What's new

Çay Bahçesi

onu da satacaksınız dimi tabi satın, memlekette satmadık şey bırakmadınız, nasıl olsa oy veren koyun çok!

O değilde muhalif olmak güzelmiş ha oturduğun yerden paso sallıyon keyifli iş :) ben de mi muhalif olsam :D töbe töbeee :D
Aselsan'ın kime ait olduğunu sanıyosun acaba.....

Aselsan'ın kime ait olduğunu sanıyosun acaba.....

Düşünmek yok sorgulamak yok sadece eleştirmek var, diğer türlü muhalif olunmaz sorgusuz sualsiz eleştirmemiz lazım, bir daha soru sorduğunu görmeyim Ak trol, koyun yada afaroz ilan ederim olmadı Hurşid sen olursun :D adımlarına dikkat et Sinan :P

onu da satacaksınız dimi tabi satın, memlekette satmadık şey bırakmadınız, nasıl olsa oy veren koyun çok!

O değilde muhalif olmak güzelmiş ha oturduğun yerden paso sallıyon keyifli iş :) ben de mi muhalif olsam :D töbe töbeee :D

Adam kötü bişey dememiş ki.MKEK'in hali ortada arkasından itelemedikten sonra bi iş yaptıkları yok.Aselsan ile MKEK farklı tür kurumlar birleşmelerini istemem ama mkek'in uzun soluklu bir iş disiplini dersi alması gerektiği ortada.

Adam kötü bişey dememiş ki.MKEK'in hali ortada arkasından itelemedikten sonra bi iş yaptıkları yok.Aselsan ile MKEK farklı tür kurumlar birleşmelerini istemem ama mkek'in uzun soluklu bir iş disiplini dersi alması gerektiği ortada.

Doğru canım biz muhalefete geyik olsun diye takılıyoruz yoksa yapılması gereken MKE'nin vakıflaştırılması, hatırladığım kadarıyla eski zamanlarda AK parti 3 - 4 kez MKE ile ilgili meclise öneri sundu CHP hatta MHP her seferinde öneriyi geri çevirmişti.

En son yine vakıflaştırılması yönünde bir öneri verildi bu sefer MHP'nin desteğiyle tasarı meclisen geçti diye hatırlıyorum bekleyip görelim.

Yok zaten MKEK, ASELSAN bünyesine geçsin demiyorum. MKEK vakıflaştırılıp, bütün yönetim kadrosunun değişmesi, bu süreçte de Aselsan'dan yardım alması gerekir diye düşünüyorum.

Aselsan'ın yönetim anlayışıyla yönetilse, MKEK Rheinmetall'e rakip olurdu....

Mesela Memurlar.net diye bi site vardı. MKEK çalışanlarının bölümü vardı, bizim forum gibi. Adamların işleri güçleri; güvenlik soruşturması, izin kullanımı, hurda alıp satmak, başka dertleri yok.

Yıl 1991 Bbc röportajı.. İngiliz bir muhabirin gözlerinin içine baka baka İngiltere dostumuz değil diyen adam, Barış Manço..

I will update the tittles when I found time bro. It is difficult with mobile phone...

Bro, title is not anything major, whenever you have spare time ofcourse!!

I was wondering whether everyone was in agreement with the titles.. Another thing was how titles work with Search Engines, perhaps having 'Updates and Discussions' might be beneficial? @Sinan

I was wondering whether everyone was in agreement with the titles.. Another thing was how titles work with Search Engines, perhaps having 'Updates and Discussions' might be beneficial? @Sinan
Might be, bro....i don't understand from that stuff.

Bi is gorusmesine gittim, adam tam oc cikti, sosyalistim bizim is yerimizin bir ideolojisi var zart zurt dedi, sonra topu orta asya'da is yapan Turk vatandaslarina goturdu bizi is yapamaz hale getirdiler dedi bir de ekledi Kazakistan, Kirgizistanda bir soz varmis Cecenden canini, Azeriden malini, Turkten karini koruyacakmissin... dunyasini stigimin evladini nasil dovesim geldi... Bizim millet ne ayak anlamis degilim kac senedir yasiyorum iyi bir insanla karsilasmis degilim daha...Skerm isini verme amk :D

Bizim millet ne ayak anlamis degilimi su kendini doven uyusturucu saticisinida dahil ediyorum.

Back
Top Bottom