What's new

Çay Bahçesi

Arkadaşlar biz Kartal Savunma olarak işi bütünü ile yurt dışına transfer ettik ve bıraktık. Yakında dönerci açıyoruz. Acılı dürüm döner "Dolanan Mühimmat"ı tatmanız dileğimiz ile...

(Professional etiketimide kaldırırsanız memnun olurum zira mide bulandırıcı bu sektörün bir profesyoneli olmak istemem...)

Bence sen soyle izine ayril bir iki hafta kafani toparla sonra karar ver, donerci mi olursun yoksa kebapci mi bize haber verirsin.

Tahmin etmek hiç ama hiç zor değil neler yaşadığımızı. Artık özgürüm ve dönerci açacağım. Gençlere tavsiyemdir...
Kaybiniza üzüldüm, iste yolsuzlugun sonuclarindan biri bu, biz bunlari Altay basliginda söylerken sagdan soldan saldiriya ugruyorduk, yok efendim politik ajandaymis bilmem neymis, alin iste sonuc.

Arkadaşlar biz Kartal Savunma olarak işi bütünü ile yurt dışına transfer ettik ve bıraktık. Yakında dönerci açıyoruz. Acılı dürüm döner "Dolanan Mühimmat"ı tatmanız dileğimiz ile...

(Professional etiketimide kaldırırsanız memnun olurum zira mide bulandırıcı bu sektörün bir profesyoneli olmak istemem...)
Yurtdışına hangi ülkeye transfer ettiniz? Şirketinizi biraz tanıtır mısınız?Ürününüz neydi? Amerikada olduğunuzdan bahsetmişler? O zaman başarısızlıpınızda Türkiye'nin suçu ne?:)) Dönerciyi amerika'da açmayın batarsınız.

Tahmin etmek hiç ama hiç zor değil neler yaşadığımızı. Artık özgürüm ve dönerci açacağım. Gençlere tavsiyemdir...

Bu ülkede ne ürettiğin ne kadar zeki olduğun önemli değil, birikerine ne kadar yakın olduğun önemli. Milgem projesi tapeler vardı youtube'da koçtan nasıl alındığını gösteren..

Sultan papağanı besleyen var mı? Hayvan kıçını havaya doğru kaldırıp gıcırık gıcırık diye sesler çıkarıyor.

Sultan papağanı besleyen var mı? Hayvan kıçını havaya doğru kaldırıp gıcırık gıcırık diye sesler çıkarıyor.

Bizim arkadaşın papağanı da böyleydi 1 hafta yaşadı toprağı bol olsun.:p:

Dişi mi?

Bizim arkadaşın papağanı da böyleydi 1 hafta yaşadı toprağı bol olsun.:p:

Dişi mi?

Geldiğinde küçük olduğu için belli değildi, biz de sonra sorgulamadık. Cinsiyetini seçmekte özgür.

Her zaman böyle değil ara sıra bunu yapıyor onun dışında normal hareketli. Biz yumurtlamaya çalışıyor ya da kabız diye tahmin ettik.

Türkiye batıyor arkadaşlar. Bu yaz Türkiye gidiyorum ve ondan sonra Türkiye Çok kötü yerlere gideceğine düşünüyorum. Son kez ağzımın tadıyla bi geziyim.

Latest posts

Back
Top Bottom