What's new

Çay Bahçesi

The OÇs

13680867_10210372123482782_3470845098281205259_n.jpg
hahahah sağlam tartaklamışlar...hepsi sallanacak bu piçlerin

Aptallık bu ülkede bulaşıcı galiba.Milleti hümanist diye yaftalıyosunuz ama sanki kötü bişey.
Ben olaya hümanist gözle falan bakmadım.Bana yapılsa belki ben de aynını yaparım.
Hayır sanki hollandada, falan yaşıyosunuz da bu ülkenin neyinde ne olduğunu bilmiyosunuz.
97 doğumlu adamlardan ne bekliyorsunuz bi söyler misiniz.Adam belki hayatında büyük şehire ilk defa geldi.Çocuk ulan bu.
ZMA nın içinden çıkıyor vurmayın diyor hala taş atıyolar.Suratında sakal yok.

Tankın otoyolda düz geçtiği videoyu gördüm,dediğiniz şey orada geçerli.Ama başka bir video daha var ki sokaktaki millet boş yolda giden tankın önüne duruyor.Durma kardeşim.Çıkma sokağa.Bu devletin 550 000 askeri 230 000 polisi var.Durma.

herhalde düşman askeri gelse ülkeyi bırakıp kaçarsın oğuzhan:tdown:

hiç bizim askerimiz laflarına girme, git helikopterlerin insanları nasıl taradığını izle tankların insanları nasıl refüje sıkıştırıdığını izle.

Herhalde türk tarihinide bilmiyorsunki saklanın evinizde bekleyin diye mesaj atıyorsun.

Senin gibiler çok olsa ne kurtuluş savaşını bile kazanırdık ne çanakkale geçilmez diyebilirdik.

aç tarih oku uzağa gitmene bile gerek yok GAZİantep ŞANLIurfa KAHRAMANmaraş ne demekmiş git öğren.

Last edited:
Aptallık bu ülkede bulaşıcı galiba.Milleti hümanist diye yaftalıyosunuz ama sanki kötü bişey.
Ben olaya hümanist gözle falan bakmadım.Bana yapılsa belki ben de aynını yaparım.
Hayır sanki hollandada, falan yaşıyosunuz da bu ülkenin neyinde ne olduğunu bilmiyosunuz.
97 doğumlu adamlardan ne bekliyorsunuz bi söyler misiniz.Adam belki hayatında büyük şehire ilk defa geldi.Çocuk ulan bu.
ZMA nın içinden çıkıyor vurmayın diyor hala taş atıyolar.Suratında sakal yok.

Tankın otoyolda düz geçtiği videoyu gördüm,dediğiniz şey orada geçerli.Ama başka bir video daha var ki sokaktaki millet boş yolda giden tankın önüne duruyor.Durma kardeşim.Çıkma sokağa.Bu devletin 550 000 askeri 230 000 polisi var.Durma.
Sen iyimisin? millet çıkmasaydı FETO faşizmi veya sivil savaşa geçilmişti dangalak.
97 li falan umrumda değil. EGER SEN TÜRK UNİFORMASI KUŞANIP ''BEN TÜRKÜN ASKERİYİM'' DİYORSAN KENDİ VATANDAŞINA ATEŞ AÇAMAZ YA TESLİM OLUR YADA HAİN EMİRLERİ VEREN KOMUTANINI ÖLDÜRÜP BAYRAĞINI SAVUNURSUN. Eğer bunların hüçbirini yapamayıp millete ateş edersen, geçmişini ve geleceğini siksinler.

NOT: Teslim olan ve halka ateş açmayıp da yine o çocukları tartaklayan ve linç etmeye çalışan it lerede kafam girsin. O cemaat den hiçbir farkınız yok.

TSK'ya güvencim sifirlandi. Pasifik'de bir ada ülkesi olsak tüm silah, helikopter, tank, top, ucak yani kisaca her askeri aleti satar ve silahli kuvvetleri feshederdim.

TSK'ya güvencim sifirlandi. Pasifik'de bir ada ülkesi olsak tüm silah, helikopter, tank, top, ucak yani kisaca her askeri aleti satar ve silahli kuvvetleri feshederdim.
Onlara gerek kalmazdıki...her gün denize gider takılırdık. Güzel olurdu lan

İyi de algınızda problem var galiba.Ben orada suçsuz olanlara diyorum zaten.
Legendtr sanırım çok akp mitingine katılmışsın.Mantaliten onu gösteriyor.Bak şanlıurfaya falan gitmeye gerek yok,geçen sene ahıska türklerine vatandaşlık verilmezken suriyeliler vatandaş yapılmak isteniyor.İhanet sadece eline silah alarak yapılmaz.
Burada bir yabancı birlik yok.Olaylar 2-3 saat içinde oldu zaten.Ne olduğu belli değil daha.Subaylar askerlere şuraya geç kimseyi geçirme diyor.Zaten halka ateş eden kitle yok denecek kadar az.Ateş etmeyi reddedip vurulanlar da var.
Laf cambazlığı yapıp oradaki erle kobradaki subayı bir tutma.

Siz tsk sız günler hayal edin.Bana bu tsk yarın da lazım.

okuma özürlüsün galiba,ben bütün askerleri bir tutmuyorum, eski mesajımdan bir parça

''Gece boyunca elini tetiğe atmayanlar gerçek türk askeridir, elini tetiğe atanlar asker değil teröristir vatan hainidir''

ya gözlerinde problem var yada anlamanda

gerizekalı yorumlarını kendine sakla işine gelen yeri gören sensin,

Bide şanlıurfaya gitmeye gerek deyip saçma bir örnek vermissin, lan ben ŞANLurfa derken onumu kastettim, anlamanda sorun olduğu nasılda belli cahillik akıyor mesajlarından, anlamazsın diye büyük yazıp vurguladım yine anlamamışsın
zamanında buralarda halk düşmandan kendini kendi kurtardı demek istedim, senin gibi evde oturup saklanın diyenler olsaydı halimiz ne olurdu

Last edited:
Ya arkadaş ülke uçurumun kenarından dönmüş tartışmamız gereken o kadar şey varken millet bi tutturmuş erlere saldıranlar da saldıranlar. Oda tartışılsın, cezalandırılsın ayrı mesele ama darbenin, sebeblerinin, olayların, şehitlerin, kaosun önüne geçmemeli. Sosyal psikolojiden biraz anlamış olsanız o sokağa fırlayan insanında ruh halini anlamaya çalışsanız o anki öfkelerini, gözü kararmışlıklarını anlardınız bi nebze?... O zaman bu çocukları doğuya da göndermeyelim 20 yaşında askere almayalım amk çocukta çocuk. Tamam bizim evlatlarımız ama onlara ilkokullu muameleside yapmayın 20 yaşında bir insanın bir çok şeye aklı erer, aptal değildir, umalım ki sivillere ateş etmemiş olsunlar, iyice araştırılsın herşey. Suçlu varsada cezasını çeksin.

a.q bu humanistlerin

Ya yok hacı humanistlikte bile standartı var bunların. Suriyeliyi beğenmez Fransızın kıçını yalar. Ben düzüm mesela, Türk'ten gerisinin amk.

You can see their equipment, I've seen Opcore helmet and some other of there equipment... Its MAK

Thats right, it's MAK. Some 40 of them are running to death now. Commandos pursuing.

Yalnız bu FETO nun mason locaları benzeri bi yapılanması var gibi geliyor bana.

Hümanistlikle alakası yok küçük prens.Şu an hiçbir tv de bunlar çıkmıyor.İktidar cadı avında.Herkesi içeri alıyor.Birileri bunlara da dikkat çekmeli.
Siz şimdi idam idam diyen kalabalığı da desteklersiniz.

Ya yok hacı humanistlikte bile standartı var bunların. Suriyeliyi beğenmez Fransızın kıçını yalar. Ben düzüm mesela, Türk'ten gerisinin amk.

Thats right, it's MAK. Some 40 of them are running to death now. Commandos pursuing.

Yalnız bu FETO nun mason locaları benzeri bi yapılanması var gibi geliyor bana.
Still shocked that Turkey's most elite unit doing something like this. and a pretty big number of them "40" Thats really bad.

Hümanistlikle alakası yok küçük prens.Şu an hiçbir tv de bunlar çıkmıyor.İktidar cadı avında.Herkesi içeri alıyor.Birileri bunlara da dikkat çekmeli.
Siz şimdi idam idam diyen kalabalığı da desteklersiniz.

Vatana ihanet, terör suçları ve cinsel istismar suçları kapsamında idamı destekliyorum.

Back
Top Bottom