What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bilimsel olarak AKP ve Erdoğan'ın milli, dini ve insani yaklaşımını ölçümleyecek veriler... diğer tarafta bilimi reddeden siz.

Burada Belediye Baskanlarinin hirsizliklarini istersen yazabiliriz. Savcilik delilleri ve sorusturma nolari dahil.
( Ankara BB peyzaj ve asfaltlama, IBB tas döseme.....hepsi basina yansiyan rezaletler) !
Ben sahsen, Sayin Cumhurbaskani'nin bunlardan düne kadar haberi olmadigini düsünüyorum.
Masumiyet karinesi gecerlidir.

@kartal1 @T-123456
@[TR]AHMET

quVsS9h.jpg

:ddddddddddd

Burada Belediye Baskanlarinin hirsizliklarini istersen yazabiliriz. Savcilik delilleri ve sorusturma nolari dahil.
( Ankara BB peyzaj ve asfaltlama, IBB tas döseme.....hepsi basina yansiyan rezaletler) !
Ben sahsen, Sayin Cumhurbaskani'nin bunlardan düne kadar haberi olmadigini düsünüyorum.

@kartal1 @T-123456
@[TR]AHMET

Ben emin olmadigim konuda yazmam konusmam kul hakkidir ama su kadarini soyleyim Ankaraya gittigimde melih gokcek hakkinda halk cok konusuyordu mal varligi cok artmis dogru yanlis orasini devlet sorusturmali.

Chp li belediyeleri biliyoruz da ak partili belediyelerde de yozlasma var o yuzden erdoganin dedigi gibi belediye baskan adaylarinin surekli yenilenmesi faydali olacaktir.

Gelen adam kendi kadrosunu olusturuyor bu işin başına gecip kul hakki yememek cok zor is.

Eh duzgun adamlarda zaten siyasete kolay kolay bulasmiyor bulassa da duzgun adami diger cevreler barindirmiyor. Iyi ornekler var mi var ama cok nadir ve kısa sureli olmakta.

Bu devirde namuslu adam bulmak zor en iyisimi olayi sistemle kanunla cozmek gerek bu isleri.

Türkiyedeki politikacilarin yaptiginin 100 de 1 ini burda yapsalar coktan hakim karsisinda hesap veriyor olurlardi.
Gelişmiş ülkelerin hepsinde yolsuzluk, rüşvet, iltimas suç.
Güney Kore devlet başkanı
korea2343.jpg

@kartal1 @T-123456
@[TR]AHMET
Haberi olmaması imkansız. En bilindik örnek, Bülent Arınç bizzat kendisi basına açıklamıştı Ankara'da dönen dolapları.100 dosya var demişti. Sonra, nedendir bilinmez, sesi kesildi.

Deme dostum. Insan sadece danismanlari kadar akillidir. Lütfen kimseyi pesin yargilamayalim.
Haberi varsa, lanet olsun derim.

@[TR]AHMET

Altta dönen bir çok şeyden haberi yoktur ama bence Melih Gökçekten haberi vardır, o yüzden zaten son 3 dönemdir bırak diyorlar, adam kene gibi yapıştı koltuğu bırakmıyor bu sefer Erdoğanın açıklamaları ve baskısına boyun eğemediğinden bıraktı zaten, her şey ortada değil mi ?

''
Başkan neyin kafasını yaşıyor?..

Bu sadece Kilis'in işlek caddelerinden bir kesit. Şehrin her yeri Arapça tabelalarla kaplı. Her gün onlarca Suriyeliye T.C. kimliği veriliyor. Okullarda Türk öğrenciler neredeyse azınlığa düşecek hale gelmiş. Her yerde Suriyelilerin dükkanları ve iş yerleri. İyice can sıkan asayiş olaylarının ayrıntılarına girmiyorum.

tabela-12cm-en.jpg

carsi-12cm-en.jpg

''

Kaynak: http://www.yenicaggazetesi.com.tr/baskan-neyin-kafasini-yasiyor-44729yy.htm

Altta dönen bir çok şeyden haberi yoktur ama bence Melih Gökçekten haberi vardır, o yüzden zaten son 3 dönemdir bırak diyorlar, adam kene gibi yapıştı koltuğu bırakmıyor bu sefer Erdoğanın açıklamaları ve baskısına boyun eğemediğinden bıraktı zaten, her şey ortada değil mi ?

İşte sorun burada, koltuğu bırakacak, yaptığı yanına kar kalacak. Ben de buna dikkat çekmek istedim, yazılan çizilen çok şey vardı, ama allem etti kalem etti hep yargıdan kurtuldu.
İltimas dünyanın heryerinde var o bile suç, ama bizimkiler uçuyor.

İşte sorun burada, koltuğu bırakacak, yaptığı yanına kar kalacak. Ben de buna dikkat çekmek istedim, yazılan çizilen çok şey vardı, ama allem etti kalem etti hep yargıdan kurtuldu.
İltimas dünyanın heryerinde var o bile suç, ama bizimkiler uçuyor.

Eğer yolsuzluk yaptığına dair kesin veriler varsa o işin üstüne yürümek başta Ak parti seçmeni olmak üzere herkesin üstüne görevdir. Dediğin gibi üç kağıtçılık yapıp ak partiden olduğu için işten sıyrılıp gitmesi millete devlete zarar bir durum, tahammülü olmamalı, bakalım biraz bekleyelim mutlaka kokusu çıkacaktır, gündeme çok oturan bir isimdi göz önünden kaybolup gitmesi biraz zor.

Kilicdaroglu gene bos konusuyor. Yok Turkiyeyi en buyuk ulke yapacagim yok fabrikalar kuracagim.. 70li senelerin politikasina takili kalmis. Biri suna 2017 de yasadigimizi aciklasin.

Bunun yani sira gazetecilerin isimleri okuyor bunlar neden hapiste diye.. demokratik bir ulke gazeteci tutuklanmazzz!! Ben bunlarin savunuculariyim...

Adam iyi yaliyor.

Kilicdaroglu gene bos konusuyor. Yok Turkiyeyi en buyuk ulke yapacagim yok fabrikalar kuracagim.. 70li senelerin politikasina takili kalmis. Biri suna 2017 de yasadigimizi aciklasin.

Bunun yani sira gazetecilerin isimleri okuyor bunlar neden hapiste diye.. demokratik bir ulke gazeteci tutuklanmazzz!! Ben bunlarin savunuculariyim...

Adam iyi yaliyor.

Evet maalesef PKK yandaslarini Insan Haklari savunucusu olarak tanimliyor. Hakan bey ona bir brifing versin bari.

Evet maalesef PKK yandaslarini Insan Haklari savunucusu olarak tanimliyor. Hakan bey ona bir brifing versin bari.
Vallahi bu herifi simdi 15 dakikadir dinliyorum. Ben oraya cikarsam yeminle daha iyi konusma yaparim. Yok yani millet ekmek derdinde as derdinde bu adamin bahsettigi konulara bak.. fabrikalar kuracagim diyor. Lan bikerede somut bir aciklama yap. Nasil yapacan nerde yapacn ne yapacan...

Zirt pirt ayni konular yok dusunce ozgurlugu yok demokrasi falan filan. Ulan milletin umrunda mi bu?

Vallahi bu herifi simdi 15 dakikadir dinliyorum. Ben oraya cikarsam yeminle daha iyi konusma yaparim. Yok yani millet ekmek derdinde as derdinde bu adamin bahsettigi konulara bak.. fabrikalar kuracagim diyor. Lan bikerede somut bir aciklama yap. Nasil yapacan nerde yapacn ne yapacan...

Zirt pirt ayni konular yok dusunce ozgurlugu yok demokrasi falan filan. Ulan milletin umrunda mi bu?
Yav cok cahil. GPS cihazini kim ithal etmis biliyormus mus.

ABD/FETO/PKK/Gezi/15 Temmuz köpeği CHP yine rahat durmuyo...

Main opposition CHP calls for early local elections

524

The main opposition Republican People's Party (CHP) Chairman Kemal Kılıçdaroğlu called on the government Tuesday to hold local elections 17 months early as five mayors from the ruling Justice and Development Party (AK Party) have recently resigned from their posts amid the party's rejuvenation bid.

Speaking at CHP's parliamentary group meeting in Ankara, Kılıçdaroğlu said that the CHP is ready to give support if such a proposal comes to the floor in parliament, making CHP the first party to openly voice support to early election scenarios.

Earlier in the day, President Recep Tayyip Erdoğan ruled out early election rumors while answering questions from reporters.

Kılıçdaroğlu's words came as mayors of Turkey's second and fourth largest cities, Melih Gökçek of capital Ankara and Recep Altepe of northwestern industrial hub Bursa, announced their resignations on Monday.

The mayors of Istanbul, Niğde and Düzce have resigned so far since President Recep Tayyip Erdoğan said that there was "metal fatigue" within the ruling Justice and Development Party (AK Party) and took up the task of rejuvenating it.

President Recep Tayyip Erdoğan said in a recent interview that he was expecting three mayors to submit their resignations. Ahmet Edip Uğur of Balıkesir – a city neighboring Bursa – is yet to resign.

Although the number of the resignations are limited, these five provinces host some one-third of Turkey's entire population, in addition to their administrative, economic and cultural importance.

https://www.dailysabah.com/elections/2017/10/24/main-opposition-chp-calls-for-early-local-elections

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom