What's new

15-year-old Gezi victim Berkin Elvan dies after 269 days in coma

If there had been a investigation and perpetrators who killed Berkin had been punished, there would be no protests today.

These protests had never been for the sake of trees or something else. It's about the injustice done to Turkish people by our own government.

Eğer ülkemizin güçlenmesinden rahatsız olup harekete geçen dış güçler ve içerdeki uzantılarının oyununa gelip bu olayları çıkartmasaydınız kimsenin burnu bile kanamazdı... Siz sokaklarda çatışırken bu ülkenin düşmanı amına kodumun köpekleri TV'de sizi izleyip viski yudumluyorlar...

Ve o köpeklerin zerre umrunda değilsiniz...

Ve o köpeklerin zerre umrunda değilsiniz
Sen acikla,neden hukumeti yikmak istediler?
Ne var bu hukumette,yada ne yok?

Dedim ya arkadaş.... Savunma sanayindeki tam bağımsızlaşma yolunda atılan adımlar bu dış güçlerin rahatsız olduğu en büyük şeylerden biri...

Siz yaşadığınız ülkenin potansiyelini göremiyorsunuz ama dış güçler bunun gayet farkında

Bizim umrumuzda değil ama destan yazanların yazdıranların çok umrunda değil mi ?

Valla ben artık bir şey demiyorum, inşallah bir gün sizinde bir derdiniz olurda(gerçi kusura bakma ama donunuzu çalsalar umrunuzda değil) çıkar protesto edersiniz ne neymiş görürsünüz.

Gezi protestolarının iki ana sebebi bir polis şiddeti iki ağaçlar/doğa, hükümeti devirmek falan bunlar fasa fiso, hükümet işine geleni ön plana çıkarıyor, 5 tane kaşarlanmış eylemci hükümeti devirecüz dedi diye koca eylemler zincirini bununla kısıtlayamassın.

Dış güçlerin, mihraklarında amına koyacağım artık, 50 kişi toplanıp birşeyi protesto etse dış mihrak oluyor, vatandaş kendi inandıkları için protesto ediyor, birilerinin hoşuna gidiyor diye pusup oturacaklar mı ?

Eğer ülkemizin güçlenmesinden rahatsız olup harekete geçen dış güçler ve içerdeki uzantılarının oyununa gelip bu olayları çıkartmasaydınız kimsenin burnu bile kanamazdı...

Dude, nobody buys that stuff anymore.

You always say the same stuff and evade to look into problem. 14 year old boy who went to market to get some breads shot dead by police and government protects his killers..... this is the fact.

Dude, nobody buys that stuff anymore.

You always say the same stuff and evade to look into problem. 14 year old boy who went to market to get some breads shot dead by police and government protects his killers..... this is the fact.

sinan sana bi şey söyliyim... Dünyada üzerine en çok oyun oynanan ülke Türkiye'dir... Bunu dünya haritasına baksan bile anlarsın... Türkiye'nin güçlenmesi demek ne demek sen hala farkında değil misin ?

Valla ben artık bir şey demiyorum, inşallah bir gün sizinde bir derdiniz olurda(gerçi kusura bakma ama donunuzu çalsalar umrunuzda değil) çıkar protesto edersiniz ne neymiş görürsünüz.

AKP supporters mentality.

wLvplb.jpg

it's not about trees, it basically comes down politics (for the foreigners).
it's a real pity that so many people have lost their lives, just imagine their parents, so i can understand the angry people. what i cannot understand is their urge to go out and destroy and vandalize stuff (i have been watching the live streams for a while), that's not gonna help make the atmosphere much better for all people. hope things won't escalate too much like last year (risk for more deaths).

sinan sana bi şey söyliyim... Dünyada üzerine en çok oyun oynanan ülke Türkiye'dir... Bunu dünya haritasına baksan bile anlarsın... Türkiye'nin güçlenmesi demek ne demek sen hala farkında değil misin ?

Be assured, we are certain and well aware of that issue.

But somethings can't be justified saying "Foreign powers". Foreign powers didn't killed that boy but the police did. I don't want to repeat the same words for the 3rd time.

Solution is simple for the government, find the killers and punish them. They didn't hesisate to punish police when they unveiled AKP's theft.

Elbette... Allah rahmet eylesin... İnşallah böyle ölümler olmaz daha...

Bu tip şeyler bizim için, yani hepimiz için kötü şeyler ama bu tür işler başkalarının işine yarıyor...

Ne diyim, Allah hepimizin yardımcısı olsun...

cok üzücü olay, ailesinin basi sagolsun.

hayatin son naktasi olan ölümü lanet siyasetinize kullanmayin sayginiz olsun biraz

cok üzücü olay, ailesinin basi sagolsun.

hayatin son naktasi olan ölümü lanet siyasetinize kullanmayin sayginiz olsun biraz

Mate, please spare us from the your accusations.

You come here and accuse us of being traitors, collaborators etc.. I have seen many Turkish users in this forum. All of our common point is the love for our country but we have different ideas, ideologies etc...

P.S: I have yet to see, you defending our country/nation against foreigners. All you do is to have a go at your fellow countrymen.

Back
Top Bottom