What's new

Çay Bahçesi

Are they "fighting for joining Iran" ?

Lezgis? they live by Russia

I think you meant Talysh, back then yes, there was a moron that was trying to take advantage of Azerbaijan's conflict with Armenia and trying to cause a movement in that region, he wasn't successful, the population didn't support his movement.

Our current minister of defence is from Talysh region, since population didn't support his movement back when Azerbaijan was on brink of total collapse, I highly doubt any support it now.

İzin verirsen olur, bırakırsan yaparlar.

Yeterince AKPli ile konuşunca farkına varacağın şey ''Menfaat/Para'' birlikteliğidir. Dinleri yoktur, Vatan sevgisi yoktur, Ahlak yoktur, Prensipleri yoktur. Var diyen varsa şu 14 yıllık iktidarlarınnda yapılanları ve olanları hatırlatırım.

İzin verme, sahip çık.

Sen şu yazdıkların ile ahlaklı olduğunu mu düşünüyorsun? Birileri ülkeyi terör'e yardım ediyor diye Dünya Medyasına servis ederken önce siz koştunuz. Aklınız sıra Erdoğan'ı terör destekçisi diye göstermeye çalıştınız. Halbu ki Türkiye Cumhuriyetini hedef gösterdiniz. Adamlar Erdoğan teröre yardım ediyor demiyor Türkiye Cumhuriyet'i yardım ediyor diyorlar Hani şu sözde vatan severliğiniz sayesinde.. Erdoğan düşmanlığı Türkiye düşmanlığına dönüşmüş. Uçak düşürülme olayında haydi Putin diye çanak tutan kafadan ne beklersin. Birisini işaret ederken elinin temiz olduğuna dikkat et..

Last edited:
Sen şu yazdıkların ile ahlaklı olduğunu mu düşünüyorsun? Birileri ülkeyi terör'e yardım ediyor diye Dünya Medyasına servis ederken önce siz koştunuz. Aklınız sıra Erdoğan'ı terör destekçisi diye göstermeye çalıştınız. Halbu ki Türkiye Cumhuriyetini hedef gösterdiniz. Adamlar Erdoğan teröre yardım ediyor demiyor Türkiye Cumhuriyet'i yardım ediyor diyorlar Hani şu sözde vatan severliğiniz sayesinde.. Erdoğan düşmanlığı Türkiye düşmanlığına dönüşmüş. Uçak düşürülme olayında haydi Putin diye çanak tutan kafadan ne beklersin. Birisini işaret ederken elinin temiz olduğuna dikkat et..

1057 adet ileti sayım var bu forumda., söylediklerinizi ispat edecek 1 adet ileti bulun içlerinden.

Söylediklerinizi ispat edecek 1 adet ileti bulursanız şerefli bir insan olduğunuzu düşüneceğim.

Last edited:
@Sinan Asslam o Alkium. I tagged you in one of my thread and looking forward to read your comments.
I know we have never interacted on forum. And this member Joe Shearer asked me to tag you and believe you are one sane member and will help me with this topic.
I have seen you around on Turkish related threads and think the same.
Hope to see you on my thread and take out some knowledge from you.
Have a great one.

JazakAllah.

1057 adet ileti sayım var bu forumda.

Söylediklerinizi ispat edecek 1 adet ileti bulursanız şerefli bir insan olduğunuzu düşüneceğim.

DefencePk'de böyle böyle yorumun var demedim. Bak bir eksik daha çıktı okuduğunu anlayamıyorsun. Ne demek istediğimi daha açıklayıcı bir dilde anlatmamı ister misin? Senin düşüncelerinin benim için bir değeri olduğunu kim söyledi ki?

Last edited:
DefencePk'de böyle böyle yorumun var demedim. Bak bir eksik daha çıktı okuduğunu anlayamıyorsun. Ne demek istediğimi daha açıklayıcı bir dilde anlatmamı ister misin? Senin düşüncelerinin benim için bir değeri olduğunu kim söyle di ki?

Aşağıda yazdıklarınıxdan bir bölüm:

'' Sen şu yazdıkların ile ahlaklı olduğunu mu düşünüyorsun? Birileri ülkeyi terör'e yardım ediyor diye Dünya Medyasına servis ederken önce siz koştunuz''

Şahsımda ahlak sorgulaması yapıp, bunu da bana atfen yaptıklarımı ve sonuçlarını yazarsanız bu sonuç çıkar.

Normal olarak ben de size bu Ahlak sorgusunu yaptıracak kaynağınızı bu forumda göstermenizi istedim.

Okuyanlar Şeref sahibi kimmiş karar versin.

Aşağıda yazdıklarınıxdan bir bölüm:

'' Sen şu yazdıkların ile ahlaklı olduğunu mu düşünüyorsun? Birileri ülkeyi terör'e yardım ediyor diye Dünya Medyasına servis ederken önce siz koştunuz''

Şahsımda ahlak sorgulaması yapıp, bunu da bana atfen yaptıklarımı ve sonuçlarını yazarsanız bu sonuç çıkar.

Normal olarak ben de size bu Ahlak sorgusunu yaptıracak kaynağınızı bu forumda göstermenizi istedim.

Okuyanlar Şeref sahibi kimmiş karar versin.

Tekrar ediyorum. DefencePk'de böyle bir yorumun var demedim. İşine geldiği gibi cevap veriyorsun. Evet siz üzerine basa basa diyorum "Siz" olayı sadece DefencePk ile sınırlayıp kendini haklı çıkarmamın peşindesin. Sosyal Medya'da Facebook'ta Twitter'de nasıl vatansever olduğunızu yeterince sergiliyorsunuz. Kusura bakma insanları aynı kefeye koyup dinleri yoktur, vatansevgisi yoktur deyip ukalalık yapar isen aynı tepkiyi alırsın. Sen haddini, edebini, sınırlarını bilmeyi öğreneceksin! Bir kesime sırf sevmediğin için her türlü hakareti edeceksin insanlar tepki gösterince zoruna gidecek. Yok öyle dünya. Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapmayacaksın terbiyesiz herif!

Last edited:
Lezgis? they live by Russia

I think you meant Talysh, back then yes, there was a moron that was trying to take advantage of Azerbaijan's conflict with Armenia and trying to cause a movement in that region, he wasn't successful, the population didn't support his movement.

Our current minister of defence is from Talysh region, since population didn't support his movement back when Azerbaijan was on brink of total collapse, I highly doubt any support it now.
Thanks bro. :)

@Sinan Asslam o Alkium. I tagged you in one of my thread and looking forward to read your comments.
I know we have never interacted on forum. And this member Joe Shearer asked me to tag you and believe you are one sane member and will help me with this topic.
I have seen you around on Turkish related threads and think the same.
Hope to see you on my thread and take out some knowledge from you.
Have a great one.

JazakAllah.
Mate, now i have seen your question.... it would be very hard to answer.

Basically it is like this.
charles-lister-syria-chart.jpg

We can't go into detail for all the groups...it would consume a lot time.

DAĞ II Ana Fragman

'' 4 Kasım'da sinemalarda olacak olan DAĞ II; sınır ötesi, gizli operasyonlara gönderilen, yedi kişilik bir tim, 'Fırtına Getiren'in öyküsü. İlk DAĞ filminden altı sene sonra başlayan filmde, iki can dostu Oğuz ve Bekir, ilk saha görevlerinde Irak'ta barbarlığın hüküm sürdüğü yerlere girerler. Görevleri; IŞİD tarafından infaz edilecek olan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak ve bölgeden çıkarmak.

Askerliğin doğasını ve savaşın merhametsizliğini inceleyen filmde, Oğuz ve Bekir'in altı sene süresince Bordo Bereli olmak için eğitimlerini, ve dahil oldukları tim "Fırtına Getiren"in diğer mensuplarının efkarlı öykülerine şahit olacağız.

Masum çığlıkların yankılandığı topraklarda, felaket ve destan arasındaki çizgide, 7 bordo bereli ölümle dans ecedek.''

------------------------0--------------0-------------------0---------------

Dağ 2 / The mountain 2 teaser with English subtitles:

Last edited:
Kusura bakma insanları aynı kefeye koyup dinleri yoktur, vatansevgisi yoktur deyip ukalalık yapar isen aynı tepkiyi alırsın.
Gerçek olsa şu ortam bir kamyon dayak yer, anlık pişmanlık yaşar sonra kendi başına yine devam ama toplum içinde böyle konuşamaz.

Back
Top Bottom