What's new

Çay Bahçesi

SAVAŞ bir hileden ibarettir,
Sinsi yavaş ama emin adımlarla ilerleyen,
Konjoktüre göre hareket eden,
Bilgiyi ve gücü kontrol eden,
Cesur ve yürekli olan,

SAVAŞI KAZANIR!

21. Y.Y. Muharebe ortamına Hoş Geldiniz...

17499491_1518218041533081_2747910538780993537_n.jpg
Burada politika yasak.
''Ulke yonetimi'' threadine iletebilirsin.

SAVAŞ bir hileden ibarettir,
Sinsi yavaş ama emin adımlarla ilerleyen,
Konjoktüre göre hareket eden,
Bilgiyi ve gücü kontrol eden,
Cesur ve yürekli olan,

SAVAŞI KAZANIR!

21. Y.Y. Muharebe ortamına Hoş Geldiniz...

17499491_1518218041533081_2747910538780993537_n.jpg
Sen simdi buna gercekten inaniyormusun?

Resimdeki yazilari ben hazirlamadim ayrintida kaybolmussunuz genel olarak vermek istedigim mesaj haric her yere cekilmis. Demek ki herkes herseyi anlamak istedigi şekilde anlayip tartisiyor, size Allah selamet versin.

Hahaha AB yi çökerttmis, pkkyi bitirmis. Vah vah vah. Allahım neden bizim ülkemize bu kadar çomar verdin.

PKK yanımızda devlet kurdu pkk bitmiş. Cahillikten son nokta.
Pkk yanımızda devlet kurmuş sözü o kadar basit değil. Kahve ağdabı olanlar mümkün ise yorum yapmasın.

Bu arada doğru pkk'yı bitiremez her hangi bir eylem, saldırı zamanı devletinin yanında olacağına terörist devlet, katil devlet deyip pkk'ya tek laf edemeyenler oldukça pkk zor biter.

Last edited:
sende haklısın sizin anlayacağınız düzeyde yazmalıydım. Saldırı size anlamanız için ağır geldi bombalı eylem demeliydim.

Adamlar hiç olmadığı kadar güçlendi, tanklandı, tüfeklendi. bunları nasıl görmüyorsunuz ya. dünyanın en güçlü ülkesi tarafından şu anda destekleniyorlar.

Ama hayvan gibşi eleştirmek de haksızlık hak veriyorum akp'ye bu konuda. Bizim şansızlığımız dünyanın en güçlü devleti ile uğraşıyor olmamız. ypg-pkk destekleyen amerika değil. sadece almanya, sadece bir israil olsaydı o zaman işler çok farklı olurdu. Hamle sayımız artardı. alternatifler çoğalırdı.

Biz hiç hata yapmamamız gereken yerde çok büyük hatalar yaptık. Suriye politikasında yapılan hata bu ülkenin sonunu getirmez umarım.

Ahmet davutoğlu, stratejik derinliği yazarken, bunları ön görebildin mi?

Ve hala devlet olamadığımızı hala dinle imanla kitapla ülke yönetildiğini görüyorum. adamlar apacık pkkyı destekleyip, sokaklarında yürütüp bunları yaparken, sen git bir de almanya'ya binlerce pkk listesi ver. Bunu yapan da MİT. hiç mi bir b.k öğrenmediniz. Bu listeyi verirken gerçekten teslim alınacağını umuyorlar mıydı bu adamların? bir de adreslerini/adlarını/fotoraflarını vermişler. Bu neyin amacı? Caydırıcılığım var seni almanya'da bile bulurum diye almanlar'a gözdağı mı veriyorsun?

bak mossad napmış geçen, fransız ajanları, çift taraflı ajan yapmayı denemiş. ama başarısız olmuş. adamların uğraştığı şeylere bak.

son olarak bir analizim, tespitim var. bu istihbarat işlerinde, bir ülke ile ne kadar yakın olursan(diplomatik,askeri,istihbari) risk de o kadar artıyor.

Last edited:
son olarak bir analizim, tespitim var. bu istihbarat işlerinde, bir ülke ile ne kadar yakın olursan(diplomatik,askeri,istihbari) risk de o kadar artıyor.

Ilerde bunun kitabini yazalim :tup: Ömrümüz yeterse.
Bunu unutma dostum, asil düsmanlar bizim kendi kanimizdan olanlardan.
Her konuda.

Last edited:
@MrTopal27 ,welcome back bro,long time no see,where have you been?
Hey bro, I've been following the forum but i stopped commenting. I've been really busy this year and to be honest, i have lost interest in getting into online arguments :D. It is interesting reading the comments though; lots of fights :pop:. Anyway, i hope everyone is okay!

Adamlar hiç olmadığı kadar güçlendi, tanklandı, tüfeklendi. bunları nasıl görmüyorsunuz ya. dünyanın en güçlü ülkesi tarafından şu anda destekleniyorlar.

Ama hayvan gibşi eleştirmek de haksızlık hak veriyorum akp'ye bu konuda. Bizim şansızlığımız dünyanın en güçlü devleti ile uğraşıyor olmamız. ypg-pkk destekleyen amerika değil. sadece almanya, sadece bir israil olsaydı o zaman işler çok farklı olurdu. Hamle sayımız artardı. alternatifler çoğalırdı.

Biz hiç hata yapmamamız gereken yerde çok büyük hatalar yaptık. Suriye politikasında yapılan hata bu ülkenin sonunu getirmez umarım.

Ahmet davutoğlu, stratejik derinliği yazarken, bunları ön görebildin mi?

Ve hala devlet olamadığımızı hala dinle imanla kitapla ülke yönetildiğini görüyorum. adamlar apacık pkkyı destekleyip, sokaklarında yürütüp bunları yaparken, sen git bir de almanya'ya binlerce pkk listesi ver. Bunu yapan da MİT. hiç mi bir b.k öğrenmediniz. Bu listeyi verirken gerçekten teslim alınacağını umuyorlar mıydı bu adamların? bir de adreslerini/adlarını/fotoraflarını vermişler. Bu neyin amacı? Caydırıcılığım var seni almanya'da bile bulurum diye almanlar'a gözdağı mı veriyorsun?

bak mossad napmış geçen, fransız ajanları, çift taraflı ajan yapmayı denemiş. ama başarısız olmuş. adamların uğraştığı şeylere bak.

Arkadas artik geldigimiz nokta elestirme felan degil onlar coktan gecti, akp apacik vatan hainleri ve erdogan bu ulkeyi bitirmek isteyen bir hain, bunu tartismam bile. Insan bukadar hata yapamaz, ya tamamen zir deli olman lazim veya apacik hain olman lazim.

Senin yaptigimiz dedigin hatalar hic bitmiyor.

Acilim - hata sonuc = sokak savaslari
Suriye - hata sonuc = yanibasimizda ypg devlet kuracak
feto - hata sonuc = adamlar devleti nerdeyse ele gecirecekti
Rusya - hata sonuc = ozur diledik ama hala adamlar ambargo uyguluyor satigimizi domateslere felan, ustune ustlik pkk yi teror orgutu olarak gormuyor
israil - hata = uc bes radikal islamci ve filistin sevdalari yuzunden noldu, yanibasimizdaki en yakin devletlerden biri bize artik ebedi suphe ile bakacak, ustune ustluk yunanistanla ve kibris rum kesimi ile yakinlasti.

buraya yaz yaz bitmez

izleyin dansozu izleyin.

Back
Top Bottom