What's new

Çay Bahçesi

Konuyu takip etmedim ama dedigin tabiki yanlis.
Bugün bu konu kafama takildi, bizim milletimiz müslümanim diye kendini üstün görür ancak ben hem Türkiyeyi hemde Avrupayi bilen biri olarak malesef sunu söylemeliyim, Türk milletinin toplum ahlaki berbat, bir isin düser parasini verirsin ama is yapilmaz gibi misaller burada imkansiz mesela.
Bu islamlami alakali? Tabikide degil dünyanin bircok yerinde böyle ama benim dedigim sey bizim millet Islami masallah, insallah demekten ibaret saniyor, Islamin gerektirdigi terbiye coktan unutulmus yada sadece namustan ibaret saniliyor.

Müslümanım diye üstün görmeleri tam bir saçmaladık. Müslüman olan adam daha dürüst olmak zorunda. Dini bunu gerektiriyor çünkü. Üstadım haksızlığın yalanın, dolanın her türlü pisliğin dini olmaz. İnsan olabilmekle alakalı bu. Bizim milletin geçmişten gelen hatası Müslüman diye dürüsttür gözü ile bakılıyor. Lakin bu Müslümanlar'ı genel olarak karalamak için sebep değil. Ama burada haddini bilmez ahlaksızlar bunu genele vurması benim savunduğum dine saldırması beni rahatsız etmesi kadar da doğal birşey yok. Kaypak bir Milletiz kimse aksini iddia edemez. Bir iş yaptıracaksın dediğiniz gibi parayı veiryorsun sonra ulaşamıyorsun adama. Milletimizin manevi duyguları boşaltılmış durumda malesef. Bunu da dediğim gibi islama'a saldırarak çözemezsin.

Bilgisayara bağlıyorum birşey olmuyor.

Şarj şeysi nasıl olduysa geldi, açılacak herhalde. Bitmemiş olması lazımdı aslında.
Sarj sıfır ise hemen açılmıyor şarj oluyor logosu çıkar biraz bekledikten sonra açılır.

Sarj sıfır ise hemen açılmıyor şarj oluyor logosu çıkar biraz bekledikten sonra açılır.

Senin Home tuşu çalışmıyor ise Assive Touch kullanabilirsin. Belki kullanıyorsun bilmiyorum.

Evet kullanıyorum ama telefon kapalıyken bir işe yaramıyor tabii. Açıldı.

Kürt ırkçısı Mürfid Yüksel, "müslümanlık" perdesi arkasına saklanıp milliyetçi polislere iftira atıyor, cemaatçi kesim son birkaç haftadır ağza alınmayacak hakaretler ediyor güneydoğuda terörist avlayan polislerimize.

Cemaatlerin soyu kurumadan bu tiyatro son bulmayacak.

bu trt nin ben ta a.k bu gibi embesiller yüzünden milleti iyice dinden soğuttular
Harbi bu TRT ne ayak böyle, ya devlet televizyonundan bahsediyoruz, milleti gerizekalimi saniyor bunlar?

salakmisin nesin aqm, bu fotoraftan bilmem hangi saat markasi cikartiyorsan senin aklina sicim...

:-)

simdik devam edebilirsin....

Patek philipe marka nekadar biliyormusun? Dunyanin en pahali saatlerinden birisi.

Ne oldu hakiki musluman niye sinirlendin

Al sana hakiki muslumanlar

26829145-640x360.jpg

ayakkab%C4%B1-kutusunda-bulunan-para-yalan%C4%B1_546945.jpg

Dindar nesil yetisdirecez diyen dansoz tayyip.
Nato mermer nato böyle embellilere laf anlatanda hata. 2 kelime ezberletilmiş tiplere ile bir yere varılmaz. Papağan gibi aynı şeyi tekrarlayıp durur.

Sazan gibi atlamak bu işte
Tweeti bosverde hosaf ben bildim bileli organik, bunu neresi icat?
Hadi marketlerde satilisindan bahsediliyor ama ozaman organigin tam tersi olmuyormu, Türk milleti asirlardir kendi ektigi meyvenin hosafini icer bundan daha nasil organik oluyor?

Patek philipe marka nekadar biliyormusun? Dunyanin en pahali saatlerinden birisi.

Ne oldu hakiki musluman niye sinirlendin

Yav git basimdan, benim elimde bir saat var oda seiko 15 sene once aldim halen kullaniyorum. Fotorafini cekim mi len>?:-)

Country Latest Posts

Back
Top Bottom