What's new

Çay Bahçesi

Amatör websitemin bile mirror verisini alıp kenara koyarım, ki sonra yayınlayabileyim.

Saldırı vs hikaye, sorumsuzluk diz boyu olmuş gün gün yedeği alınırdı, harici bir yerde saklanırdı gerekirse. Bu ne rezalet

Amatör websitemin bile mirror verisini alıp kenara koyarım, ki sonra yayınlayabileyim.

Saldırı vs hikaye, sorumsuzluk diz boyu olmuş gün gün yedeği alınırdı, harici bir yerde saklanırdı gerekirse. Bu ne rezalet

O kadar Türk Savunma Forumu var, coğu bir PDF alt-Türk Forumu bile değil, bu nasil bir rezalet ?

Yanlis hatirlamiyorsam o sahnede birsey olmuyordu. :D
1249068.jpg

Slms

İs

Isoo amca çok konuşuyon da, son yedekten sonra saldırı gelmis olabilir bu forum sistemi zaten otomatik yedekler belirli zaman aralığında, ayrıca direkt dbnin yedegind planlı saldırı da olabilir isoo amca, size dedim abazan hintlerin damarına basmayın diye adamlar anlıo bu islerden

Bu forum çok para odaklı....demirden çalan müteahhit hesabı.

O kadar Türk Savunma Forumu var, coğu bir PDF alt-Türk Forumu bile değil, bu nasil bir rezalet ?
Teknik olarak forum yapmaktan anlayan kimse yok ne yazık ki.....

Slms

İs

Isoo amca çok konuşuyon da, son yedekten sonra saldırı gelmis olabilir bu forum sistemi zaten otomatik yedekler belirli zaman aralığında, ayrıca direkt dbnin yedegind planlı saldırı da olabilir isoo amca, size dedim abazan hintlerin damarına basmayın diye adamlar anlıo bu islerden
Yedek dediğin ayda bir alınmaz, gerekirse hergün yedek alırsın. Daha öncede benzeri birşey olmuş, forum bir kaç gün öncesine gitmişti. Şimdi ise neredeyse bir ay.

Maliyetten kısma amacı güdüldüğü aşikar. Ama bilmiyorki bunlar oldukça takip eden sayısı ve reklam gelirleri azalacak

Hintlerin bi halttan anladığı yok, ülkenin 3te2 si zaten sefil. siz çinlileri görmeden atıp tutuyorsunuz böyle.

Salam to everyone here :D
I just wanted to ask the Turkish members here if they undrestand this Uzbek song from Afghanistan? Are Uzbek and Turkish mutually intelligible?
Meryem can, tamam? :enjoy:

Komedi gibi ya! Beni kızdırdın, size olan desteğimi geri çekiyorum diyor. Sanki bana savunma bakanı :D

Bunlar harbi malmış gerçekten. Sınırsız özgüvenleri yüzünden ne kadar aptalca gözüktüklerini ve konuştuklarını bile bilmiyorlar. Yaşadığı ülke süper güç diye diğer ülkelerin vatandaşlarına köle muamelesi çekebileceklerini sanıyorlar!

No, I'm sure you will get a Mod to do your work for you. You've already proven you are not man enough to.
Do you think....if i care when you insult me.....if that had been true..i should have get angry on the dog which was barking to me yesterday.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom