What's new

Çay Bahçesi

2vbsxmt.jpg

24lsfo4.jpg

@xenon54 i join our universities solar team but this is ridiculous all of us are electric electronic engineering we don't have even 1 mechanical engineering :pissed::pissed: maybe i should ask @Sinan to join the team too :smokin:

Last edited:
Herakles Lahdi evine dönüyor
Hürriyet Haber
24 Mart 2017 - 22:26Son Güncelleme : 24 Mart 2017 - 22:26
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Herakles lahdinin Türkiye’ye iade edileceğinin müjdesini verdi.
58d572cb7af5071eb48d919e.jpg

Antalya’daki Perge antik kentinde kaçak kazı sonrası yurtdışına çıkarılan Herakles Lahdi 2010 yılında İsviçre Cenevre Limanı’nda yakalanmıştı. Cenevre Başsavcısı 2013 yılında Antalya’ya gelerek lahdi kaçırmakla suçlanan A.Ç. ile cezaevinde görüşmüş ayrıca Antalya Müzesi’ni gezmişti.

Müzede Herakles lahdine benzer figürlerin olduğu lahitler gösterilen savcı söz konusu eserin Antalya’dan kaçırıldığına ikna olmuştu. Cenevre Başsavcılığı 2015 yılında iade kararı almış ancak Federal Mahkeme nezdinde itiraz edilince iade işlemleri durdurulmuştu. Bakan Avcı itirazın geri çekildiğini belirterek iade kararının kesinleştiğini duyurdu.

Cenevrede Liman vardida biz mi bilmiyoruz yahu? o_O
Neyse tarihi eserin geri dönmesi güzel birsey.

Herakles Lahdi evine dönüyor
Hürriyet Haber
24 Mart 2017 - 22:26Son Güncelleme : 24 Mart 2017 - 22:26
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Herakles lahdinin Türkiye’ye iade edileceğinin müjdesini verdi.
58d572cb7af5071eb48d919e.jpg

Antalya’daki Perge antik kentinde kaçak kazı sonrası yurtdışına çıkarılan Herakles Lahdi 2010 yılında İsviçre Cenevre Limanı’nda yakalanmıştı. Cenevre Başsavcısı 2013 yılında Antalya’ya gelerek lahdi kaçırmakla suçlanan A.Ç. ile cezaevinde görüşmüş ayrıca Antalya Müzesi’ni gezmişti.

Müzede Herakles lahdine benzer figürlerin olduğu lahitler gösterilen savcı söz konusu eserin Antalya’dan kaçırıldığına ikna olmuştu. Cenevre Başsavcılığı 2015 yılında iade kararı almış ancak Federal Mahkeme nezdinde itiraz edilince iade işlemleri durdurulmuştu. Bakan Avcı itirazın geri çekildiğini belirterek iade kararının kesinleştiğini duyurdu.

Cenevrede Liman vardida biz mi bilmiyoruz yahu? o_O
Neyse tarihi eserin geri dönmesi güzel birsey.

i got an or...m at the screen...

SAVAŞ bir hileden ibarettir,
Sinsi yavaş ama emin adımlarla ilerleyen,
Konjoktüre göre hareket eden,
Bilgiyi ve gücü kontrol eden,
Cesur ve yürekli olan,

SAVAŞI KAZANIR!

21. Y.Y. Muharebe ortamına Hoş Geldiniz...

17499491_1518218041533081_2747910538780993537_n.jpg

SAVAŞ bir hileden ibarettir,
Sinsi yavaş ama emin adımlarla ilerleyen,
Konjoktüre göre hareket eden,
Bilgiyi ve gücü kontrol eden,
Cesur ve yürekli olan,

SAVAŞI KAZANIR!

21. Y.Y. Muharebe ortamına Hoş Geldiniz...

17499491_1518218041533081_2747910538780993537_n.jpg
Hepsini anladimda bu ABýi nasil cokertti aceba?
AB restini cekti,bizimkide bisey yapamadi,nerde cokertmek?

AB'nin motoru Almanya oldugu surece,bitmez.
Bizimkilerin bos tehditlerini AB'de kimse ciddiye almaz.

Almanya'yi ya Trump bitirecek ya da Almanya Trump'i. ABD Almanya'yi 1989 birlesmeden sonra dost degil aksine en büyük rakip olarak algiliyor. Brexit tesadüf degil. Anglo Saxon ekseninde var olan Franco/ Canada kartina ve UK de bölücülüge gaz veren de Almanya. Ancak özellikle Polonya kesin Alman dostu degil.

Dostum En son 2016 temmuzda vize anlaşması sağlanmazsa en geç sene sonu 2016 sonu yani suriyelileri göndeririz kapıları açarız demişlerdi. En basit örneği. O da yutuldu.

Yutulan birsey yok. Plan yürüyor. Sabret. Satranc hamleleri cok hizlandi. Yanlis hamle yapan MAT ya da SAH MAT olacak.

Hepsini anladimda bu ABýi nasil cokertti aceba?
AB restini cekti,bizimkide bisey yapamadi,nerde cokertmek?

Aksine orda yazilanlarin hepsinin tam tersi oldu ve oluyor.

Feto nerdeyse coka devleti cokertiyordu.
avrupa su anda halimize guluyor, bence iclerinden seviniyorlar su erdogan hic gitmese diye cunku dunyada baska ulke yok ki kendi ayagana bukadar siksin. Bunlar zannediyorki nekadar cok havlarsan nekadar cok ben soyle yaparim boyle yaparim dersen birsey degisecek. Noldu? kucucuk hollanda bile bizi takmiyor.

Haaa unutmadan. Noldu hani visesiz avrupa? Okadar diyordu davutoglu, erdogan?

Dostum En son 2016 temmuzda vize anlaşması sağlanmazsa en geç sene sonu 2016 sonu yani suriyelileri göndeririz kapıları açarız demişlerdi. En basit örneği. O da yutuldu.

Bak benden once yazmisin gormedim ben. Bu ne ki, boyle yuzlerce ornek var.
Bunlar dansoz gibi her gun bir yerleri oynuyor.

avrupa su anda halimize guluyor, bence iclerinden seviniyorlar su erdogan hic gitmese diye cunku dunyada baska ulke yok ki kendi ayagana bukadar siksin. Bunlar zannediyorki nekadar cok havlarsan nekadar cok ben soyle yaparim boyle yaparim dersen birsey degisecek. Noldu? kucucuk hollanda bile bizi takmiyor.

Imzalandigi gün Türkiye'yi aldatiyorlar diyen arkadaslarin yazilari hala burada mevcut !

@Baybars Han

Dostum kac yasindasin ? Askerlik yaptin mi ? Istihbari bilgileri siyasi ve taktik yorumlayacak kadar alt yapin var mi ?

Saygilar kardesim

Milletler arasi dusmanlik baska devletler arasi dusmanlik baska.
Bu saydigin devletlerin hicbiri birbirine dusman degil ve rakip degil.

Valla kimse takmiyor,sadece buradaki Turklere ''Turkiyeye giderseniz dikkatli olun fetocu diye iceri atmasinlar'' diye tavsiye veriliyor.
Guya MIT Almanyadaki Fetocularin listesini yapmis.
Ve birkac politikaci Erdogana resmen ''terorist'' diyor.

O kadar emin olma. Polonya'yi cok iyi bilirim. Sen de mi REIS e terörist diyorsun ?
Seni cok saygin insan olarak animsiyorum. Ne oldu sana ?

Kimseye muhtac degiliz. Yiyecek ekmegimiz var. Atacak mermimiz hazir. Neden bu pesimiszmin ?

Tuncelili isen eyvallah ! O bölge temizlenmedikce terör bitmez

Latest posts

Back
Top Bottom