What's new

Çay Bahçesi

Birazda ben madmustilik yapiyim bari
12705640_1688897241388140_2936502945149145618_n.jpg

Örgütün ici disi kayyum oldu :D
En azindan yeni bir türkce kelime ögrenmis olduk

They were drunk:)))) Itiraf etmek gerekirse, F.G.cilerin davranis, tutum ve konusmalari digerlerinlerinden daha kaliteli. Bir kosebasi delikanlisi gibi konusmuyorlar.

Ben dogma, buyume Isatnbul Fatihli'yim. Ukrayna'ya geldigimde sok olmustum, en fakir veya siradan basit insanlarin ciddiyeti ve kibarligi beni kendimden utandirmisti.
Ruslarin alkoliginde bile bir ciddiyet ve saygi var. Turkiye'deki universite mezunlari bile su tarz konusmalari yapbiliyor.
Igrenc gozukuyorlar. Buralarda Ilkokul cocuklari bizim Turk ogrencilerin saklabanliklariyla, kilik kiyafetiyla, tarziyla dalga geciyor.Kizlar, Turkler neden daha erkek gibi giyinmiyor diyor:)
Bunlar, buralara gelip sokaklarda mutecaviz sarhosluk yapiyorlar, sonra agiz burun kirilmis sekilde konsolosluga kosyuyorlar.
Sonra Ukrayna guvenli degil diye laf cikiyor. Turkiye guvenli degil, boyle insanlarla is mi yapicaksin, beraber mi yasayacaksin?

Ne tras olmak, ne utulu giyinmek ne ayakkabisini boyamak hic biri yok, sonra "kizlar bize vermiyor" diye sikayet ediyorlar. Centilmenlik, kibarlik namina hicbirsey yok.

Turbanli kizlar Yasar Alptekin le fotgraf cektiryorlar. Beraber aksam namazi kilmaya cagiracaklar nerdeyse. Hersey birbirine girmis. Uyaniklar mali goturyor.

Baska bir videoda kadincagiza cuppeli, sarikli adami gosterip kiyafeti nasil diye soruyorlar.
Zavalli kadin nedesin. Hep riya, hep sahtekarlik.
Bu adamlar mi Turkiye'nin yonetimine talip? Muhafazakar Halk boyle seylere mi teveccuh ediyor?

tek kelimeyle kemalist teyzleri nakavt eden sariklilar, kapak olmus sarikli- cuppeli eski mankenler.
Kelimeler bile igrenc.

Last edited:
Adamlar sarhos, agizlari kufur dolu birde millette güya islam ve ahlak dersi veriyorlar o halde. Bu ne celiski? Izmirde rastladigim bir konyali turistcinin bana dedigi gibi: "bu dunya sadece sïkm... den ibaret" burade liseli kizlar bile donsuz geziyor kocuuuum" diyor. Sonra 1 dakikada 180 derece dønup ben hoca oguluyum muslumanim bana ders veriyor. Ha bu adam 40li yaslarda. Azcik para var diye malum.
Ah memleketimin hali

@Hurshid Celebi

More sources telling me Iranian legionnaires still operating in Kandili to support PKK. They are washing dirty money brought from over the birader with real estate deals!! Also news of some Azeri boarder guards bought off by Armani Intelligence to allow PKK drugs smuggled from garabagh into Turkey for financing. They bring from unsuspecting route?

Canakkale harbine katilan Emin Çöl'ün cepheden kendi günlügünden, yeni okudum, sizinle paylasayim
"Bizim genel karakterimizde dostluk da, düsmanlikda iki baslidir. Dostlugumuzda cok samimimiyidir. Düsmanligimiz ise düsmanin iyi durumuyla degisiverir."
Çanakkale-Sina Savaşları & Bir Erin Anıları - Emin Çöl | Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş. bu kitaptan
Savasirken düsmana kuru üzüm, findik, sigara felan atarken cepheden. Sigara/findik/üzüm yerine toprak doldurmazlarmis iclerine.

Country Latest Posts

Back
Top Bottom