What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
@Sinan @madmusti beyler, arama motoruna Turk, Turkish ve ya Turkey diye yazın, girin ordan. Bulduğunuz kusurda yardırın. Dandik site zaten. Ben başladım :)

Last edited by a moderator:
@Sinan @madmusti beyler, arama motoruna Turk, Turkish ve ya Turkey diye yazın, girin ordan. Bulduğunuz kusurda yardırın. Dandik site zaten. Ben başladım :)

Vaktim olunca 1-3 Gün yardırım :)

Bunlar hep burdan Bann yiyenler :)

Ezikler ^^

@Sinan @madmusti

"Ayşe tekrar tatile çıksın..."

OYUN KITABIMIZ:

Beyler, bu saaten sonra orası bizim kafa dağıtma yerimiz. Daha doğrusu. Ülkemizin onurunu, hasiyetini kurtaracağımız yer.

Ben şu an başladım aramaya. Dediğim gibi. Arama motorundan başlayalım. Yardıralım gidebildiğimiz kadar. Ama zeki davranalım sonra ban yemeyelim.

Bi iki savunma haberini de orada paylaşırız. Yolumuz açık olsun.

ATİLLA-2 HAREKATI BASLAMISTIR... :smokin:

Beyler bu sitenin muadili olan bi site var (söylemesi yasak öğrenmek isteyen mesaj atsın). Bu forumun bi kısmı da üye zaten. Öyle bi şey ki Türkiye'yle ilgili her konuda adamlar bindirmiş bize. Ben de kaydoldum bügün. Büyük ihtimal desteğe ihtiyacım var. Siz de katılın

Neyki ne yapacaksın, terrorist destekçilerine sesin çıkmıyor burda.

@Sinan @madmusti

"Ayşe tekrar tatile çıksın..."

OYUN KITABIMIZ:

Beyler, bu saaten sonra orası bizim kafa dağıtma yerimiz. Daha doğrusu. Ülkemizin onurunu, hasiyetini kurtaracağımız yer.

Ben şu an başladım aramaya. Dediğim gibi. Arama motorundan başlayalım. Yardıralım gidebildiğimiz kadar. Ama zeki davranalım sonra ban yemeyelim.

Bi iki savunma haberini de orada paylaşırız. Yolumuz açık olsun.

ATİLLA-2 HAREKATI BASLAMISTIR... :smokin:

Haci ben yarin baslarim oraya intikal etmeye ,ilk önce sahurda bi su Karıni Doyurmak lazim :)

@Neptune

Bir bilgi mesajı at lütfen.

Bahsı geçen siteyi bir öğrenelim bakalım.

Yirmilik dişim ağrıyor.

Geberiyorum vallaha.

@Neptune neden bahsettiğin konusunda hiç bir fikrim yok :) ne sitesi o biraz açık konuşsan

Ne oluyor arkadaslar, ne sitesi, ne yardirmasi, ne aysesi ben birsey anlamadim banada söyleyin.:confused:

@Neptune sitenin adresini ver'de bir kesif operasyonu'na gideyim ;)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom