What's new

Çay Bahçesi

Bu siyonist usaklarinin ellerinde ne geziyor sanli bayragimiz. Türkmenlere giden tirlarimizi durdurdular, Cumhurbaskani, Basbakanin özel görüsmelerini yurt disina sattilar, utanmadan birde o sanli bayragi salliyorlar.
tabi rusya tv bunlarin yaninda
Bu arada ben Israel veya Amerika ile müttefik olmayalim demiyorum. Tam aksine milli cikarlarimiz icin mecburen bunlarla idare edecegiz. Ancak esit ortak veya, en azindan bizim cikarlarimizi kollayacak derecede bir ortaklik. Ben ortakliga ve isbirligine karsi degilim, usaklik/kölelige karsiyim

@Hurshid Celebi Abicim sende beni Ukraynali belledin her seferinde bunu soruyorsun:)
Ben dogma buyume Istanbulluyum!!!
Diplomat permisiyle silah getirenleri duyuyoruz.Silah parasini, adamin permi parasni adama pesin vereceksin, sonra ithalat islemleri icin bekleyeceksin. Her hangi bir yasal aksilik olursa paran yanacak.
Diplomat permisiyle gelen silahlari fazla ugrastirmiyorlarmis ama son durum nedir bilmem.

Normalde zavalli ithalatci 18 fisek kapasiteli tabancayi getirmek icin, ozel olarak 15 fisek kapasiteli sarsor yaptiryor ureticiye.Gercek Ithalatci olan MKEK, buna ragmen ureticinin web sitesinde ozel model olarak bunun belirtilmesini istiyormus. Buyuk silah ureticileri boyle taleplere cevap bile vermiyormus. Umursamiyormus. Zaten ithal silaha MKE gizli kota uyguluyor. Yilda iki seferden fazla ithalat yapmiyor. Bir seferde 500'den fazla getirmiyor. Bu rekabeti bozan durum ,Turkiyedeki ureticilerin sahtekarliklarina yag suruyor.

Neyse tabancatufek.com bu siteye uye olmdan once iyice oku lutfen. Cok faydali bilgiler bulacaksin. Fazla ugrastirma moderasyonu, gercekten degerli insanlar var:) Bu siteyi once bir kac ay okumak lazim, sonra uye olunmali.

Bu siyonist usaklarinin ellerinde ne geziyor sanli bayragimiz. Türkmenlere giden tirlarimizi durdurdular, Cumhurbaskani, Basbakanin özel görüsmelerini yurt disina sattilar, utanmadan birde o sanli bayragi salliyorlar.
tabi rusya tv bunlarin yaninda
Bu arada ben Israel veya Amerika ile müttefik olmayalim demiyorum. Tam aksine milli cikarlarimiz icin mecburen bunlarla idare edecegiz. Ancak esit ortak veya, en azindan bizim cikarlarimizi kollayacak derecede bir ortaklik. Ben ortakliga ve isbirligine karsi degilim, usaklik/kölelige karsiyim

EDIT
Ben bu F.Gcilerin 1990lardaki hallerini biliyorum. O zamanlar Islamcilar turban mitingleri yapiyorlardi.Turban konusu modaydi.Bunlar suspustu.

O zaman bunlar BBP ile ittifak yapmislardi. Ittifaklari bozulunca hergun STV'de BBp ve M.Yazicioglu aleyhinde yayin yaptilar. Hatta BBP'nin Beyazit Camiinde Cuma cikisi Turbana Ozgurluk protestosunu, STV 'provakasyon" olarak tanimlamisti. Simdi BBP'ye sahip cikiyorlar. Hepsi yesin birbirini.

1240121.gif

There are no natives of these lands... all human species have originated from africa, it's a scientific fact.

nobody deserves any special treatment just because they were here a bit longer.

We spent the ice age isolated in central asia... so fucking what?
If you don't like the people if these lands than leave simple

Latest posts

Country Latest Posts

Back
Top Bottom