What's new

Çay Bahçesi

Tereyağından kıl çeker gibi :enjoy:
Iste sorun burada, Ak parti disinda herkese tedirgin bakiyorsunuz, bu ülkeyi seven bir Ak partililermi?

Dedigim gibi bu ülkede birlik beraberlik olmaz, tam tersine kutuplasma her gün dahada beter oluyor, hatta bazilari var Ak parti disinda herkesi hain ilan ediyorlar, sonrada bizim millet akillanmaz deyince kiziyorsunuz.

(genel olarak konusuyorum)

Iste sorun burada, Ak parti disinda herkese tedirgin bakiyorsunuz, bu ülkeyi seven bir Ak partililermi?

Dedigim gibi bu ülkede birlik beraberlik olmaz, tam tersine kutuplasma her gün dahada beter oluyor, hatta bazilari var Ak parti disinda herkesi hain ilan ediyorlar, sonrada bizim millet akillanmaz deyince kiziyorsunuz.

(genel olarak konusuyorum)
Kast ettiğim bu değildi, senin böyle söyleceğini de tahmin etmiştim ama olsun...
Ada'lı mısın? Uzun zamandır sormak istiyordum :)

Kast ettiğim bu değildi, senin böyle söyleceğini de tahmin etmiştim ama olsun...
Ada'lı mısın? Uzun zamandır sormak istiyordum :)
Ozaman ben ne kastetdiginden hic birsey anlamadim.

Eger Adapazarindan bahsediyorsan evet.

Ozaman ben ne kastetdiginden hic birsey anlamadim.

Eger Adapazarindan bahsediyorsa evet.
Olsun, felaket senaryosu yazmayı sevmiyorum zaten.
Adapazarı tabi, çok zaman geçirdim oralarda hatta taşınmayı düşünmüştüm ama kısmet değilmiş :)

Gayet rahat yasanilacak biyer aslinda Istanbul yani basinda, karadeniz yarim saat.
Güllük mahallesinde akrabalarımın kira evi vardı, depremde evleri yıkılınca taşındıkları... Ada'nın insanıda, havasıda pek farklı "abisi" :D

E şuan akp kemalistlerle çalışıyor. Deyim yerindeyse sırtını kemalistlere dayadı TSK'da, yüzlerce ergenekon ve balyoz maduru kemalist subay geri döndü orduya. Bunu en başta yapaydı ortada ne darbe girişimi olurdu ne 17 aralık süreci.

"Suudi Arabistan'ın Halîciyye televizyonuna konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dış politikaya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Moderatörün "Türkiye Ortadoğu'da hegemonya ve genişleme peşinde mi" sorusuna Erdoğan, "Gördüğünüz gibi gülüyorum" cevabını verdi."

muhtarin-sozleri-erdogan-a-kahkaha-attirdi-1797869.Jpeg

Erdoğan'dan Ortadoğu sorusuna ilginç cevap

Last edited:
Seviyeli siyaset konusmanin pek sorun olmayacagini varsayarak bende yazmak istiyorum.

Turk Halkinin yani esasen Turklerin, Ordulari uzerinde oynanan bu kadar oyundan sonra ekonomik gerekceleri gozardi ederek Tayyip Erdogan Beyefendiden uzaklastigini dusunuyorum. Onun icin Sn. Erdogan klasik cekirdek secmenin hassasiyetlerine yonelik mesajlar yollamaya basladi. Bosu bosuna Lozan gibi konulara girilmiyor.
Misirlioglu denen adamin dediklerine inanan ve oy veren ciddi bir kesim, FETO taraflarina kaymisti. Simdi kafasi karisik muhafazakar kesimin geri kazanilmasi sureci var.
Bu surecin yaninda Laik ve Cumhuriyetci subaylar tehditi baslayacak Sayin Erdogan icin. Ne de olsa kendisini koruyan FETOcular gitti.
Simdi guvenecek dal ariyor. Simdiye kadar Erdogan'a hic dusmanlik gutmemistim. Ancak Turk Ordusunu bu rezil hale koyanlarin en basinda kendisi geliyor.
Hic sucu baskalarina atmasinlar, Allah bizi affetsin filan demesinler. Turk Ordusuna kumpas davalarinin en buyuk nimetlerini kendisi yedi.
Ortaligi bu kadar karistiranda kendisidir, FETO belasini iktidara tasiyanda kendisidir.

Daha onceleri de FETO vardi,AKPnin sucu ne diyenlere benimde bir cevabim var.
Sadece FETO, ABDnin bir projesi degil. AKPde bir Amerikan projesidir. Refah Partisinin hizla gelisimi, daha once yasanmamis turban ve laiklik tartismalari biranda hortlatildi. Yesil kusak projesi NATO'nun bir projesidir.
Ayrica askeri ve savunma sanayii alaninda yapilan tum yenilikller siyasi partilerin mucizeleri degildir.
Savunma Sanayii sirketlerimizin kurulus yillarina bakalim. Bize verilen teknoljilerin kaynagina bakalim. Isbirligi yapilan ulkelerin niyetlerine bakalim. Neden Pakistan veya Suudi Arabistan , savunma sanayiinde Turkiye kadar yenilikci endustriye sahip olamiyor?
Turkiye iktidarinda simdi CHP olsaydi ve Suriye'ye DAESH'e Turk Ordusu operasyonlar yapsaydi, muhafazaklar neler derdi acaba? Allahsizlik, ateistlikl her turlu hainlik damgasi vurulurdu..
Amerika isi biliyor MHP iktidarina apoyu affettiryor, AKP iktidarinda Suriye vuruluyor.
Bugun AKPlilerin dusmani Hizbullah , 1990larda muhafazakar ve hgelecekte akpye oy verecek genclerin idoluydu:)

Last edited:
Güllük mahallesinde akrabalarımın kira evi vardı, depremde evleri yıkılınca taşındıkları... Ada'nın insanıda, havasıda pek farklı "abisi" :D
Insani biraz sey.... degisik diyelim. :)

Misal:

E şuan akp kemalistlerle çalışıyor. Deyim yerindeyse sırtını kemalistlere dayadı TSK'da, yüzlerce ergenekon ve balyoz maduru kemalist subay geri döndü orduya. Bunu en başta yapaydı ortada ne darbe girişimi olurdu ne 17 aralık süreci.
Iste bunu diyorum, Erdoganin agzindan Atatürk düsmez oldu, demekki okadarda korkulacak birsey yokmus. :D

Cumhurbaskaninin yegeni ve de korumasi. Tam bir rezillik bagaj acmalar,kufurler. Bagajdan otomatik tufek M4filan cikaracakti heralde.

Benimde Belimde devletin silahi olsa bende erkek olurum.

Back
Top Bottom