What's new

Çay Bahçesi

23b41e7218f54218a190652f40907d94.png

:rofl::rofl::rofl:

25.png

:D

Well,if you are not,the Armenian flag of Combat-Master is just to provoke people.

Oh I didn't know that! Well I thought he may be an Armenian who thought of and saw Anatolia and thus Turkey as his motherland or something like that, and I was perfectly fine with that thought.

But that too is also ok if he isn't Armenian. However I'd not still say calling armenians "piç" and calling them to die out of hunger etc is an appropriate approach too. That is not ok.

They are our neighbors and they will remain as such forever. We will "eventually" solve our problems with them (including the Nagarno-Karabagh problem too) and eventually have normal relationships with them too. We are not enemies.

Açlık grevi yapan HDP lilere gelsin :enjoy:

Work Hard Eat Dirty
14199490_1229959187060875_8296216458670197565_n.jpg
Ya şu "açlık grevleri"nin manasını çözemedim gitti. Onlara acımamızı falan mı bekliyorlar? Yemek yemiyorsan yeme kardeşim, zorlayan yok. Kararı alanda uygulayanda sensin.. İsteyen yer isteyen yemez, özgür bir ülkede yaşıyoruz zorlama yok hiç :usflag:

But that too is also ok if he isn't Armenian. However I'd not still say calling armenians "piç" and calling them to die out of hunger etc is an appropriate approach too
Its just a curseword,nothing more.
Its like calling a German a Nazi even though the current Germans have nothing to do with Nazis.

Ya şu "açlık grevleri"nin manasını çözemedim gitti. Onlara acımamızı falan mı bekliyorlar? Yemek yemiyorsan yeme kardeşim, zorlayan yok. Kararı alanda uygulayanda sensin.. İsteyen yer isteyen yemez, özgür bir ülkede yaşıyoruz zorlama yok hiç :usflag:
A political statement,showing the ''Kurds'' that they would die for their leader and people.
Most Kurds dont give a Sh!t about these idiots.

Hocam hiç uğraşmaya değmez, sanırım psikolojik sorunları var bu yüzden millete küfür hakaret edip duruyor, çıldırıyor Türk askeri YPG ve Işid'i gömdükçe.

aXdVOO.png

Report et gitsin.

Özele yazılmış bir şey,, genele taşımak senin ayıbın, neticede, insan doğası gereği çok da güzel küfür edebilir.. bunu sen de ediyorsundur, ikimizin arasındaki bu ayıplı konuşmayı genele taşımak senin ayıbın ve ahmaklığın. sen de bana ettin, ben lafını etmedim burada... yani zzzz sen kale alınan bir adam değilsin, onla bunla tartışırken prim yapmak için, hemen karşımda tartıştığım kişiyi desteklen bi adamsın... gereksizsin...

Bana yazdığını gördüm, neden sildin? Korktun mu? :D
Bu millet kedi gibi korkak dediğini de gördüm, şu forum'da bile bir gazimiz var iken söylediğin ayıp. Bu forum'da okuduğun o füzeleri, gemileri, uyduları yapan bu cahil milletin, şehit olan da bu korkak milletin çocukları.

zzzz.. zz zzzzzz zz?

Bu iki cahil'in neye bu kadar hiddetlendiğini anlamadığım mesajımı tekrar atayım...

"fırat'ın doğusu batısı gözetmeden, YPG'nin bulunduğu tüm bölgeye top atışı, hava saldırısı yapsak, daha sonra ÖSÖ Birlikleri ile girsek, En kötü ihtimalde ne olur? Bunları tarışabilecek CESUR VE İRADELİ Politikacılar ve CESUR ASKERLER hala var mı bu ülkede, soruyorum? YOK... ARTIK Kendi ırkımdan tiksinmeye başlıyorum.

politkacılar da asker de, halkın gözünün içine baka baka sahtekarlık yapıyor. O askerlerimizi şehit edenler malum ulkeler. lojistiği, parayı, silahıı eğitimi sağlayan onlar... ve tüm bunlara rağmen hiçbir şey olmamış gibi, "SAYIN BİLMEM NE, SAYIN OOOOOO MR. JOHN, BIDE,JACK ZZ, HOŞ GELDİNİZ EFENDİM, WE DO SUPPORT TURKEY, OOO,, zz SMILE denklaşör sesi, TURKEY IS OUR ALLY, sayın dostum xx.. ÇOK GÜZEL AĞIRLANDIK VE, TEŞEKKÜR EDİYORUM... EBEDİ MÜTTEFİKİMİZ AMERİKA İLE ... ZZZZ.... "

AB'YE PKK DESTEĞİ İÇİN KIZARKEN, kendi belediylerimiz hendek kazıyıp, makam araçlarının bağajında bomba taşıyorlar... ne garip bir ülkeyiz di mi?..."

Source: https://defence.pk/threads/Çay-bahçesi.315137/page-1187#ixzz4JcfUsuJE

----------------------

Evet bu konuda benim gibi düşünmeyenleri aptal olarak görüyorum. Bu ülkeye zarar verdiğini düşünüyorum...

Yukarıda 1. gereksiz şahıs, "bu ülke tank, gemi, top üretiyor" demiş...

E be gereksiz adam, ben 5 yıldır bu forumdayım, ben de bu işlerin içindeyim, bilmiyodum ürettiğini... hatırlattın... ona itiraz eden kim gereksiz adam..

bunu kullanacak irade olmayınca nükleer bombaların olsa ne...

ucu dolaylı yoldan tayyip'e dokunan her eleştiri, bunların analarına küfür etmişle eş değer..

Last edited:
@cabatli_53 Permabanlık durum var burada üstadım.

Ikinci hursid vakasina dogru ilerliyoruz, gazamiz mubarek olsun dostlar
14212085_1771899946421202_779923502607275988_n.jpg
Çok kötü bakıyor gibi sanki.. Putinle görüşürkenki bakışları gördünüz mü? Aynen öyle sert pis pis bi bakış gibi..

liderinizi eleştirdiğim için bu kadar havlamayın, hakaret dahi etmedim... kanser gibi sardınız ülkemizi. sonunda hepimiz parçalanıcaz tek mutlu eden bu beni..

Çok kötü bakıyor gibi sanki.. Putinle görüşürkenki bakışları gördünüz mü? Aynen öyle sert pis pis bi bakış gibi..

ve işte cahil ve gereksiz bir zat daha... olayın geneli ile değil de bilmem cb'nin bakışlarıyla yorum yapan, olayı kisilestiren, etkisinde kalan, ağlayınca ağlayan, zırlayınca zırlayan.. hoplayınca, hoplayan... bir zat daha.. iradesi, beyni çalınmış bir egereksiz daha...

olayın geneline bak, kaç km sınırın pyd'de... bi top atışında milliyetçi duyguları kabaran, ama olaya genel bakıp da objektif analiz yapabilen insanlar yok bu ulkede bırakmadı hastalıklı idelojik zihniyetiniz..

Özele yazılmış bir şey,, genele taşımak senin ayıbın, neticede, insan doğası gereği çok da güzel küfür edebilir.. bunu sen de ediyorsundur, ikimizin arasındaki bu ayıplı konuşmayı genele taşımak senin ayıbın ve ahmaklığın. sen de bana ettin, ben lafını etmedim burada... yani zzzz sen kale alınan bir adam değilsin, onla bunla tartışırken prim yapmak için, hemen karşımda tartıştığım kişiyi desteklen bi adamsın... gereksizsin...

zzzz.. zz zzzzzz zz?

Bu iki cahil'in neye bu kadar hiddetlendiğini anlamadığım mesajımı tekrar atayım...

"fırat'ın doğusu batısı gözetmeden, YPG'nin bulunduğu tüm bölgeye top atışı, hava saldırısı yapsak, daha sonra ÖSÖ Birlikleri ile girsek, En kötü ihtimalde ne olur? Bunları tarışabilecek CESUR VE İRADELİ Politikacılar ve CESUR ASKERLER hala var mı bu ülkede, soruyorum? YOK... ARTIK Kendi ırkımdan tiksinmeye başlıyorum.

politkacılar da asker de, halkın gözünün içine baka baka sahtekarlık yapıyor. O askerlerimizi şehit edenler malum ulkeler. lojistiği, parayı, silahıı eğitimi sağlayan onlar... ve tüm bunlara rağmen hiçbir şey olmamış gibi, "SAYIN BİLMEM NE, SAYIN OOOOOO MR. JOHN, BIDE,JACK ZZ, HOŞ GELDİNİZ EFENDİM, WE DO SUPPORT TURKEY, OOO,, zz SMILE denklaşör sesi, TURKEY IS OUR ALLY, sayın dostum xx.. ÇOK GÜZEL AĞIRLANDIK VE, TEŞEKKÜR EDİYORUM... EBEDİ MÜTTEFİKİMİZ AMERİKA İLE ... ZZZZ.... "

AB'YE PKK DESTEĞİ İÇİN KIZARKEN, kendi belediylerimiz hendek kazıyıp, makam araçlarının bağajında bomba taşıyorlar... ne garip bir ülkeyiz di mi?..."

Source: https://defence.pk/threads/Çay-bahçesi.315137/page-1187#ixzz4JcfUsuJE

----------------------

Evet bu konuda benim gibi düşünmeyenleri aptal olarak görüyorum. Bu ülkeye zarar verdiğini düşünüyorum...

Yukarıda 1. gereksiz şahıs, "bu ülke tank, gemi, top üretiyor" demiş...

E be gereksiz adam, ben 5 yıldır bu forumdayım, ben de bu işlerin içindeyim, bilmiyodum ürettiğini... hatırlattın... ona itiraz eden kim gereksiz adam..

bunu kullanacak irade olmayınca nükleer bombaların olsa ne...

ucu dolaylı yoldan tayyip'e dokunan her eleştiri, bunların analarına küfür etmişle eş değer..

Arkadas seni anlamadim, simdi tayyipi seviyorsun gibi geldi. Bende sevmiyorum, ama milli birlik onemli. Forum bile olsa kavga etmek dogru degil. Tayyip gider baskasi gelir bosver. Simdi senin cozum anlayisin ne kardes. Bencede cok cok gec kaldik bu olaylara - 2012-2013 de pyd bas bas bagirirken ben geliyorum diye bizim kendi hastanalerimizde tedavi ediyorduk, kim yuzunden. Davutoglu ve Erdogan haini yuzunden ama yanlisi anladilar sanki.

Arkadas seni anlamadim, simdi tayyipi seviyorsun gibi geldi. Bende sevmiyorum, ama milli birlik onemli. Forum bile olsa kavga etmek dogru degil. Tayyip gider baskasi gelir bosver. Simdi senin cozum anlayisin ne kardes. Bencede cok cok gec kaldik bu olaylara - 2012-2013 de pyd bas bas bagirirken ben geliyorum diye bizim kendi hastanalerimizde tedavi ediyorduk, kim yuzunden. Davutoglu ve Erdogan haini yuzunden ama yanlisi anladilar sanki.

benim bu gereksiz1 ve gereksiz2'ye anlatmak istedğim oydu da.. bunlar başka yere çekti... şimdi operasyonun geçliğini eleştirmek dolaylı yoldan tayyip babalarına ucu dokunduğu için, o üstün savunma güçleri hemen harekete geçti ve beni forumdan gönderme çabasına girdiler... Kısaca, operasyonun geç olduğunu eleştirmek tayyip'i eleştirmek oldu, tayyip'i eleştirmek de annelerine sövmek oldu... işin özü.. yani bunlar tayyip'in istediği şeyler de değil, kim ister destekçileri tarafından böyle aptalca savunulmak.. da bunlar harbi aptal...

@OguzSenturk @SouI @bsruzm bu üçü tehlike saçıyor. forumun geleceği için kaygılanıyorum. Bunların bu aptal, yüzeysel dik başlı ve saflı milliyetçilikleri yarın bize silah doğrultmalarıyla bitebilir. tıpkı sevilmli fetö elamanları gibi..

tek eleştirdğim operasyonun geçliği, miletçe bunu göze almışken hükümetin gecikmesi.. başka eleştiri yok... bu kadar alınmak size de zarar verir. gereksizler

benim bu gereksiz1 ve gereksiz2'ye anlatmak istedğim oydu da.. bunlar başka yere çekti... şimdi operasyonun geçliğini eleştirmek dolaylı yoldan tayyip babalarına ucu dokunduğu için, o üstün savunma güçleri hemen harekete geçti ve beni forumdan gönderme çabasına girdiler... Kısaca, operasyonun geç olduğunu eleştirmek tayyip'i eleştirmek oldu, tayyip'i eleştirmek de annelerine sövmek oldu... işin özü.. yani bunlar tayyip'in istediği şeyler de değil, kim ister destekçileri tarafından böyle aptalca savunulmak.. da bunlar harbi aptal...

@OguzSenturk @SouI @bsruzm bu üçü tehlike saçıyor. forumun geleceği için kaygılanıyorum. Bunların bu aptal, yüzeysel dik başlı ve saflı milliyetçilikleri yarın bize silah doğrultmalarıyla bitebilir. tıpkı sevilmli fetö elamanları gibi..

tek eleştirdğim operasyonun geçliği, miletçe bunu göze almışken hükümetin gecikmesi.. başka eleştiri yok... bu kadar alınmak size de zarar verir. gereksizler
Ok.

Karşıda ki insanın görüşüne katılın yada katılmayın burada ki kullanılacak ağız bu olmamalı, forumun seviye ve kalitesinin düşürülmemesi açısından modların gerekli tedbiri alması gerekli.

@hurshid eksik o da gelse tam olacaklar:)

Siz kafanızı boşa yormayın ülkenin idaresi nasıl olcak diye. Sizin yerinize bu iş yapması için hükümet ve Cumhurbaşkanı var. :P

@hurshid eksik o da gelse tam olacaklar:)

Siz kafanızı boşa yormayın ülkenin idaresi nasıl olcak diye. Sizin yerinize bu iş yapması için hükümet ve Cumhurbaşkanı var. :P

Keske oyle olsa. 14 yildir basimizda ayni hukumet vardi, el atmadigi makam, kanun hicbirsey yoktu, HSYK kanunundan herseye degistirdi kontrol etti dedigimiz hukumeti de gorduk, cok kafa yoran. 2 ay once ne oldu gorduk.

Back
Top Bottom