What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
PKK'ya destek veren ABD'li rahipler fink atıyor ülkede. Bizde Diyanet İşleri varken neden başka ülkelerin rahip yollamasına izin veriyoruz? Bütün hristiyanlık kurumları da Diyanet'e bağlanıp bütçelendirilsin. Bazı MİT ajanlarına, Diyanet tarafından hristiyanlık konusunda eğitim verilsin, onlar gitsin işletsin kiliseleri. Diğer dinlerde olan vatandaşların suistimali engellenir bu şekilde, hem istihbarat da toplanır tehlikeli kişilerle ilgili. Kiliseler de camiler gibi hükümet malı.

Türkiye Avrupa'ya resmi din adamlarını resmi görevle gönderirken iyi ama. Almanlar veya Fransızlar niye karşı çıkmıyor?

Türkiye Avrupa'ya resmi din adamlarını resmi görevle gönderirken iyi ama. Almanlar veya Fransızlar niye karşı çıkmıyor?
Aptallar çünkü. Ben yurtdışına memur göndermeye de karşıyım. Gitsin kendi vatandaşlarının din ihtiyaçlarını kendileri karşılasın.

PKK'ya destek veren ABD'li rahipler fink atıyor ülkede. Bizde Diyanet İşleri varken neden başka ülkelerin rahip yollamasına izin veriyoruz? Bütün hristiyanlık kurumları da Diyanet'e bağlanıp bütçelendirilsin. Bazı MİT ajanlarına, Diyanet tarafından hristiyanlık konusunda eğitim verilsin, onlar gitsin işletsin kiliseleri. Diğer dinlerde olan vatandaşların suistimali engellenir bu şekilde, hem istihbarat da toplanır tehlikeli kişilerle ilgili. Kiliseler de camiler gibi hükümet malı.
MIT'in boyle bir calismasi var. MIT yabanci ulkelerde Musluman Muftuluklerinde personeli var. Hristyan, Yahudi gibi dinlerin resmi temsilciklerinde de olmasi lazim. MIT'e calisabilmen icin Turk ya da Musluman olmani sart degildir. Yurticinde butun din temsilciklerinde MIT var diyebiliriz. MIT'in bu temsilciklerinde asil gorevi mesela hristiyan toplumun icerisinde nasil duygular ve nasil dusunceler var anlamaktir. Bunun yaninda toplumlarin lider olarak gorunen insanlarinin hakkinda bilgi toplamak. Bu sekilde MIT toplumun icerisinde gizlenen provokatorleri kontrol altinda aliyor. Ya direk olarak iletisime geciyorlar ya da buyuk bir tehlike olmayan insanlari sadece gozetliyorlar. Yabanci ulkelerde de sistem ayni olmalidir. Musluman tomplumlarin temsilciklerinde MIT var diye eminim. Diger toplumlarin da var olmamasi mumkun degil. Lobi olusturmasi farkli bir seydir.

@cabatli_53 dostum ya bu işe bir el atarsın yada ben bu forumda yazmayı bırakıyorum, zaten istedikleri de bu kaç tane hesap yıldırma politikası yapıyor neden memleketimize sahip çıkdığımız için, Mustafa Kemal'le sene olarak uyuşmayan paylaşım üzerinden bel altı vurmak şerefsizliğin dibidir, bu tiplere bu forumda müsahade edilecekse ben yokum.

Bu böyle giderse Hristiyan klübu olarak TURKISH SECTION yoluna devam eder. Gayri millilerin emellerine hizmet eder...

Muharrem Ince'nin ABD'li yetkililerin almis oldugu belgeler gene elinde patlayacak gibi =D

Last edited:
@CAN_TR :D

FDAAA8F4-9066-4ABB-A5D9-8B82F35456FA.jpeg

Düşün yani seçilmeden böyleyse... :)

Sonra kalk Chp’liler üniversiteli diye övün :) bu zihniye oy vermek için Üniversiteli olmak hak ise eksik kalsın.

Korumanın yaptıgı bisey icin inceyi yargılamaya utanmıyo musun. Ananı da al git dedi mi o?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom