What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
19702362_1370302849754707_63938845140452050_n.jpg
19642560_1370302836421375_4822703704181630716_n.jpg

Allahim su tabloya bak, bu ülke bu durumlara kadar düsmüs... daha dün basörtüsüne karsi cikan "sahis" bugün onlarla kol kola girmis "adalet" yürüyüsü yapiyor...

CHP nin geldiği durumun tam olarak özeti, kafada kep arkasında fetö elinde mezhep çatışma malzemesi, önden bakınca siyasetçi arkanı döndünmü terörist.

Sizlere göstermek için epeyden beri bu videoyu arıyordum, sonunda buldum. Artık bir anlık boşluğuna gelipte mi bu röportajı yayınladılar bilmiyorum ama bu FETÖ sümüklüsünün Alman kanalına verdiği röportajda FETÖ nun bütün oyunu ortaya çıkıyor, youtube da vs. kaldırmışlar sanırım, videoyu googleda ararken T24 sitesinden buldum.

Videoyu komple izleyin ama esas dikkatinizi çekmek istediğim nokta -2:20 saniyede, burada Erdoğanın aslında kendisini haklamak istediğini bunu sezdiğini ima ediyor, Ak parti kurulmadan önce dahi Erdoğanı dinlettirdiğini de itiraf etmiş oluyor, Ayrıca Erdoğan Kandırıldık derken aslında FETÖ ve CIA'i nasıl kandırdığını anlamış oluyoruz, Erdoğan bu pörtlek göze sağ gösterip sol vurmuş. Video genel olarak FETO nun NATO BM ve Batıya sadık bir köpek olduğunu boşluğuna gelip Erdoğan tarafından kandırıldığını kendisinden vaz geçilmemesi için yalvarması niteliğinde. Beni harcamayın ben daima size sadık bir köpek oldum bir anlık boşuğa gelip kandırıldım demek istiyor, videoyu iyi izleyip analiz edin, her şey ortada ;)

http://t24.com.tr/video/gulen-erdogan-parti-kurmak-icin-yanima-geldi,3166

CHP nin geldiği durumun tam olarak özeti, kafada kep arkasında fetö elinde mezhep çatışma malzemesi, önden bakınca siyasetçi arkanı döndünmü terörist.

Sizlere göstermek için epeyden beri bu videoyu arıyordum, sonunda buldum. Artık bir anlık boşluğuna gelipte mi bu röportajı yayınladılar bilmiyorum ama bu FETÖ sümüklüsünün Alman kanalına verdiği röportajda FETÖ nun bütün oyunu ortaya çıkıyor, youtube da vs. kaldırmışlar sanırım, videoyu googleda ararken T24 sitesinden buldum.

Videoyu komple izleyin ama esas dikkatinizi çekmek istediğim nokta -2:20 saniyede, burada Erdoğanın aslında kendisini haklamak istediğini bunu sezdiğini ima ediyor, Ak parti kurulmadan önce dahi Erdoğanı dinlettirdiğini de itiraf etmiş oluyor, Ayrıca Erdoğan Kandırıldık derken aslında FETÖ ve CIA'i nasıl kandırdığını anlamış oluyoruz, Erdoğan bu pörtlek göze sağ gösterip sol vurmuş. Video genel olarak FETO nun NATO BM ve Batıya sadık bir köpek olduğunu boşluğuna gelip Erdoğan tarafından kandırıldığını kendisinden vaz geçilmemesi için yalvarması niteliğinde. Beni harcamayın ben daima size sadık bir köpek oldum bir anlık boşuğa gelip kandırıldım demek istiyor, videoyu iyi izleyip analiz edin, her şey ortada ;)

http://t24.com.tr/video/gulen-erdogan-parti-kurmak-icin-yanima-geldi,3166
Vah ülkem vah, bukadar cahili nerden buldun. Ülke elden gidiyordu nerdeyse hala Erdoğan kandırdı diyor. Peeeeee

İlker Başbuğ yüce divanda yargılanacakamis. Ülkeye bak, yargılanması gerekenler dışarda, suçsuz vatansever içeri girecek, niye? Erdoğan ile feto dostları uyduruk ergenekon yüzünden. İsmine bak, bu şerefsiz hainler nekadar Türk düşmanı olduğu ordan gözüküyor. Ergenekon!

Interview with President Erdoğan

I think he gave an excellent interview

adalet yurusu rezalet yurusu... omg

bunlarin tarihi boyle iste...

kendi adamlarini her yere sok sonra fetoscularlar isbirligine gir, adalettt isteriizzz.

Yanlız büyük ihtimalle Örgüt'ten kastı FETÖ değil, DHKP-C Terör Örgütü. Bu ülkede ne hikmetse çoğu kişi DHKP-C hakkında çok şey bilmez, velakin en az PKK kadar kanlı ve faşist bir terör örgütüdür.

Şuan grevdeki iki eski öğretmen (gerçek Atatürkçü vatansever öğretmenlerden özür diliyorum) de DHKP-C Terör Örgütü üyesi.

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom