What's new

Çay Bahçesi

Turkish Delights? Yes please, I would also like some tea, lamb kebab, cacik and veggies.

Well, if you can afford come to Istanbul and enjoy some real meat at steakhouses.

P1030564.jpg

This one is called şaşlık.

Nusret-Burger-200-gr-Nusr-Et-Steak-House-Istanbul-Ankara-Bodrum-Dubai-Calisma-Saatleri-1200-0000-Eti.jpg

This is a burger from a similar joint.

You westerners come to Turkey, travel around the worst places of Istanbul, ghettos and such and later complain about it when you get mugged.

Savage, This is Savage...........

Harbi karnim acikti, yarim ekmek icin tavada 4 tane hazir "MARET" köfte pisiriyorum ,
sogan ve maydanoz da hazirladim.
Az sonra kismetse afiyetle yiyecegim ve keyifle mesajlari okuyacagim.

RUSYA kiskansin

130220160118121709099-10.jpg

Suriyede kurdistan kurdurtmamak mumkundu.
Ne bok yemeye esadi zayiflatip, ortaligi abd kuklasi canavarlara biraktilar?
Sen koskoca ulkenin baskanisin, bilmiyor musun bu adamlarin niyeti suriyeyi karistirip, kurdistan kurmak.

Fikra varya, "madem oyle biz bu boku neden yedik?"

Siz madem b planlarini kurmaya basladiniz, hakkari, mardin, sirnak, diyarbakir, urfa gibi guneydogu illerinin katildigi bir buyuk pazarlara ve nufusa sahip buyuk kurdistana buyukelci olarak kimi atayacaksiniz? Bunun stratejisine hazirlayin kendinizi.
vize uygulayacak misiniz? cifte vatandaslik bile vermekte sakinca yok , nede olsa stratejik dusnmek lazim.

Haber
Essad, Ankara ve Riyad'in saldirisini gozardi etmiyoruz.
"Sam;in Hava Kuvvetleri saldirilara cevap verecek".

RF bugun Kirim'daki Hava Kuvvetlerinin savas hazirligini test etti.

Eger bunlarin hepsi bir kurdistan kurmak icinse cok yazik.
ruslari geri kazanmak her zaman mumkundur. menfaatlerine oldugunu anlasinlar herseyi unuturlar.

Benim demek istedigimi anlıyo musun? Biz mi parçaladık suriyeyi, zaten gidecekti bi şekilde. Biz sadece madem esad gidecek güçlü bi şekilde kınayalım muhafelet bize yakın olsun diye böyle bi işe giriştik. Ha dedigin gibi bazen bokunu çıkardı tayyip... aynı şeyleri konuşuyoruz.

türkiyenin arası çok iyi esad rte kan kardeşi gibiydi? biz durduk yere olay çıkarmadık ya, çıkacağı belliydi. yine çok güzel emperyal oyundu.

ben diyorum ki bu olanlara ahmet davutoğlu stratejik derinliği yazarken, türkiye'nin askeri gücünün rusyayla ve abd'yle baş edemeyeceğini unutmuş.

Karedesim bu sorun milli sorun. Partiler üstü.
Hatirlarsan tüm dayatmalara ve theditlere ragmen 1974 da ve 1999 da rahmetli Basbakan Ecevit Kibris'i soykirimdan korumus ve terör lideri Öcalani kararlilikla Suriye'den def etmisti.
Irani kücümsüyoruz, ama Iran ceyrek yüzyil amabargolara dayandi ve milli menfaatlerini bugün bile silahla koruyor.

İyi de ben de aynı şeyi diyorum, orada vurguladığım yukarıdaki yazılanlara cevap.. katılıyorum yani

Bu abd'deki bernie sanders nasıl bi tip? yahudiymiş ama sürekli humanist acıklamalar filan yapıyor, israil karşıtı da yapıyor, ama israil clinton'a karşı onu desteliyor? Fikri olan?

Back
Top Bottom