What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
MHP'nin propaganda afişi
DeKFm4uVQAEFmYM.jpg

Bu adam forumun kalitesinden ve seviyeli tartışmadan bahsediyor xd paşam 7/24 burda reisçi facebook grubu şubeliği yapacak, hain ilan etmediği tek bir grup kalmayacak, hepimiz susup bu başlığı kendisine teslim edeceğiz.

Hanzo kardeş bu halkta yiyor ayda belki 1 belki 2 ama işte yediği et ya domuz, ya hastalıklı yada haram. Sevgili dini bütün(!) hükümetimiz bu halka bunu layık görüyor. Tarımı ve hayvancılığı bitirdikten sonra geldiği nokta bu işte ülkenin.

Bu arada benim aç gözlü olduğumu nerenden uyduruyorsun? Dedim ya beyin kullanarak atın su mesajları aq.
Ulkede sanki bilinen taninan kasaplar kalmamis gibi sacma bir tablo ciziyon. Marketten al diyen kim

Akli selim uyelere tavsiyem bu tip sahislarin kufurlu yorumlarini report edip modlara bildirmesi.

Ulkede sanki bilinen taninan kasaplar kalmamis gibi sacma bir tablo ciziyon. Marketten al diyen kim

Vay Einstein arkadaş sen neymişsin iki dakikada çözdün koca hükümetin çözemediğini.
Madalyasını taktim edin bu arkadaşın.

Adam siyasi tartışma diyor la önüne gelene hain, Fetö'cü vs. yaftası yapıştırarak.:rofl:

Üstüne alınmayım benim mesajı alıntılayıp çakal, hain derken hemi yaram var yani hemi?:suicide2:

Yazık la harbi acıyorum zekân 8 yaşında ki ile ayni seviyede ve bu gerçeği söyleyene hem inanmıyor birde hakaret ediyorsun.

Allah aşkına ignore yap zamanıma yazık çalma zamanımı .:closed:

Last edited:
@CAN_TR ve @Mr.BiceGuy gibi üyelerin konuşmalarını gözden geçirip ona göre Kurallar neyi gerektiriyor ise yerini getirin lütfen. Formun kalitesini yeterince düşürdüler. Her lafında küfür, hakaret.

Ne legali arkadaşım, adamlar bize yönelik bütün kumpas davalarını fonladılar, her yıl Bank Asya dahil onlarca fetoş şirketi milyar dolar haraç yolladı Pensilvanya'ya, vergi vermediler vergi yerine haraç verdiler Fetoş itine, o ekonomik güçle bizi kurumlardan atıp yerimize doldular, sonra da kafamıza bomba attılar. 10 yıldır komada mıydın yoksa dalga falan mı geçiyorsun?

sana çok net soru soruluyor "legal" mı değil mi.
Legal değilse bank asya zamanında neden kapatılmadı devlet tarafından. Yok legal ise baska muammalar var ise, onu da devlete soracaksın, sokaklarda atm'si olan, kose basında bankası olan v buna gidip para yatıran/ceken bir cok ideolojik bokluktan bihaber vatandaşa değil. Kadın evine yakın diye kullanmış bankayı ki böyle sebeplerle kullanan yuzbinle var belki. ama.... yatacak yeri olmayanlar günah keçisi arıyor, bu millet günahkar olalı çok oldu, bize masal anlatmayın

Zavallı Akp seçmeni de Fetullahçı örgüt ile gerçekten mücadele edildiğini sanıyor.
100-yillik-pranga-diyen-bank-a-thumb.jpg

Pensilvanya'ya gidip Fetullah ve müritleri ile kusturmali grup sex partilerine katilan bu fotograftakilerin 5 tanesi de AKp tarafından tekrar milletvekili adayi gösterildi.

57eabc460f254443e47c9879.jpg

Et Sirbistan ve Polonya'dan... Haram kesilmis et satiyorlar size, afiyet olsun.
Sözde müslümanlar da besmelesiz eti afiyetle yiyorlar.. Akp den gelsin de isterse domuz eti olsun anlayışındalar..

Adam siyasi tartışma diyor la önüne gelene hain, Fetö'cü vs. yaftası yapıştırarak.:rofl:

.
Önüne gelene Fetöcü diyen şahsın TR-Ahmet kendisi Gülen yurtlarında kalmış. Dolayısı ile onu bu yurtlara yerleştiren anne babası da yüksek olasılıkla Gülen Cemaatinden. Zengin olduklarını söylemişti bir keresinde. Halen tutuklanmamış olmalarının nedeni de bu olmalı. Zengin cemaatçiler serbest bırakılıyor, alt tabakadan fakirler memurlar pazarcılar hapiste..

Dini imanı küfür olan şahsiyetsizler her olumsuz haberi fırsata çevirmeye çalışanlar kudurmaya devam edecek Ak partinin oyları artmaya devam ediyor, doviz kuru baskısı da bir halta yaramadı hadi şimdi sırada ki fitneleri gelsin ;)

Ümmetin sessiz halkları bile Erdoğan'ın kim olduğunu idrak etti de, Türkiye'nin fransızları Erdoğan'ın ne yolda mücadele ettiğini anlayamadı, varın sizler fransız kalın, Allah bize yeter.

Bizi, Ülkücüleri ve Alperenleri vatan için, ümmet için tek yumruk yapan ALLAH'a hamdolsun, bu kutlu dava Allah devam et dedikçe devam edecektir.

Dini imanı küfür olan şahsiyetsizler her olumsuz haberi fırsata çevirmeye çalışanlar kudurmaya devam edecek Ak partinin oyları artmaya devam ediyor, doviz kuru baskısı da bir halta yaramadı hadi şimdi sırada ki fitneleri gelsin ;)

Ümmetin sessiz halkları bile Erdoğan'ın kim olduğunu idrak etti de, Türkiye'nin fransızları Erdoğan'ın ne yolda mücadele ettiğini anlayamadı, varın sizler fransız kalın, Allah bize yeter.

Bizi, Ülkücüleri ve Alperenleri vatan için, ümmet için tek yumruk yapan ALLAH'a hamdolsun, bu kutlu dava Allah devam et dedikçe devam edecektir.
Ne demek istiyorsyn? Fransizlar?

Bunlar neden RTe ile ilgili konularda sürekli hanımlarına atıf yapıyor, bilen var mı? :-)
DeQ5LsrXUAACNOf.jpg

mhp_den_din_istismarli_afise_tepki_h37661_35c69.jpg

Ne demek istiyorsyn? Fransizlar?

Gömleği ben diktim sen üstüne nasıl uygun görürsen o niyetle giyindir.

Görüntü gezi olaylarının başlangıcı, görüntüde ki Alman BND ajanı PKK lıları organize ediyor daha sonra bildiğiniz üzere FETÖ'cü polisler halkı tahrik ediyor ve olaylar büyüyerek devam ediyor. gezide sokağa çıkanlar bakın kimlere hizmet etmişler, bu utanç onlara yeter mi yoksa ihanet etmeye devam ederler mi ?

Mit krizi ile geldiniz,
Gezi ile geldiniz,
Mit tırları ihaneti ile geldiniz,
17-25 ile geldiniz,
15 Temmuzla geldiniz,
PKK ile geldiniz,
Şimdi "dolar" üzerinden geliyorlar.
Başaramayacaksınız!
Bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz...

ya bu KARAşener neden hep FETÖ'cü ve hainlerle kol kola geziyor, sorunca da benim FETÖ ile bağlantım yok hadi kanıtlasınlar diyor,
hele seçim geçsin hapisi boylayınca bakalım ne diyeceksin kime ağlayacaksın, seçimin ertesi günü sen de batıya kaçma da...

Zorlarına gidenler her yorumumun arkasından gocunup kuduracaklarına, ya kendi işlerine baksınlar ya da kendilerine çeki düzen versinler, o da olmadı içinizde ki pisliği gidip kendi lağımınıza kusun...

İslam ülkelerine lider olsun demek istiyorlar, bunu anlamadıysan yazacak bir şey yok dostum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom