What's new

Çay Bahçesi

Ya yok hacı humanistlikte bile standartı var bunların. Suriyeliyi beğenmez Fransızın kıçını yalar. Ben düzüm mesela, Türk'ten gerisinin amk.

Thats right, it's MAK. Some 40 of them are running to death now. Commandos pursuing.

Yalnız bu FETO nun mason locaları benzeri bi yapılanması var gibi geliyor bana.
Apparently they are sendin an additional 100 specialy trained and heavily armed ''hunters'' to put down the rouge dogs.

Ama MAK da boru değil, inş çok şehit vermeyiz

Apparently they are sendin an additional 100 specialy trained and heavily armed ''hunters'' to put down the rouge dogs.

Ama MAK da boru değil, inş çok şehit vermeyiz

Ülkesine en ufak sevgisi varsa teslim olurlar.

Ülkesine en ufak sevgisi varsa teslim olurlar.
Valla Cumhurbaşkanını infaz edecek ve milletin yüzüne böyle tükürecek adamların ülkesine sevigis yoktur bence. Tek tek gebertilecekler bence ama o olana kadar bizimkilere inş çok zarar gelmez. Sonuçta MAK da baya eğitmli...yazıklar olsun

CNN canlıda Mete Yarar var, açın izleyin

Vatana ihanet, terör suçları ve cinsel istismar suçları kapsamında idamı destekliyorum.

Ben de destekliyorum ama cahilce değil.Suç işlendiğinde o günün kanunlarıyla yargılanılır..Yani şu anda idam çıkartmanın falan kimseye faydası yok.Aksine avrupa ile çelişirsiniz.Ha benim umrumda mı değil.
Ama bir hata yaparlar da idamı falan çıkarıp bu hainleri idam ederlerse dünyada herhangi bir hükmümüz kalmaz..Zaten madaraydık iyice tırt oluruz.
Ben kızgınım.Dün ya da bugün bayram değil.Onlarca masum sivil öldü.Hala darbeciler birşeyleri bitirmiş değil,sağda solda ufak çaplı direniyorlar.Önce herşey bitsin.Ölen masum sivillerin aileleri ve yakınları yas tutarken şölen yapmak benim kaldırabildiğim birşey değil.
Mak ülkenin belki en elit birliği.

Ben de destekliyorum ama cahilce değil.Suç işlendiğinde o günün kanunlarıyla yargılanılır..Yani şu anda idam çıkartmanın falan kimseye faydası yok.Aksine avrupa ile çelişirsiniz.Ha benim umrumda mı değil.
Ama bir hata yaparlar da idamı falan çıkarıp bu hainleri idam ederlerse dünyada herhangi bir hükmümüz kalmaz..Zaten madaraydık iyice tırt oluruz.
Ben kızgınım.Dün ya da bugün bayram değil.Onlarca masum sivil öldü.Hala darbeciler birşeyleri bitirmiş değil,sağda solda ufak çaplı direniyorlar.Önce herşey bitsin.Ölen masum sivillerin aileleri ve yakınları yas tutarken şölen yapmak benim kaldırabildiğim birşey değil.
Mak ülkenin belki en elit birliği.
Gerekirse o ormanı yakacaklar ama o adiler ölecek, bu kadar basit. Sikmişim elitliklerini, vatan hainliğimi elitlik?

Gerekirse o ormanı yakacaklar ama o adiler ölecek, bu kadar basit. Sikmişim elitliklerini, vatan hainliğimi elitlik?

Ne elitliği?
Ben tutuklanan şahıslar adına konuşuyorum.
Yav ben diyorum istanbul boğazı....

Ne elitliği?
Ben tutuklanan şahıslar adına konuşuyorum.
Yav ben diyorum istanbul boğazı....
Hacı sen MAK elit diyerek o adamları savunduğunu düşündüm. Inan ki o herifler için bu ülke siklerinde bile değil. Ama yaptıklarının cezasını çekecekler.

Dediğim gibi sosyal psikoloji açısından olağan durumlar bu tepkiler bu insanların normal şartlarda vereceği tepkiler değil emin olabilirsin, oldukça sıradışı şartlar altında sosyal öfke patlaması ve cinnet anları diyebiliriz kısaca. Tabii ki tasvip etmiyorum er-erbaşa yapılan saldırıyı ama astsubay ve üstüne hiç acımam.

Buda halkın darbesi

13770345_1651211268538602_4237288319500726645_n.jpg

Dediğim gibi sosyal psikoloji açısından olağan durumlar bu tepkiler bu insanların normal şartlarda vereceği tepkiler değil emin olabilirsin, oldukça sıradışı şartlar altında sosyal öfke patlaması ve cinnet anları diyebiliriz kısaca. Tabii ki tasvip etmiyorum er-erbaşa yapılan saldırıyı ama astsubay ve üstüne hiç acımam.

Buda halkın darbesi

13770345_1651211268538602_4237288319500726645_n.jpg

Hocam senin alan nedir? Bölüm nedir yani eğitim olarak? Yanlış anlama sadece aynı dili konuşmak için..

Polisin içindeki fetocu lar ne olacak? İlla temizlemek için darbe mi yapılması gerekiyor? Hazır temizlik başlamışken ülke içindeki tüm terör cemaat vb oluşumlar temizlenmeli dir. Hepsi tek hamlede yoksa yarın obur gunde diğer gruplar buna benzer kalkisimda bulunabilirler. Feto nunda muhakkak elimin e edilmesi gerekiyor.Ele gecirilemiyorsa mosad tarzı birsekilde halledilmeli. Allaha şükür ki olaylar büyümedi yoksa sonuçları daha korkunç sancılı acılı olabilirdi...Büyük geçmiş olsun tekrarını ne biz nede çocuklarımız görmez insallah...

Polis içindeki fetöcüler zaten çoktan operasyonla alınmıştı içeri.Varsa da çok az kalmıştır heralde.En son yargı ve asker kalmıştı ama onları almak da öle kolay değildi.Oluyo işte.Ama herkesin korkusu artık ülkenin tayyibistan olması.Olucak olan o gibi.
Dostum gündüz olmuş.Öğlen vakti.Orda birsürü insan var ve bunların er olduğu biliyor.Rütbelilerin kaçtığı konusuluyor.
Çocuk bağırıyor abi ben erim gel dediler geldim diye.
Bu ülkede askere karşı hep ezik ve hıncı olan kesmin artık şansı var.Ama asker ne kadar dayanır buna bilinmez.Yani bu olanlardan sonra darbe yapacağı olmayan asker bile darbe yapabilir.Bakalım nolucak ilerleyen günlerde.
Bu arada darbe yüzüden tutuklanan hava kuvvetleri komutanı 2013 de korgenerallikten yükseltildi..2015 de ise görev süresi uzatıldı.
Fetöye bakmayın siz,ergenekon olurken de nalet okuyodu.

Last edited:
Back
Top Bottom