What's new

Çay Bahçesi

Biz mi parçaladık suriyeyi, zaten gidecekti bi şekilde.
ben diyorum ki bu olanlara ahmet davutoğlu stratejik derinliği yazarken, türkiye'nin askeri gücünün rusyayla ve abd'yle baş edemeyeceğini unutmuş
O zaman kimse buyuk bir ulke ve onun vatandaslari oldugumuzu iddia etmesin.
Olaylara seyirci kalan bir devlet.
Senin yanina senden toprak isteyecek hatta alacak (bu mantikla alirlar)bir devleti kuruyorlar, sen onlara Kobra, Altay Tanki,T129,HISAR-O,UMTAS satarsin. Ne de olsa biz satmasak baskasi satacak.
Yahu bu Rusya, tarih boyunca niye her seferinde bu zavalli Ukrayna'yi dovup duruyor?"Asya kitasinin tamami bizim topragimiz, gazimizi petrolumuzu satalim.Turkiye'de,Misir'da Taylandda tatilimizi yapalim. Kirim da, Donbas ta bize lazim degil. Suriyede ne bok yerleerse yesinler" niye demiyor?

Not spicy and salty enough ! :(
Turkish doctors called citizens to less use salt:)
They say Turkish Nation uses very much use salt. If it isnt enough for you, I cant imagine how you eat:)
When I was living in Turkey, I had a lot of gastrological problems even ulcer!!
Hot pepper and dark tea cause ulcer! Be carefull.
I recovered in Ukraine as a new born baby :P

Last edited:
Turkish doctors called citizens to less use salt:)
They say Turkish Nation uses very much use salt. If it isnt enough for you, I cant imagine how you eat:)
When I was living in Turkey, I had a lot of gastrological problems even ulcer!!
Hot pepper and dark tea cause ulcer! Be carefull.
I recovered in Ukraine as a new born baby :P
He doesn't eats meals with salt.... He eats salts with meal. :)

@Armstrong

Savage, This is Savage...........
Allahtan korkunuz yokmu gecenin bu saatinde, bu fakir Ukrayna'da napsin:)
Yokmu orada Turk yerleri?

Harbi karnim acikti, yarim ekmek icin tavada 4 tane hazir "MARET" köfte pisiriyorum ,
sogan ve maydanoz da hazirladim.
Az sonra kismetse afiyetle yiyecegim ve keyifle mesajlari okuyacagim.

RUSYA kiskansin

130220160118121709099-10.jpg
Maret köfte ne?

Ati alan Üsküdari çoktan geçti. Bizde arkalarından bakıyoruz. Abd ypg ye ilk silah verdiğinde hükümet " o silahlar tsk ya karsi kullanılırsa gereğini yapariz" dediler. Fırat'ın batısı kırmızı çizgimiz dediler. Onu dediler bunu dediler. Sonuç sıfır. Hükümetin orta Doğu politikası sıfır. Hatta kendi elleriyle Kürdistanin kurulmasına yardimci oluyorlar hicbirsey yapmayarak. Bizim dimagimiz elimiz kolumuz uyumuş uyusturulmus. Basinda özellikle tv lerde İzdivaç programlarından başımızı kaldirmiyoruz. Doğu illerinde yapılan operasyonlar ile iran rusya eden ışıd ittifakının operasyonlarının zamanlaması raslantı değil. Hem abd nin madem elinde savaşı durduracak gucu vardı da neden şimdiye dek bekledi? Üstelik bu savaş 20 yıl kadar sürer diye açıklama yapmışlardı onceki tarihlerde. Ne diyeyim bilemiyorum ama iyi uykular Türkiye demek istiyorum.
Herkese hayırlı günler dilerim...

Gec kalindigi asikar. RF4 ucagimiz düsürüldügü ve 2 pilotumuz kallesce sehit edildiginde Suriye'ye vurulmali idi.
Herkese hayırlı günler dilerim...

Bu adamlarla is olmaz ki . Adam bak ne diyor.

Suudiler savasamaz. Suriye'ye girersek Hatayi kabederiz. TSK bu isin altindan cikamaz. YUH beee

Eski Dışişleri Bakanı Yaşar Yakış: Azez'i alalım derken Hatay'ı kaybetmeyelim - Türkiye Haberleri - Radikal

Hariciye sonrası siyasete girme hedefim yoktu. Akçakoca'da dedemin fındık bahçesine ev yapıp, hatıralarımı yazacaktım.

Keske hic SIYASETE girmeseydin beyefendi

iyi uykular Türkiye demek istiyorum.
Gecmis olsun Turkiye,kendin ettin kendin buldun,kufurleri yagdirdim diyelim,kac defa uyardik,kac defa yol yanlis dedik,kim dinledi,vatan haini yaptilar uyaranlari.
Her taraftan sardirlar,cikis yolu yok,her hamleye karsilik verirler,icine ettiler
Bir kac sene sonra;bir Turkiye vardi'' der bir kadeh iceriz artik',kadeh icmeyenler,soguk su icer.

Bu adamlarla is olmaz ki . Adam bak ne diyor.

Lütfen bu mesajimi da yorumlarmisin ?

Turkish Unmanned Vehicle Programs | Page 36

Herkes siyasallasmis. Uzmanlar bile :disagree:

@T-123456

Dilimde tüy bitti. Tripe girmeyelim dedim.
Adamlar kendileri diyorlar, kamera v.s. satmiyorlar Orman Bakanligi falan bize aliyor diye,
bu ne kadar milli simdi ??

http://file.setav.org/Files/Pdf/20151229170735_ihadesifre.pdf

Please use Google translator.

TAI was heavily criticed by politicians at a Panel :

Ben İsmail Safi, 24. Dönem İstanbul Milletvekiliyim. Özellikle TAİ ve TUSAŞ’ın temsilcisine ben burada sormak istiyorum; yani uzunca bir yıldır, 20 yıldır yaklaşık olarak bilmiyorum tabii, ama uzunca yıldır çalışıyorlar. 5 bin kişilik bir kadroları var, ama henüz ortaya koydukları maalesef çok somut bir netice yok. Yani sınırsız kaynak, 5 bin çalışan, ortada somut bir şey yok. Biraz önce Haluk Bey kendileri 110 kişiyle çalışıyorlar, küçük bir atölye, ben gördüm. Ama sonuçları ortada, ihracat yapıyorlar ve … seviyesine geçmişler, tam isabet sonuç alabiliyorlar. Buradan da bürokrasiden kaynaklı olabiliyor, başka sebepler olabiliyor, TAİ ve TUSAŞ’ın da ben açıkçası … buradaki gecikmenin nedenlerini merak ediyorum. :

But they answered very sovereign :

Biz burada TUSAŞ olarak tabii ki özeleştiri de yapabiliriz. Biz kendimiz niye sahaya inmedik vesaire gibi birtakım şeyler yapabiliriz. Ama biz hakikaten bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışarak bugünlere geldik. Şu anda da ANKA S, uçuşunu gördüğünüz ANKA S’dir aslında. Bunun donanım kısmı laboratuvarda şu anda test edilmektedir ve biz bunu ilk uçuşunu önümüzdeki sene ortasında yapıp 2017 başında ilk teslimatını yapacağız. Hakikaten üst seviyede bir ürün gidiyor. Ha şu anda … olsaydı, bunları da bugün itibariyle biz de sahaya indirebilirdik. Esasında bununla ilgili burada detaylara girmedim, birtakım çalışmalarımız bizlerin de var. Örneğin sinyal istihbaratı konusunda bizim de çalışmalarımız var, yine gizli birtakım projelerimiz var, burada en fazla o kadar söyleyebilirim. Gizli projelerle biz bundan 2-3 sene çok enteresan işler de yaptık, ancak maalesef bunları söyleme yetkim de yok, doğru olmadığını düşünüyorum.

Programming software is fundementally different.
Exact. Some companies take SDK kits and adapt already existent software and then announce it as ows software.
That's not real programming.

All who are interested should read this PDF.

http://file.setav.org/Files/Pdf/20151229170735_ihadesifre.pdf

As I said cause of restrictions some companies had to buy cameras and equipment via Ministry of Forest and others !

Back
Top Bottom