What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Daha erken olduğu için biraz yüksek olması şuan için normal, zamanla düşecektir o oranlar. Ama 60%lar yine de çok fazla..

Bu da hiç gerçekçi görünmüyor:
İLK SONUÇLAR GELMEYE BAŞLADI

AÇILAN SANDIK % 14,50
AK PARTİ 57,01
MHP 13,33
CHP 12,61
İYİ PARTİ 7,37
SAADET PARTİSİ 1,13
HDP 5,86
DİĞER 2,69
http://www.haber7.com/siyaset/haber/2655296-hangi-parti-onde-genel-secim-icin-ilk-sonuclar

Evet trollmuş haber7, şimdi de açılan sandık oranını değiştirdiler:

AÇILAN SANDIK % 6,2

İnanmayın bu adamların paylaşımına.

Abiler istediginiz kadar yirtin kendinizi Erdo resmen verdi ampülü digerlerin eline

Iyi parti île hdpyi iyi kitlediler

Yalniz MHP'e iyiye fena cakti

Abiler istediginiz kadar yirtin kendinizi Erdo resmen verdi ampülü digerlerin eline

Iyi parti île hdpyi iyi kitlediler

Yalniz MHP'e iyiye fena cakti
Tuhaftır adamlar hayal ettikleri sonuçları veriyor sonuçlar böyle diye

Haftalardi burda kiclarini yirtillar "ince for president diye diye" karsilarinda yine milleti buldular. :smitten:

Hani bide bi kari vardi ya "Ben Baaaasbakan olacaaaam" yazik ne hallere geldi.

Abi benim komigime giden olay , Millet ittifaki resmen kendi elleriyle verdiler secimi Erdoganin eline , baştan belli idi , tek bir aday daha mantikli olurdu :)

Haftalardi burda kiclarini yirtillar "ince for president diye diye" karsilarinda yine milleti buldular. :smitten:

Hani bide bi kari vardi ya "Ben Baaaasbakan olacaaaam" yazik ne hallere geldi.
Haklısın katılıyorum. Bence gerçekten hepiniz haklısınız. Bu ülkenin başına kapitalist laik birinin geçmesi mümkün değil, hep şeriatçı komünistler yönetecek burayı.

Ben şahsen bundan sonra oy dahi kullanmamaya karar verdim, anketlerde yalan çıktı zaten.

Yok beyler cidden sinirlenmemize değmeyen birşey seçimler falan, nasıl olsa hepsinin sonucu aynı olacak.

Resmen utandım kendimden gidip oy kullandığım için, bu kadar önemsediğim için bu seçimi.

Harcadığımız zamana kaloriye yazık.

Sonraki seçimlerde televizyonu bile açan namert olsun.

Haklısın katılıyorum. Bence gerçekten hepiniz haklısınız. Bu ülkenin başına kapitalist laik birinin geçmesi mümkün değil, hep şeriatçı komünistler yönetecek burayı.

Ben şahsen bundan sonra oy dahi kullanmamaya karar verdim, anketlerde yalan çıktı zaten.

Yok beyler cidden sinirlenmemize değmeyen birşey seçimler falan, nasıl olsa hepsinin sonucu aynı olacak.

Resmen utandım kendimden gidip oy kullandığım için, bu kadar önemsediğim için bu seçimi.

Harcadığımız zamana kaloriye yazık.

Sonraki seçimlerde televizyonu bile açan namert olsun.

Aha suraya bak yaziyorum, gelecek secimde nasilda buraya gelip yine ayni hecanla ayni gazla yazilar yazican :cheers:

Aha suraya bak yaziyorum, gelecek secimde nasilda buraya gelip yine ayni hecanla ayni gazla yazilar yazican :cheers:
Yok bu sefer kesin ilgilenmeyeceğim. Beşiktaşlıydım fanatik artık ne zaman kiminle maç yaptığını bile bilmiyorum.

Aynı şekilde bir seçim gelip geçecek ben seçimin hangi gün yapıldığını bile bilmeyeceğim.

En huzurlusu bu olur bence.

Yok bu sefer kesin ilgilenmeyeceğim. Beşiktaşlıydım fanatik artık ne zaman kiminle maç yaptığını bile bilmiyorum.

Aynı şekilde bir seçim gelip geçecek ben seçimin hangi gün yapıldığını bile bilmeyeceğim.

En huzurlusu bu olur bence.
En iyisi öyle kardesim :)

En büyük hayal kırıklığını saadet yaşayacak heralde.Anketlerde hep %4-5 gösterdiler şimdi 1.4 oyları var.

Hdp de ne olacağı belli değil barajı geçer mi geçemez mi? İnşallah geçemez de resimdeki gibi olaylarla bir daha karşılaşmayız.

Dflee7NXUAAWxTo.jpg:large

En büyük hayal kırıklığını saadet yaşayacak heralde.Anketlerde hep %4-5 gösterdiler şimdi 1.4 oyları var.

Hdp de ne olacağı belli değil barajı geçer mi geçemez mi? İnşallah geçemez de resimdeki gibi olaylarla bir daha karşılaşmayız.

Dflee7NXUAAWxTo.jpg:large

Hdp ve IYI Parti geçti gibi Barajı

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom