdi herhalde, nebilim belkide Erdagan'dan kiyak gelir diye bir umudu vardir.

My Turkish brothers,

I hope all is well at your end. I just wanted to know how is the general state of your economy these days? Is everything going okay?

I visited Turkey 2 months back and loved the place. You have a very beautiful country Ma Shaa Allah :)
Your asking about Turkish economy, let me summarise it, your in a 40 ton truck driving 80km/h, you see a wall at the end of the street so you push the break pedal but nothing happens...

Senin Hüloolarından 10 kat daha fazla çalışıp, 100 kat daha fazla iş çıkarıyorum. Mesela şimdi git bak büyükşehir belediyesine proje dairesine. Alayı uyuyodur şu anda.

Benim zihniyetimdeki adamlar ülkeden gitse, bak sana yemin ediyorum....bütün ülke 1 günde çöker.
Bi ülkeyi ileri tasiyan daima okumus egitimli kesimdir ama nedense Türkiyede tersine bir algi var, neden islerin hep ters gittiginin bir yaniti.

Valla yatacak yerimiz var mi yok mu bilmiyorum, fakat siz Ataturk'un kurdugu prensiplerinin uzerinde yemin etmeye devam edeceksiniz. Ben onun icin sakinim. Yobazlara yer yok.

Ne o alinan alinsin birjet, yobaz kendinize yakisiyor. Adamin birisine laf ediyoruz baskasi aliniyor...:-) Sen sakin olmaya devam et, stres yapma zararlidir. Alayinizi yapin simdilik dunya sizin olsun.

Ne o alinan alinsin birjet, yobaz kendinize yakisiyor. Adamin birisine laf ediyoruz baskasi aliniyor...:-) Sen sakin olmaya devam et, stres yapma zararlidir. Alayinizi yapin simdilik dunya sizin olsun.
Bizim olsun be ya!
Selam dur!
mustafa-kemal-ataturk.jpg

Maalesef yolsuzlukları yapanların çoğu yüksek eğitim görmüş insanlar.
Cahillik istem dışı hata yaptırabilir ama eğitimli ve niyetti bozuk adamlar zengin olmak için fırsatını bulunca affetmiyorlar.

Amerika'da bile hiç bi işe yaramamış, iş bulamamış 200 kg luk şişman zenci kadınlar devlet dairelerinde çalışıyorlarmış. Onlarda da performans problemleri varmış , onlarda vatandaşın işini görürken kapris içindelermiiş.

Özel sektör çalışanının suyunu çıkarıyor.

Boğazımı kısamıyorum.
Ekmek yeme. ekmeği sıfırla.açlığı sev.

Kendisini okumus goren zihniyet beyaz Turkler, bir toplumda her zaman vardir azinlik icindeler ve kendi dunyalarinda yasayanlar. Koyun diyorlor ama koyuyorlar 15 senedir, onca sene esek simdik olmus kitap yuklu esek. Halende boyle devam edecek, gulun siz ve alay edin. Calisan kazanir bunu ogreneceksiniz bir gun. Bir lideri adam yapan arkasindaki adamdir, madem cok okumussunuz cikarin birtane adam ortaya. Adam cikaramiyorsunuz ne bilim Ataturkten sonra adam cikmamis felan filan, okumus adamsiniz birseyler bulun artik hulooog. 24 temmuzdan sonra agir yazacagim bekleyin burada takilin....
Erdoğan bütün konuşmalarını prompterden yapıyor. Canlı yayın röportajlarda bilebdanışmanları kartonlara yazıp , konuşmaları yönetiyorlar. Erdoğan müthiş profesyonel bir PR ekibi var. Tüm bakanlıklarda okumuş ekibi var.Ama partizanlığın olduğu yerde hırsızlık oluyor. Ben RTE nin yakın adamlarına , her bakanlıktan bana ayda şu kadar para getirceksiniz dediğine yüzde yüz eminim.

Youtube'da trend olan 5 günde 1 milyonu geçen video ve çok mantıklı cevaplar.

@cabatli_53

Merhaba,

Seçim sürecinde vaatleri içeren beyannameler bir propagandadır; sözlük anlamı ve kullanım örnekleri buna kanıttır.

Siyasetin katiyen yasak olduğu konularda bir partinin propaganda görselleri paylaşılmakta ve bu yasak ihlal edilmektedir.

Gereğini sizden rica ederim, emsal oluşursa diğer partiler için de hak oluşur, karmaşa başlar.

Teşekkürler.

@cabatli_53

Şu specta mıdır nedir virüs gibi dadandı Türkçe foruma. Şimdi Turkish Politics & Internal Affairs konusunda Ergenekon ve Balyoz mağdurları için "secularist militia" falan diyor. Flamer bu herif, daha önce yazıp çizdikleri de malum, uyarılara rağmen devam ediyor. Bu bölümden tamamen şutlanmalı.

@cabatli_53

Merhaba,

Seçim sürecinde vaatleri içeren beyannameler bir propagandadır; sözlük anlamı ve kullanım örnekleri buna kanıttır.

Siyasetin katiyen yasak olduğu konularda bir partinin propaganda görselleri paylaşılmakta ve bu yasak ihlal edilmektedir.

Gereğini sizden rica ederim, emsal oluşursa diğer partiler için de hak oluşur, karmaşa başlar.

Teşekkürler.

Merhaba,
Çok ciddisiniz

Bizim olsun be ya!
Selam dur!
mustafa-kemal-ataturk.jpg

Ulu önder ölümsüz gazi mustafa kemal atatürk bunu beyninize yazın pislik herifler

Merhaba,
Çok ciddisiniz

Ulu önder ölümsüz gazi mustafa kemal atatürk bunu beyninize yazın pislik herifler

iyisin hoşsun be kardeş takıntı mi benimki bilmiyorum ama keşke (özel isim) Baş harflerini büyük yazsaydın bari Mustafa Kemal Atatürk!

SOUTHWEST ASIA – Syrian Democratic Forces initiated ground operations for phase two of Operation Roundup to defeat Daesh remnants in northeastern Syria today.

The SDF ground offensive, aimed at clearing Dashisha, is bolstered by coordinated Coalition cross- border air and artillery strikes, and our Iraqi partners' strikes by the Iraqi Air Force and Iraqi Army artillery positioned near the border.

Iraqi Security Forces have also enhanced their border presence to prevent the escape of Daesh members from Syria into Iraq.

Operation Roundup began May 1, and the successful first phase ended with the clearance of Baghuz, Syria May 15.

“This is a well-coordinated, powerful offensive to annihilate Daesh remnants in northeastern Syria,” said Lt. Gen. Paul E. Funk II, commander of Combined Joint Task Force – Operation Inherent Resolve. “Our partners are aggressively taking the fight to what’s left of Daesh’s conventional force, which has been demoralized by military losses and its leadership’s abandonment of the terrorists they left on the front lines.”

Coalition strikes supporting Roundup in May exceeded April’s strike total by 123%, and March’s strike total by 304%. Ongoing strikes are targeting Daesh command and control centers, weapons production and storage facilities, safe houses and facilitation sites. “We and our Iraqi partners are also targeting a lot of tunnel complexes and underground storage sites, where Daesh are hiding,” said Funk.

Despite their significant sacrifices thus far in the fight against Daesh, the multi-ethnic Syrian Democratic Forces remain committed to liberating the people of northeastern Syria from Daesh’s control and putting an end to the human suffering in the area.

CJTF-OIR remains committed to the defeat of Daesh, destroying their fake caliphate and setting the conditions for follow-on operations to increase regional stability.

Source: http://ow.ly/pQR630kkoJd

This guy is doing professional terrorist propaganda in ME section. Report him, please.

This guy is doing professional terrorist propaganda in ME section. Report him, please.

Even if we do report him so what, we should be more organised in pushing our own interests. Few days back an Israeli account posted same topic twice within a week within the same thread, people bumping old topics to the top with nonsense..

If you want to counter them, play by the same rules, don't become a victim :-)

Back
Top Bottom