What's new

Çay Bahçesi

Yobaz her yerde yobaz ama bizde ki tikilerin tikisi bir tek Türkiye'de kalkıyor o tepkilerini gidip gayri müslimlere de göstersinler de samimiyetlerini görelim ;)

Türkiye'de yobazlığı sen yapıyorsan tikleri sana kalkacak tabii ki. Adamın birincil muhattabı sensin.

Yarası olan gocunur koçum yaramız olsa tikten bahsetmeyiz ;)

Mesele yobazlık değil mesele İslam düşmanlığı anladın sen onu ;)

İnsanlar bir gün oturmuşlar, hadi sebepsiz yere İslam'a düşman olalım demişler. Evet kesinlikle böyle başlamış bu olay. Öz eleştirinin gramı olmadı sizde, hala da yok. Asla ama asla hiçbir konuda sorumluluk kabul etmiyorsunuz. Her zaman suçlayacak birileri var. Dışarıdan kimseyi bulamassanız bu sefer kendi içinizden çıkanları dışlayıp sanki sizinle hiç alakaları yokmuş gibi onları suçluyorsunuz.

Ben yobaz görürsem dalga geçiyorum.
Yehova şahitleri bol buralarda. Onlara inandıkları kitabın" ilk ahidin " grek efsanelerinden araklama olduğunu , hatta anadoluya( o zamanki Sümer devletinde memurluğa çağrılmışlardı)gelen beni israil kabilesinin mensuplarına orada bu efsanelerin öğretildiğini anlatıyorum.İsa nın varlığının bile şüpheli olduğunu anlatıyorum.
Sonra bunları tektanrılı hale getirdiklerini söylüyorum.
Çok komik oluyo.
Zaten yaşı geçkin Ruslar bu gerçekleri ateizm derslerinde öğrenmişler. Bize mahsus değil.
Laiklik Hristiyan taassubundan çıkmış bir konu.

Bir Türkü ilk önce Türkiye baglar, Türkiyede olanlar etkiler, elin Israilinde yobaz yabazlik yapmis ona ne?

Türkiye'de hristiyan ve yahudilerde var ama onlara laf yok dimi cunku onlara saygi duymak lazim ama Muslumana kin duymak lazim! Aaah ahhh sorsan elhamdulillah Musluman....

Türkiye'de hristiyan ve yahudilerde var ama onlara laf yok dimi cunku onlara saygi duymak lazim ama Muslumana kin duymak lazim! Aaah ahhh sorsan elhamdulillah Musluman....

Türkiye'de ki ufacık Hristiyan ve Yahudi azınlık toplumsal hayata bir tehdit oluşturmuyor.

Türkiye'de ki ufacık Hristiyan ve Yahudi azınlık toplumsal hayata bir tehdit oluşturmuyor.

Nereye tehdit oluşturmuyor? Nerede yaşıyorsun sen? Ülke içi ayaklanmalar da en önde onlar saf tutuyor. Gezi Olayları olsun diğer toplumsal ayaklanmalar olsun, en önde onlar yürüyor.

Demek ki sana gore Muslumanlar tehdit ama gayri muslimler tehdit degil tamam ben cevabimi aldim, demek istedigimde buydu zaten...

Demek ki sana gore Muslumanlar tehdit ama gayri muslimler tehdit degil tamam ben cevabimi aldim, demek istedigimde buydu zaten...
Sen hakikaten çöp den başka birşey değilsin, boşa yaşayan boş bir kafa. Ne kadar aptal olduğundan kendisi bile farkında değil sorun burda.

Türkiye'deki gayrimüslimlerin tehdit olmamasının sebebi ülkede gayrimüslim kalmamasıdır. İslam dünyası çok hızlı yayılan yabancı düşmanlığı nedeniyle kozmopolit yapısını hızlı şekilde kaybediyor, aslında kaybetti bile. 100 sene evvel müslüman ülkelerde etnik ve dinsel çeşitlilik vardı. Şimdi hiç bir müslüman ülkede böyle bir çeşitlilik yok. Hepsi gayrimüslim nüfuslarını çok hızlı kaybettiler. Bu kültürel anlamda çok zengin olan nüfusu ise Batı medeniyeti batan geminin malları gibi topladılar. Bugün bu çeşitlilik artık Batı'da. Çok atıf yapılan Osmanlı zamanındaki gayrimüslim hoşgörüsü artık müslüman coğrafyasında tamamen bitti.

Nereye tehdit oluşturmuyor? Nerede yaşıyorsun sen? Ülke içi ayaklanmalar da en önde onlar saf tutuyor. Gezi Olayları olsun diğer toplumsal ayaklanmalar olsun, en önde onlar yürüyor.

Yahu karınca sana düşman olsa ne yazar olmasa ne yazar? Ufacık bir azınlıktan bahsediyoruz. İsteseler bile bu topluma tehdit oluşturamazlar. Kaldı ki size göre sizin otorinize karşı duran herkes kötü niyetli herkes kaka. Dedim ya siz hep haklısınız diğer herkes it köpek.

Müslümanlar değil, yobazlar. Ve sayısal üstünlükleri nedeniyle bu ülkeye en büyük tehdit Müslümanım diyen yobazlar. Kıçınızdan anlayıp çarpıtmayın lafı.

Ahmet kardesim burada bence hic biri Islam dusmani degildir, ve o aziniklarin bir kismi Osmanli zamanindan dan kalma ve Osmanli devlet tarafindan koruma altina gecmistir. Yoksa Osmanliya aykiri olur boyle onlarin hepsini tehdit olarak gorursek

@Nurhak

Osmanlı toplumunun yapısı ile bugünkü toplum yapısı çok farklı. Bugünün Türkiye'sinde yaşayan birinin Osmanlı zamanındaki toplumu anlaması imkansıza yakın. Türkiye'nin toplum yapısı bugün, İstanbul ve İzmir hariç, Osmanlı zamanındaki Anadolu'nun herhangi bir yerindeki bir müslüman köyü refleksine sahip. Bu her alanda kendini gösteriyor; Şehirlerdeki camiilerin mimarisi köy camiisi mimarisi, apartmanlar bir nevi büyük köy evleri, sanatın eksikliği, mahalle baskısı gibi şeylerin bulunması gibi.

İnsanlar bir gün oturmuşlar, hadi sebepsiz yere İslam'a düşman olalım demişler. Evet kesinlikle böyle başlamış bu olay. Öz eleştirinin gramı olmadı sizde, hala da yok. Asla ama asla hiçbir konuda sorumluluk kabul etmiyorsunuz. Her zaman suçlayacak birileri var. Dışarıdan kimseyi bulamassanız bu sefer kendi içinizden çıkanları dışlayıp sanki sizinle hiç alakaları yokmuş gibi onları suçluyorsunuz.

Bunun sebeplerinden biri de...
"Ben müslümanım"
"Hayır ben daha çok müslümanım"
"Hepinizi S****m ben daha müslümanım"

Bu böcekler allah'ın ile kul arasına tarhte de hep girmişlerdir kendilerine aracı misyonu üslen işlerdir
Oysa KURAN'da kul hakkı çok günahtır."
Ulan pi*** sen kimsin de Allah ile benim arama girip beni yargılıyorsun.

Fetö de böyle doğmuştur 5 sen ie önce FETHULLAH HOCA EFENDİYDİ BİZ İKİ LAF ETTİĞİMİZDE BU ADAM KİM Kİ DİNİ MİSYON ÜSLENİYO DEDİĞİMİZ DE.
Bizi ALLAHSIZ İMANSIZ ŞEREFSİZ YAPMIŞLARDI.

Ahmet kardesim burada bence hic biri Islam dusmani degildir, ve o aziniklarin bir kismi Osmanli zamanindan dan kalma ve Osmanli devlet tarafindan koruma altina gecmistir. Yoksa Osmanliya aykiri olur boyle onlarin hepsini tehdit olarak gorursek

Köşeye sıkıştıklarında kullanabilecekler başka ne var?
"Sen dinsizdin, gavursun, islam düşmanısın"

Şahsen forumu ayda 1 kez falan giriyorum bunların yüzüne tadı tuzu kalmadı

Back
Top Bottom