What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
O donemde PKK ile etkin mucadele kapsaminda Amerika'dan istedigimiz butun silah sistemleri senatoya takiliyordu. Tabi ki orduda ki tek sikinti ekipman muhimmattan ibaret degildi o zaman ki ordu icinde ki ihanet sebekeleri de operasyonlari sekteye ugratiyordu dolayisi ile PKK nin dag kadrosu ile mucadele etmek zorlasiyor sonu gelmeyen bir batakliga girmis oluyorduk. Bugun pkk ile etkin mucadele edebiliyorsak milli savunma sanayi ve milli askerler sayesindedir.

Bugunlere gelmek icin devletimiz buyuk bedeller odedi ve karsiligini aldi.

Ahmet kardesim gözünün yagini yigeyim, Türkiye PKK ile etkin mücadele mi edemiyordu önceden ? Bu Örgüt kac defa kirilma noktasina geldi, ama bu örgütü bitiremezsin, Suriye, Iran, Irak ile sorunlarini cözmeden, onlar ile anlasmadan.
PKK Türkiye´de konumlanan bir örgüt degil cünkü.
Bu ülkeler hem kürt hareketlerini 10 yillarca bir birine karsi kullandilar, hemde arka planda, bu hareketlere destek veren, büyük oyuncular var. ABD, Avrupa, Rusya gibi.

Türkiye´nin kendi gücü ile, PKK´yi bitirme sansi yok bu yüzden. Yukarida tüm aktörleri, ayni hizaya getirecek bir durum, cok uzaklarda gibi duruyor maalesef.

AKP´nin silah sanayisine yatirimlarina lafim yok. Ama PKK konusunda izledigi yanlis trateji, bizi büyük kayip ettirdi.

Burada kendi agzinla soylemissin Hukumet Amerikan cikarlarina karsi gelmis kendi yolunu cizmistir bu tamamen konjokturel ve zamani geldiginde atilan bir adimdir. Bu hukumetin bop projesinin bir parcasi olarak hareket edip devlete ihanet ettigi anlamini tasimaz, Erdoganin dedigi gibi bop projesinde ne var ogrendiler ve duruma gore hareket ettiler.

Evet, bunu klasik bir orta dogu refleksi olarak degerlendirdim:

AKP´ye gelirsek, döndügü elbette bir gercek. Ama bunu farkli degerlendirmek gerekiyor, aslinda tamamen bir orta dogu refleksi bu. Bati´nin gücünü kullanarak, ülkedeki rakiplerini zayiflat, yada yok et, sonra da bu bati ittifaki ile kazandigin güc ile bir özgüven yakalayip, kendini onlarin etkisinden cikarmaya calis.
Bunu yaptiktan sonra, bir kere o yok ettigin, yada zayiflattigin gruplarin, halk icindeki kesimlerini ikna etmen, ve arkana alman imkansiz.

Hain nedir ? Avrupa´da bulunan ve Rusya´nin 1. Dünya savasini kaybetmesini isteyen Lenin bir hain midir ? Bu hainlik, ve ihanet olaylarina, cok dar bir pencereden yaklasildigi icin ülke genelinde, bunlar cözülmüyor.

Nasil zamaninda Erdogan bu "dis gücleri" kullanip, icerdeki karsi gruplari tasviye etmek icin kullandiysa, elbette ki bu gruplarin belirli sahislari, ayni gücü arkasina alip, Erdogan´i yok etme mücadelesine girecektir.

Diyorum ki o kadar nankörler hainler var ki kendilerini unutular... Akp reisi gibi insanlar adamlar olmasaydi ne chp ne ataturk t'en basederdeniz çünkü sizleri bizleri sultanlar allah rizasi için buraya kadar (anadolu, trakya) getirdi...
Simdi ne varsa vay rte vay Akp... Ya bunlar olmasaydi turkiye yi kimse aldiris etmezdi.. Bence buradan Ya zengin ailelerin cocuklari Yada daha dogmamislardi 2000 d'en önce yoksa vallah ki bu duruma çok şükür ederlerdi....
2019 rte... ulke yi hainlere ve nankörlere (yahudiler gibi) burakmiyalayim...
@cabatli_53 Bu yine geldi.

Diyorum ki o kadar nankörler hainler var ki kendilerini unutular... Akp reisi gibi insanlar adamlar olmasaydi ne chp ne ataturk t'en basederdeniz çünkü sizleri bizleri sultanlar allah rizasi için buraya kadar (anadolu, trakya) getirdi...
Simdi ne varsa vay rte vay Akp... Ya bunlar olmasaydi turkiye yi kimse aldiris etmezdi.. Bence buradan Ya zengin ailelerin cocuklari Yada daha dogmamislardi 2000 d'en önce yoksa vallah ki bu duruma çok şükür ederlerdi....
2019 rte... ulke yi hainlere ve nankörlere (yahudiler gibi) burakmiyalayim...
Madem öyle senin anlayacagin dilden konusayim, sensinya Atatürke bok diyen, o adam olmasaydi reisine oy verebilirmiydin bugün? Gelipte burda bana nankörlükten bahsetme bide.

Nankör beim icin Türk milletine bicilen bu kaderi....

sevr-antlasma-haritasi.jpg

...kabullenmeyip elindeki imkanlarla bunu basarana bok diyenlerdir!

Turkey-Greece-Bulgaria_on_Treaty_of_Lausanne.png

Boş hikaye anlatıyorsun gene barış sürecinin başlamasının tek nedeni Tayyip Erdoğan'ın başkanlık sistemini getirmek diçin daha fazla oya(genç Kürt oylarına) ihtiyacı olmasaydı bu kadar basit.Bu arada barış süreci sırasında asker fazla ölmedi diyorsunda dön bir bak bakalım o barış sürecinden PKK'ya teslim edilen güneydoğu şehirlerini geri alırken kaç yüz tane şehit verdik ve üstelik verilenleri çoğu profesyonel askerlerimizdi.Trmilitary forumunda yazıyorlardı ta o zaman bu kadar profesyonel askerin yerini doldurmamız kaç yıl sürecek diye.

Şehit olan askerlerimizden bazıları uluslararası karşılaşmalarda derece almıştır, fikri ve bedeni olarak ziyadesiyle donanımlılardı.

Çeşitli uzuvlarını kaybeden Gazilerimizi ancak iki gözünüzle görmelisiniz, anlatmak acizliktir, çelikten sinir gerekir dinledikçe gördükçe.

Şehit edilen askerlerimizi yine devlet ve ordu içinde ''Ne istediler de vermedik'' işbirliğiyle gelen kudretlerini hem iç tertip ile hem de tertibin PKK'ya sızdırılması neticesinde daha çatışma fırsatı dahi bulamadan toprağa düşürdüler.

Her şey ortada ve sabit,geri kalan zaman meselesi.

Last edited:
Baslamistinz sizin oyununuzu...
Oküzler.. Abdulahmit zamaninda petrol kuyulari beliydi.. Bu 1. Dunya savasi sadece ortadogu daki petrol sahalarini isgal etmek için yapildi... Tren yollu almanlara vermesediler ama inglizlere o zamaninda savasi çikmazdi.. Ama Abdulahmit casuslugu anladigi diye sonu böyle oldu.. Bir den italiadan Alan maison eğtiminden birisinden bana basediyorsun... Hitler gibi yuz basi gelmis ulkeyi kurtamis ve mason ajan miş... Vay bak bana nasil rastlandi....
Ata yunan olmazdi turklere altaï vadisinden... Allah razi olsun sultanlarimiza ve reisimize....
Siz tapin tapinacaginiza...
Sen burada Atatürke laf edecegine git önce Türkceni düzelt.

belli iste dedigim gibi !
Ya chp li ya ataturku babasinda pegamberinde daha çok seviyorlar.. Tapin ona Tapin gün gelecek ki sizi denize dökeriz ya da idam ederiz satilmislar ulkesini satanlar... Satan... Lar!!!
Şöyle kayda geçeyim.

Onun yuzunden zatten 3/4 nesil insan dogru drüst egtim alamadi... Sen Simdi bugun arapcayi yaz... Ogret... Görürsün 3/4 nesil insan egtimden kalmasa... Bak yine sein baban sogumlu... :D
O senin cahilligin, bak millet burada ne güzel Türkce konusuyor, seninkisi Türkce Fransizca melez birsey olmus, IQ yetmiyor herhalde iki dile.

Ahmet kardesim gözünün yagini yigeyim,

Sivaslimisin gardas ?

Yorumlarin diger uyelere gore daha bilgili mantikli ve seviyeli daha once neden foruma katilmadin ? Seviyeli muhabbbetlere hasret kaldik.

Türkiye PKK ile etkin mücadele mi edemiyordu önceden ? Bu Örgüt kac defa kirilma noktasina geldi, ama bu örgütü bitiremezsin, Suriye, Iran, Irak ile sorunlarini cözmeden, onlar ile anlasmadan.
PKK Türkiye´de konumlanan bir örgüt degil cünkü.
Bu ülkeler hem kürt hareketlerini 10 yillarca bir birine karsi kullandilar, hemde arka planda, bu hareketlere destek veren, büyük oyuncular var. ABD, Avrupa, Rusya gibi.

Türkiye´nin kendi gücü ile, PKK´yi bitirme sansi yok bu yüzden. Yukarida tüm aktörleri, ayni hizaya getirecek bir durum, cok uzaklarda gibi duruyor maalesef.

AKP´nin silah sanayisine yatirimlarina lafim yok. Ama PKK konusunda izledigi yanlis trateji, bizi büyük kayip ettirdi.

Buyuk oranda katiliyorum ancak su kismi gozden kacirmiyormuyuz; eski duzende PKK yi degil durdurmak her tarafta kahpe pusuya askerlimiz kurban gidiyordu bugun geldigimiz basarili durum Ak partinin basarisidir, gecmiste degil kurdistana engel olmak daha ulke icinde kursun sikamiyorduk bugun ise hem irak hem suriyede askeri varligimizi surduruyor amerika ve diger ulkelerin hamlelerine bizde sahada karsilik veriyoruz. Buna benzer ulkemizin güçlendigini ortaya koyan bir cok durum var. Yani evet zarar gorduk kayıp verdik cok bedel odedik eger Allah izin verirse gunun sonunda hem bagimsizligimizi kazanacak hem de bolgede bizim sozumuz gececek pozisyona gelecegiz. Bunun icin bedel odemeye degmez mi?

Evet, bunu klasik bir orta dogu refleksi olarak degerlendirdim:

AKP´ye gelirsek, döndügü elbette bir gercek. Ama bunu farkli degerlendirmek gerekiyor, aslinda tamamen bir orta dogu refleksi bu. Bati´nin gücünü kullanarak, ülkedeki rakiplerini zayiflat, yada yok et, sonra da bu bati ittifaki ile kazandigin güc ile bir özgüven yakalayip, kendini onlarin etkisinden cikarmaya calis.
Bunu yaptiktan sonra, bir kere o yok ettigin, yada zayiflattigin gruplarin, halk icindeki kesimlerini ikna etmen, ve arkana alman imkansiz.

Hain nedir ? Avrupa´da bulunan ve Rusya´nin 1. Dünya savasini kaybetmesini isteyen Lenin bir hain midir ? Bu hainlik, ve ihanet olaylarina, cok dar bir pencereden yaklasildigi icin ülke genelinde, bunlar cözülmüyor.

Nasil zamaninda Erdogan bu "dis gücleri" kullanip, icerdeki karsi gruplari tasviye etmek icin kullandiysa, elbette ki bu gruplarin belirli sahislari, ayni gücü arkasina alip, Erdogan´i yok etme mücadelesine girecektir.

Kısmen dogru, onemli olan Erdoganin bu hamleyi ne maksatli yaptigi? Kendi menfaatimi yoksa ulke menfaatimi ben butun bunları ulkemizi tam bagimsiz bir ulke yapma gayesiyle yaptigina inaniyorum. Ak partili olup Erdogana gonulverenlerin coguda bu şekilde dusunuyordur, eğer dediginiz gibi karsi taraf Erdogani bitirmeye calisirsa ulkeyede zarar vermis olacaktir, Erdogan ulkemizi hedefledigimiz noktaya getirsin ondan sonra gitsin mesele degil. Zaten Erdoganin amaci da bu cikip cikip konusmalarinda biz yola kefenimizi giyipte ciktik demesinin arkasinda olumden korkmadigini mesele dava oldugunu anlayabiliriz.

Millet icin Erdoganin kendisi degil davanin kendisi onemli Erdogani zamansiz sehit ederlerse de bunun bedeli olur, bedeli de Amerika ve usaklarina odettirilir. Arkasinda millet gucu olan birine hicbir cunta zarar vermeye cesaret edemez.

Bu adam Ulkemizi hedefledigimiz noktaya getirsin devlet guclensin zaten kendisi yoruldu artik biraksin yerine daha enerjik biri gecsin, kurulan sistem zaten lider guclu olmasa bile devleti guclu kilmali.

(4 dil Fransizca ana dil Türkce, inglizce, ispanyolca... Arapca yavas yavas basliyorum...)
Ama yine 3/4 nesil insan egtimden uzak durdu... Sadece 1 nesil önce turkiye den çok insan ancak orta okulu bitirdiler...
Çok yerlerden milletini yazisi yok okumalari yok... Sen gel bugun turkiye yi çin alfabesine çevir görürsün...
Ohoo tek tük bildigin kelimeyle lisan biliyorum diyorsan isimiz var seninle.

Oküz...
Maîtrise ekonomi uzeri var bende.. Fransizca fransizlarla ders verirdim...
Evet Konusma tarzindan belli zaten.

Neyse senle daha fazla zaman tüketip basligi dahada kirletmeyeyim bari, senin hangi yolun yolcusu oldugun belli zaten, birdaha görüsmemek üzere.

Last edited:
Rezil éden ?
Sizsiniz sinsiler... Yollara sokaklara dökülenler.. Ibneleri hainleri teroristleri savunanlar... Bize merak etme gösteriyoruz ayni sultanlarimizin zamaninda.. ki musluman turk hristyanlarla fransizlarla doğru ve drüst yașiyabilir saygili özgürlüklü kültürlerimiz île... Biz siz degiliz turkiye yi rezil éden içerden olsun yurt dișinde olsun....

Oğlum daha 33 mesajın var uğraştığın adama bir bak! 13000 küsür biraz saygın olsun karşındakine. Rüzgara doğru işiyorsun haberin yok !

Oğlum daha 33 mesajın var uğraştığın adama bir bak! 13000 küsür biraz saygın olsun karşındakine. Rüzgara doğru işiyorsun haberin yok !
Ne alaka ? Cevap veremeyince ne diyeceginizi iyice sasirdiniz

Bu ne aga, sürekli hata veriyor, birsey paylasmaya calisinca ?

@ALPfollowerOF373

Herseyi Türkiye merkezli degerlendirmek, bizim vatandasimiza cok has bir durum. Dünyada konjektür degisti, BOP´un planlari degisti, ve PKK Türkiye´siz, Türkiye´den bagimsiz hareket etmeye karar verdi. Olay bu. Arap bahari icinde, CIA projesini AKP hükümeti laiki ile yerine getiremedi cünkü, bu da eksen kaymasina sebebiyet verdi. ABD zaten kürt hareketlerine büyük yatirimlar yapmis bir Ülke, simdi de onlari Suriye´de proxy olarak kullaniyorlar, bu ayni zamanda Türkiye´ye karsi uyguladiklari bir ceza.

PKK icin en büyük sorun Öcalan, cünkü kendisi Örgütü devlete satti. Ama ayni zamanda sebolleri de, kitlesinin taptigi lider de, öcalandir. Öcalan hayatini kurtmarmak icin, herseyi yapmaya hazirdi. Ve Kürtleri devlete baglama teklifi de zamaninda kendisinden geldi, ve bu teklifi AKP hükümeti degerlendirmeye aldi.

Benim kuruntum felan da degil, o dönem Türkiye´de AKP´ye yandas olan medyayi takip eden herkes, bunu rahatca görebilir. Simdi stereotipik bir sekilde, umarim sana bunlari teker teker sunmama gerek yok ? O dönemlerde Öcalan yavas yavas sindirilmeye calisti halka. Bu konuda cünkü ikna edilmesi gereken asil kitle Türklerdir. Ki bu imkansiz birsey, zaten islemedi.

Ama dedigim gibi. Bu ISID´in patlamasi, PKK icin tarihi bir firsat oldu. Cözüm sürecini bozan olay, PKK icin Kobane´de dogan büyük firsattir.

-------------------------------------

Cözüm süreci Türkiye´ye ne kaybettirdi ?

Bugün avrupada diyorlar ki, Türkiye PKK ile savasmasin, konusarak, anlasarak halletsin sorunlarini. Bir nevi PKK´yi legitim, bir organizasyon, yada Parti olarak görüyorlar. Terör örgütü oldugunu dedigin vakit ise, "Ama Türk devleti onlar ile resmi olarak masaya oturdu" kontrasi geliyor.

Koaliasyon ve ABD´nin PYD´ye verdigi destekleri kiniyoruz, elestiriyoruz, lanetliyoruz, ama PKK´yi resmi olarak muhatap almaya, biz baslattik. Biz bir nevi siyasi acidan, güclenmesine sebep olduk bu örgütün. Sonrasi corap sökügü gibi geldi.

Yani yilanin, kendi kuyrugunu isirma meselesidir bu güzel kardesim.

Eee, simdi onlar hain ise, Erdogan´da zamaninda ayni kategoriye girmis olur. Eger dar bir pencereden konuyu ele alirsak.

Yerli unsurlar, ve halkimiz akilli ve uyanik davranmasi gerekiyor artik.
Çok kesin konuşuyorsun ya? Herşeyi çok bilen tipler olur senin gibi, ciddiye alasim gelmiyor, BOP planını değiştirmiş ABD, sanırsın ABD ile enseye tokat";&
Bu ne aga, sürekli hata veriyor, birsey paylasmaya calisinca ?

@ALPfollowerOF373

Herseyi Türkiye merkezli degerlendirmek, bizim vatandasimiza cok has bir durum. Dünyada konjektür degisti, BOP´un planlari degisti, ve PKK Türkiye´siz, Türkiye´den bagimsiz hareket etmeye karar verdi. Olay bu. Arap bahari icinde, CIA projesini AKP hükümeti laiki ile yerine getiremedi cünkü, bu da eksen kaymasina sebebiyet verdi. ABD zaten kürt hareketlerine büyük yatirimlar yapmis bir Ülke, simdi de onlari Suriye´de proxy olarak kullaniyorlar, bu ayni zamanda Türkiye´ye karsi uyguladiklari bir ceza.

PKK icin en büyük sorun Öcalan, cünkü kendisi Örgütü devlete satti. Ama ayni zamanda sebolleri de, kitlesinin taptigi lider de, öcalandir. Öcalan hayatini kurtmarmak icin, herseyi yapmaya hazirdi. Ve Kürtleri devlete baglama teklifi de zamaninda kendisinden geldi, ve bu teklifi AKP hükümeti degerlendirmeye aldi.

Benim kuruntum felan da degil, o dönem Türkiye´de AKP´ye yandas olan medyayi takip eden herkes, bunu rahatca görebilir. Simdi stereotipik bir sekilde, umarim sana bunlari teker teker sunmama gerek yok ? O dönemlerde Öcalan yavas yavas sindirilmeye calisti halka. Bu konuda cünkü ikna edilmesi gereken asil kitle Türklerdir. Ki bu imkansiz birsey, zaten islemedi.

Ama dedigim gibi. Bu ISID´in patlamasi, PKK icin tarihi bir firsat oldu. Cözüm sürecini bozan olay, PKK icin Kobane´de dogan büyük firsattir.

Cözüm süreci Türkiye´ye ne kaybettirdi ?

Bugün avrupada diyorlar ki, Türkiye PKK ile savasmasin, konusarak, anlasarak halletsin sorunlarini. Bir nevi PKK´yi legitim, bir organizasyon, yada Parti olarak görüyorlar. Terör örgütü oldugunu dedigin vakit ise, "Ama Türk devleti onlar ile resmi olarak masaya oturdu" kontrasi geliyor.

Koaliasyon ve ABD´nin PYD´ye verdigi destekleri kiniyoruz, elestiriyoruz, lanetliyoruz, ama PKK´yi resmi olarak muhatap almaya, biz baslattik. Biz bir nevi siyasi acidan, güclenmesine sebep olduk bu örgütün. Sonrasi corap sökügü gibi geldi.

Yani yilanin, kendi kuyrugunu isirma meselesidir bu güzel kardesim.

Eee, simdi onlar hain ise, Erdogan´da zamaninda ayni kategoriye girmis olur. Eger dar bir pencereden konuyu ele alirsak.

Yerli unsurlar, ve halkimiz akilli ve uyanik davranmasi gerekiyor artik.
Böyle parti time profesör edasıyla konuşuyorsun ya seni ciddiye alasim gelmiyor. BOP projesini ABD değiştirdi diyorsun, sanki ABD başkanı ahbapin? Ne salliyorsun kardeşşşş??? Erdoğan kimseye kumpas kurmadi, Erdogan in önüne Kemalistler gayri adil engeller koydu, kaldı ki Kemalizm ilk zamanından beri batıyı arkasına alarak müslümanları sindirdi, ama müslümanlar bunu sulh ile çözme yolundan vazgeçmedi. Yani Erdoğan'ı batı getirmedi, halk getirdi batı da çalışmak zorunda kaldı kimseden öc alma derdinde değil, adalet derdinde, adalet birilerinin canını sıkıyorsa? Yapacak birşey yok.

Ben elin Avrupalısi beni nasıl görüyor derdine düşmüyorum zamanı gelince kılıç zoruyla veya guzellikle muslumanlastiracam Türkleştirecem, bu Allah'ın vaadi, bu yüzden elin Avrupalısi beni sevmez sevmesine de gerek yok, karıları bacaklarını açsın yeter.
@cabatli_53 bölünerek ürüyor bunlar üstadım!

Erdogan'nin kisa hikayesi sudur: destek icin ABD'ye gitti. ABD BOP sartini masaya koyarak ekonomik garanti verdi. Neden dolar 2013'e kadar yukselmedi zannediyorsunuz?

Simdi iki olanak var:
1. Erdogan gercek bir ABD'ci / siyonist
2. Erdogan kendini senelerce ABD'ci olarak gosterdi ve yeterince guc topladiktan sonra gercek hedefini yani bagimsiz ve guclu bir Turkiye'yi gosterdi.

Son 2 seneye bakacak olursak MHP ile yapmis oldugu calisma ikinci sıkı gostermektedir. Ben 2015 e kadar AKP'yi hic sevmezdim ama su an ki politikalari kanaatimce dogrudur.

Adam avrupalılara allah adına soykırım yapmayı avrupalı kadınlarada allah adına tecavüz etmeyi öneriyor!

@cabatli_53

ve sen bana terbiyesiz diyemezsin!
Tecavüz değil düşünme organsız, rızaları ile evlenecem, evlenecez, devşirecem, devşirecez, soylarını asimile ederek hakim olacam, olacaz.
En doğru ve erdemli medeniyet bizim islam medeniyetimiz, ve oradaki kadınlar da müslüman bir kocanın şefkatine kocalığına muhtaç, yani bizim medeniyetimiz gelmeden onlara asıl zulm ve tecavüz oluyor. Yoksa niye tecavüz edeyim manyak mısın nesin. Atalarımın yaptığı gibi diyar diyar türk ve müslüman neslini yayacam ( Yayacamdan kastım, yayacaz, medeniyet olarak, beyinsizler olabilir mâlum).

Erdogan'nin kisa hikayesi sudur: destek icin ABD'ye gitti. ABD BOP sartini masaya koyarak ekonomik garanti verdi. Neden dolar 2013'e kadar yukselmedi zannediyorsunuz?

Simdi iki olanak var:
1. Erdogan gercek bir ABD'ci / siyonist
2. Erdogan kendini senelerce ABD'ci olarak gosterdi ve yeterince guc topladiktan sonra gercek hedefini yani bagimsiz ve guclu bir Turkiye'yi gosterdi.

Son 2 seneye bakacak olursak MHP ile yapmis oldugu calisma ikinci sıkı gostermektedir. Ben 2015 e kadar AKP'yi hic sevmezdim ama su an ki politikalari kanaatimce dogrudur.
Bende aynı durumdayım, bazı sivrisinekler bunu algılamıyor, sıkıntı değil çünkü manyağa laf anlatmak derdinde değilim. Bunların Erdoğanı beğenmeme sebebi, yetiştirilme tarzları, bariz bir gerçeğe yetiştirilme tarzından dolayı gözünü kapatan birini de ciddiye almaya gerek yok.

Amerikan emperyalizmi Türk ve İslam medeniyetinin en büyük düşmanıdır, ve bunu yokedecek bizi toparlayacak Erdoğan ise canım pahasına savundum yine savunurum, ahiret hayatı elbet bizimdir.

Tecavüz değil düşünme organsız, rızaları ile evlenecem, evlenecez, devşirecem, devşirecez, soylarını asimile ederek hakim olacam, olacaz.
En doğru ve erdemli medeniyet bizim islam medeniyetimiz, ve oradaki kadınlar da müslüman bir kocanın şefkatine kocalığına muhtaç, yani bizim medeniyetimiz gelmeden onlara asıl zulm ve tecavüz oluyor. Yoksa niye tecavüz edeyim manyak mısın nesin. Atalarımın yaptığı gibi diyar diyar türk ve müslüman neslini yayacam ( Yayacamdan kastım, yayacaz, medeniyet olarak, beyinsizler olabilir mâlum).

Bende aynı durumdayım, bazı sivrisinekler bunu algılamıyor, sıkıntı değil çünkü manyağa laf anlatmak derdinde değilim. Bunların Erdoğanı beğenmeme sebebi, yetiştirilme tarzları, bariz bir gerçeğe yetiştirilme tarzından dolayı gözünü kapatan birini de ciddiye almaya gerek yok.

Amerikan emperyalizmi Türk ve İslam medeniyetinin en büyük düşmanıdır, ve bunu yokedecek bizi toparlayacak Erdoğan ise canım pahasına savundum yine savunurum, ahiret hayatı elbet bizimdir.

Kafan mı güzel senin ? Bu kafayı bu hale getirmek için bu yaşa kadar ne kullandın veya insan ilişkileri anlamında nerelerde ne yaşadın söyle de bilelim ona göre muamele ederiz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom