What's new

Cay Bahcesi

Status
Not open for further replies.
for example I had a video about mkek. The vidoe has stuff about small arms, artillery, ammuniton etc. Where would that go? I would have to create a seperate thread.

Savunma sanayi ile ilgili teknolijik gelişmelerle ilgili bir thread açmayı düşünüyordum.

Neptune'a ne oldu? O'da mi birakiyor?

Başka kim bıraktı ki ?

Savunma sanayi ile ilgili teknolijik gelişmelerle ilgili bir thread açmayı düşünüyordum.

Başka kim bıraktı ki ?
Tamam ac. Onu Sticky yapariz.

Tamam ac. Onu Sticky yapariz.

Sticky yapma bence.... doldurmayalım o kısmı, sonra regular threadleri görmek için iki saat scroll down yapıyoruz.

Benim aklımda olan mesela bu TF/X projesiyle ilgili gelişmeler olmuştu hatılarsan döküm teknolojisinde, titanium forming etc...
QWIP sensör teknolojisi, Kompozit teknolojisi... bu tarz gelişmeler ayrı ayrı threadlerde foruma dağıldı.

Arayınca bulmak çok zor oluyor bunları bir thread de toplamak, yeni gelişmeleri bu thread de vermek daha sonra ihtiyacımız olduğunda, bu bilgilere ulaşım kolaylığı olur diye düşünüdüm.

@olcayto bu arada senin negatif ratingi kim verdi? Kesin @Kaan'in isidir. :butcher:

Negatif rating mi var bende :o

Hiç farkında bile değilim, bir bakim:)

Harbi ya birisi çakı vermiş negatifi.
Zalimler, ne istediniz benim gibi bir mazlumdan :)

Kimşn verdiğini görmek gibi bir yöntem var mı?

Last edited:

Çok komik cidden.. Biz bu adamlara sınırı kapattık, bizim burdan oraya zaten mal akmıyor. Gürcistan üzerinden kazık yiye yiye alıyorlar. Birde çıkmış böyle bir kampanya başlatmışlar.. Hayır, yani cebinde ki 3 kuruş parayı Koca Türkiye cumhuriyetine Gürcistan üzerinden versen ne olur vermesen ne olur?

Sevdiğim kısım ise, aldıkları malların üstünde 'Made in Turkey' Yazısını gördüklerinde oluşturabilecekleri tepki. Ufacık çocuklara Anti-Türkiye propagandası yapıp ardından Türk Malı kullandırmalarının sonucu, psikolojik açıdan ne olur düşünmek lazım..

Valla eleştiriyoruz falan memleketi ama yinede şükretmek lazım, başka bir Müslüman ülkede de doğabilirdik, yine en iyisine denk geldik, Bangladeş forumuna baktım adamlar daha iyi Müslüman olmak için Bangladeşli kızları Arap erkeklerle çiftleştirmekten, Arapçayı zorunlu dil olarak öğretmekten falan bahsediyor :D

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom