What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Ama bu konuda öyle birini ben görmedim, ve yazdığın ileti de bana bir cevap olma niteliği taşımıyor. Soruyu tekrar sormama gerek var mı? o_O
Cumhurbaskanina her türlü yetki verildigi bir dönemde tek kalmis muhalefeti kapatmayi öneriyorsun, ne gibi bir cevap bekliyorsun benden?
Yeni partiden felan bahsetmene gerek bile yok, bunu yapmak isteyenlerede ne tür karalama kampayalarinin yürütüldügüde gün gibi ortada, CHP kapatilcak, yerine tam bir kemalist parti gelecek, baraji asacak ve hersey güllük gülistanlik olacak degilmi? Iste asil buna kargalar güler.

Ve su icinde oldugumuz durumda bile hala demokrasiden bahsedilmiyormu iste insanin sacini basini yolasi geliyor.

Cumhurbaskanina her türlü yetki verildigi bir dönemde tek kalmis muhalefeti kapatmayi öneriyorsun
Kapatmayı değil, tamamen yok etmeyi, imha etmeyi öneriyorum. Partiye mensup milletvekillerinin teker teker yargılanmasını, mümkün ise idam cezası yasallaştıktan sonra yargılanmalarına başlanmasını istiyorum. Sen istemiyor musun? o_O

Eğer olay "Erdoğan karşıtı X ne olursa olsun onu korumalıyız" mantığı ise kusura bakma da senin Atatürkçülük ile hiçbir alakan yok. CHP Terör Örgütü'nün başındaki şahıs açıkça YPG'nin Terör örgütü olmadığını iddia etti, PKK'nın resmi kanalına gitti, orada anayasadaki Türklük içeren maddeyi değiştirmek için ağzının suyu akan PKK'lı kadının sorusuna "tabiii, tabiii, gelin dedik yapalım dedik" diye cevap verdi.

Bu adamın ve arkasından gidenlerin ait olduğu yer Dar Ağacı'dır.

Seni kızdıran şey, "neden AKP karşıtı olan herkes Terörist destekçisi?" sorunsalı olması gerekir iken, benim teröristleri imha etme isteğim kızdırıyorsa, sende ciddi problemler var demektir o_O

Biz Silivri'de aylarca protesto ettik Ergenekon kumpasında yok edilmeye çalışılan paşalarımızı korumak için, Balyoz'da keza protesto ettik. FETÖ'nün daha AKP'liler adını bilmezken biz uyardık adamları. Sen kalkıp bana "AKP'nin FETÖ ile işbirliği esnasında sesini çıkarmadın" falan diyemezsin, imasını dahi yapamazsın. Biz her daim teröristlere karşı durduk, duracağız da. Sen CHP Terör örgütünü AKP'ye karşı destekleyip ülkeyi kurtarma projene devam et o_O

Kapatmayı değil, tamamen yok etmeyi, imha etmeyi öneriyorum. Partiye mensup milletvekillerinin teker teker yargılanmasını, mümkün ise idam cezası yasallaştıktan sonra yargılanmalarına başlanmasını istiyorum. Sen istemiyor musun? o_O

Eğer olay "Erdoğan karşıtı X ne olursa olsun onu korumalıyız" mantığı ise kusura bakma da senin Atatürkçülük ile hiçbir alakan yok. CHP Terör Örgütü'nün başındaki şahıs açıkça YPG'nin Terör örgütü olmadığını iddia etti, PKK'nın resmi kanalına gitti, orada anayasadaki Türklük içeren maddeyi değiştirmek için ağzının suyu akan PKK'lı kadının sorusuna "tabiii, tabiii, gelin dedik yapalım dedik" diye cevap verdi.

Bu adamın ve arkasından gidenlerin ait olduğu yer Dar Ağacı'dır.

Seni kızdıran şey, "neden AKP karşıtı olan herkes Terörist destekçisi?" sorunsalı olması gerekir iken, benim teröristleri imha etme isteğim kızdırıyorsa, sende ciddi problemler var demektir o_O

Biz Silivri'de aylarca protesto ettik Ergenekon kumpasında yok edilmeye çalışılan paşalarımızı korumak için, Balyoz'da keza protesto ettik. FETÖ'nün daha AKP'liler adını bilmezken biz uyardık adamları. Sen kalkıp bana "AKP'nin FETÖ ile işbirliği esnasında sesini çıkarmadın" falan diyemezsin, imasını dahi yapamazsın. Biz her daim teröristlere karşı durduk, duracağız da. Sen CHP Terör örgütünü AKP'ye karşı destekleyip ülkeyi kurtarma projene devam et o_O
Aynen, CHP kapatılıp yerine vatanseverler tarafından bir merkez-sol parti kurulmalı. Hem terörist dolu hemde isimden kaybediyorlar.

Aynı şekilde AKPye alternatif dinci olmayan bir sağcı parti gelmeli.

Ruhani, "Çevreye etkileri yeterince araştırılmadan yapılan bu barajlar bölgemizin geleceği için tehlikeli olabilir" dedi.
http://www.ntv.com.tr/dunya/irandan-turkiyeye-baraj-elestirisi,a_XyYmrioUer__KDgcj0Nw

Malumun ilanı, güneydeki 3 ülkeden oluşan şii çanağı kasıtlı tedbirsizliklerini ilan ederek su savaşının ilk adımını attılar.

İklim değişikliğinın önümüzdeki 15 yıldaki değişimi geçen 100 yıllık değişime eşdeğer olacak, orta kuşak ve çevresi en fazla etkilenecek bölgeler olacak.

Türkiye duvar inşa etmekten çok daha kapsamlı plan yapmak ve kaynak ayırmak zorunda.

19601269_1589129061131174_3793929763336405372_n.jpg

Bitlis'te kendisini telefonla arayıp "Çocuğunu aşıya getir" diyen sağlık personeline sinirlenen tesisatçı E.U., elindeki bıçakla Aile SağlıkÿMerkezi’ni bastı. Aşıların İsrail ve Amerika malı olduğunu, zeka geriliği ve kısırlık yaptığını ileri süren E.U., bıçağı doğrulttuğu Dr. Ç.K.K.’yi tehdit etti. E.U. şikayet üzerine gözaltına alınırken, ağabeyi S.U. da Sağlık Merkezi’ne gelip tehditlerde bulununca o da gözaltına alındı. E.U. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

http://www.hurriyet.com.tr/cocugunu-asiya-getir-diyen-doktorlara-sinirlenip-teror-estirdi-40509575

Ruhsal bakımdan ülkenin malum kesiminin gerçeklik algısında ciddi sorunlar oluşmaya başladı, sorumlusu da malum.

Kuruluşundan itibaren "hoca efendimiz" diye, elini ayağını öpenlerin bugün kendilerine muhalif siyasi partileri suçlaması, insanların aklıyla dalga geçmektir.

Bu saçmalıklara inananlar varsa...onlarda zeka yoksunudur.

Sacmalik neresinde adam cemaat evlerinden yetismis fotoraflari sizmis, fetoscu okadar inanmak istemiyorsan inanma. Seni zorlayan yok ama zeka sorun varsa senin derdin.

Sacmalik neresinde adam cemaat evlerinden yetismis fotoraflari sizmis, fetoscu okadar inanmak istemiyorsan inanma. Seni zorlayan yok ama zeka sorun varsa senin derdin.
Walla onu bilemicem doğrumudur, yalanmıdır ama.... yazdığım gayet açık kimseyle de bu konuda polemiğe girmicem. Aklı olan zaten neyin ne olduğunu görüyor.

Bu şekilde AKP'yi aklama amacıyla, diğer muhaliflere saldıranların amaçlarıda belli zaten.

Nerdeyse 15 sene Fetonun ayaklarını yalayacaklardi akp liler sen utanmadan şimdi CHP feto bilmem ne diyorsun, yani bir tane CHP li bulduysan ben sana 500 tane akp li gösteriyim, hatta onu değil cumhurbaşkanı gösteriyim yalvardigini hoca efendi diye. Bukadar pişkinlik olmaz arkadaş.

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom