What's new

Çay Bahçesi

yok temelden gelen ingilizcem var ama ilerletme gibi derdim olmadı. rusça da aynı şekilde konuşuyorum ama benim için dili bilmek gerçekten yutmak anlamına geliyor. o yuzden ogrendim demiyorum. zaten her iki dilde de rusca ve ingilizce kendimi anlatacak sekilde yetiyorum yalnız, bi roman yazacak kadar istiyorum :D

aynı şekilde kendi dilim için de geçerli 2 sene öncesine kadar bi kitap yazamazdım ama artık başına otursam yazabilirim. hayatımın ilerleyen dönemlerinde eve kapanıp yazar olmak istiyorum ve rusça ve ingilizcesini kendim yazabilirim biraz yüklenirsem

bunu duymuştum, torrent i açayım hemen :D
Ac ac! :D

Elon, Anıtkabir'i ziyaret etmiş

4RgSE7M.jpg

pazarlamaci ne islerin pesinde merak ettim. adam araba sirketini satmis, para'nin kokusunu almis...

Madonna'nın fotoğraf altına "where is my tesla" sorusuna şöyle bir cevap veren
OyaZO4.png

kişinin yorumunu da beğenmiş :D

Elon 2. bir fotoğraf daha paylaştı. Enteresan, bugün cumhurbaşkanının davetlisi olarak gelmesine rağmen saraydan hiçbir fotoğraf paylaşmayıp, Atatürk'ün kabrinden aynı gün 2 resim birden paylaşması çok anlamlı.

"Çiçekleri ben yerleştirdim

Üç kırık kaburga
Yırtık bir ciğer
Ve o yine de savaştı"

Adamın PR çalışmasına ihtiyacı yok ki, hele hele Türkiye'de PR yapsa ne olacak? Halkın yüzde sekseni bırak elektrikli otomobili, et alamıyor o_O Dün aklıma gelen teori, Erdoğan ile tokalaşmasıyla bozulan imajı tazelemek olabilir idi, fakat bir değil iki değil. Belli ki ilham aldığı bir karakter.

Adamın PR çalışmasına ihtiyacı yok ki, hele hele Türkiye'de PR yapsa ne olacak? Halkın yüzde sekseni bırak elektrikli otomobili, et alamıyor o_O Dün aklıma gelen teori, Erdoğan ile tokalaşmasıyla bozulan imajı tazelemek olabilir idi, fakat bir değil iki değil. Belli ki ilham aldığı bir karakter.

Bu cocuk bir is adami, cikari olmadan bireyseler yapacagini zannetmiyorum. Bayram degil, seyran degil, enistem beni niye öptü ? hesabi.

Dikkatli olmak lazim. Adam bir yandan Erdogan ile poz vererek Akcilara, diger yandan Atatürk pozlari ve sözleri ile, Kemalistlere selam cakti. Hemde cok etkili bir sekilde.

Tehlikeli bir adama benziyor, ve tehlikeli adam gördügümde, gardimi indirmemeyi yeglerim.

Daha önce de Atatürk ile ilgili sözleri, aciklamalari varsa, ayri bir konu.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom