What's new

Çay Bahçesi

Bi is gorusmesine gittim, adam tam oc cikti, sosyalistim bizim is yerimizin bir ideolojisi var zart zurt dedi, sonra topu orta asya'da is yapan Turk vatandaslarina goturdu bizi is yapamaz hale getirdiler dedi bir de ekledi Kazakistan, Kirgizistanda bir soz varmis Cecenden canini, Azeriden malini, Turkten karini koruyacakmissin... dunyasini stigimin evladini nasil dovesim geldi... Bizim millet ne ayak anlamis degilim kac senedir yasiyorum iyi bir insanla karsilasmis degilim daha...Skerm isini verme amk :D

Ya bu tip konuşanlar bir ideoloji arkasına SAKLANMIŞ (g.t korkusundan) gizli Türk düşmanlarıdır. Lafını eveler geveler Türklere ve İslama hakarete getirir. Kimisi mason kimisi siyonist kimisi sebatayist kimisi asala kimisi eoka kimisi dhkpc kimisi pkk kimisi fetö zihniyetinde ki potansiyel VATAN HAİNLERİDİR.

Hele şu seçim olsun vatana ihanetin cezası İDAM, terör sempatizanlığı vatandaşlıktan çıkartılma olsun ondan sonra bir daha oturup böyle konuşsunlar görelim...

Ya bu tip konuşanlar bir ideoloji arkasına SAKLANMIŞ (g.t korkusundan) gizli Türk düşmanlarıdır. Lafını eveler geveler Türklere ve İslama hakarete getirir. Kimisi mason kimisi siyonist kimisi sebatayist kimisi asala kimisi eoka kimisi dhkpc kimisi pkk kimisi fetö zihniyetinde ki potansiyel VATAN HAİNLERİDİR.

Hele şu seçim olsun vatana ihanetin cezası İDAM, terör sempatizanlığı vatandaşlıktan çıkartılma olsun ondan sonra bir daha oturup böyle konuşsunlar görelim...
Kardes iyi de ben iyi birine hic rastlamadim daha, benide hain ilan etmeyin ha rastlamadim iste boyle mi sinaniyorum anlamadim vallaha.... Islamdan nefret ediyordu, dogru. Dinin sucu yok, onun uygulayicilari insanlar dedigimde surati asildi herifin, benle is degilde bildigin ideoloji konustu kendimi PDFde zannettim bir an, hic sevmem :D

55 islam ulkesi varmis niye fakirmis cogu, 1400 yildir islam var gelisme niye yok dedi, ulan once altin kaplama kizartma yiyorlardi ama islamdan sonra fakirlestiler bu amk ulkeleri sen dogru biliyon diyecektim de kesin kavga ederim dedim amk cocugu birde test yapiyor ise alacagi adami 20 kusur soruluk bir test yapti pzvnk fil resmi koymus sonuna iz yazmis ne demek isteniyor diye sormus siklarda filiz var :woot:

Nerden bulastim dunyasini sktgme dedim ama is isten gecmisti. Askeri ucretle gecinilir mi diyo ondan sonra askeri ucret alacaksin diyor, sahtekar sosyalisti :D

Last edited:
Kardes iyi de ben iyi birine hic rastlamadim daha, benide hain ilan etmeyin ha rastlamadim iste boyle mi sinaniyorum anlamadim vallaha.... Islamdan nefret ediyordu, dogru. Dinin sucu yok, onun uygulayicilari insanlar dedigimde surati asildi herifin, benle is degilde bildigin ideoloji konustu kendimi PDFde zannettim bir an :D

Hani forumda ağlıyorlar ya Erdoğan memleketi yandaşlarına peşkeş çekiyor diye, YALAN hala daha kendi zihniyetleri bu ülkede çok GÜÇLÜLER. Çekemedikleri tek şey saf anadolu insanlarının da! iş adamı olup güçlenmeleri, bunlara kalsa başta HAKİM/SAVCI ve ASKERİYE komple bunlara teslim edilsin bütün büyük firmalar bunların olsun, anadolu çocuğuda ezilen hor görülen işçi sınıfı olarak kalmaya devam etsin. Çekemedikleri diğer şey ise Erdoğan gibi büyük bir liderin muhafazakar bir kesimin içinden çıkması böyle bir lider onların içlerinden çıksa aya bile heykelini dikerlerdi.

İyi iş adamları var iyi insanlar var elbet ama bulunduğun şehir sektör her şey birer faktör, kurumsal firmaları tercih etmeni tavsiye ederim.

Hani forumda ağlıyorlar ya Erdoğan memleketi yandaşlarına peşkeş çekiyor diye, YALAN hala daha kendi zihniyetleri bu ülkede çok GÜÇLÜLER. Çekemedikleri tek şey saf anadolu insanlarının da! iş adamı olup güçlenmeleri, bunlara kalsa başta HAKİM/SAVCI ve ASKERİYE komple bunlara teslim edilsin bütün büyük firmalar bunların olsun, anadolu çocuğuda ezilen hor görülen işçi sınıfı olarak kalmaya devam etsin. Çekemedikleri diğer şey ise Erdoğan gibi büyük bir liderin muhafazakar bir kesimin içinden çıkması böyle bir lider onların içlerinden çıksa aya bile heykelini dikerlerdi.

İyi iş adamları var iyi insanlar var elbet ama bulunduğun şehir sektör her şey birer faktör, kurumsal firmaları tercih etmeni tavsiye ederim.
Ben tasra insanini arkadasliklarini seviyorum, dusmanliklari bile bir baska oluyor adamlarin iyisi kotusu yok mu var onlarda da var ama bana kotusu denk gelir hep :D

Ben tasra insanini arkadasliklarini seviyorum, dusmanliklari bile bir baska oluyor adamlarin iyisi kotusu yok mu var onlarda da var ama bana kotusu denk gelir hep :D

Hayata olumlu bakarsan bir çok şey artı yönde değişir, çok karamsar olma ;)

Bi is gorusmesine gittim, adam tam oc cikti, sosyalistim bizim is yerimizin bir ideolojisi var zart zurt dedi, sonra topu orta asya'da is yapan Turk vatandaslarina goturdu bizi is yapamaz hale getirdiler dedi bir de ekledi Kazakistan, Kirgizistanda bir soz varmis Cecenden canini, Azeriden malini, Turkten karini koruyacakmissin... dunyasini stigimin evladini nasil dovesim geldi... Bizim millet ne ayak anlamis degilim kac senedir yasiyorum iyi bir insanla karsilasmis degilim daha...Skerm isini verme amk :D

Bizim millet ne ayak anlamis degilimi su kendini doven uyusturucu saticisinida dahil ediyorum.

babasinin mali degil ya sirket kar yapmayacak, neyse ben cecenden kazakistana kadar onun aqm, yane demek istedigim 'havada bulut sen bu isi unut'.

Last edited:
Arkadaşlar biz Kartal Savunma olarak işi bütünü ile yurt dışına transfer ettik ve bıraktık. Yakında dönerci açıyoruz. Acılı dürüm döner "Dolanan Mühimmat"ı tatmanız dileğimiz ile...

(Professional etiketimide kaldırırsanız memnun olurum zira mide bulandırıcı bu sektörün bir profesyoneli olmak istemem...)

Arkadaşlar biz Kartal Savunma olarak işi bütünü ile yurt dışına transfer ettik ve bıraktık. Yakında dönerci açıyoruz. Acılı dürüm döner "Dolanan Mühimmat"ı tatmanız dileğimiz ile...

(Professional etiketimide kaldırırsanız memnun olurum zira mide bulandırıcı bu sektörün bir profesyoneli olmak istemem...)
STM ile ilgili bir durum mu? Bana iş çıkar mı dönerciden, ışsız kaldım bu aralar... Eğer devam edersen yaptığın işe, gönüllü de çalışırım :)

Last edited:

Üzücü...sektörden çıktığınıza göre detay paylaşabilir misiniz ?

Geçmiş olsun... üzücü bir durum, haklı olarak sitemkarsınız; yalnız dönerci açmaktansa Amerika'daki üniversitelerin çevresinde ''starter'' olarak kaliteli çözümleri olan kaliteli insanlara yer var, hele ki savunma alanında, yarın dönerciden daya kıymetli ve faydalı bir insan olarak dönersiniz ülkemize, kıymet bilen insanların arasına; yılmayın lütfen.

Sağlıcakla.

I know that you do. I also consider Azeris, Turkmens and all other Turks around the world as my brothers and sisters and maybe @Timur feels the same way too but the Non-Turks and Wanna be Arabs that are in power in Turkey think different...

To them an Arab, Kurd, a Pakistani or Somali is much more dearer than a fellow Turk.
For all the tragedies that happened in Turkey in the last years they didn’t even mourn for a day but for Palestinians they will do for 3 days.
You sound like a teenager, how old are you? I didn't want to spoil the thread.

Latest posts

Back
Top Bottom