What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
İyi de adamlarım istediği şey bu zaten! Adamlar sizi provoke etmek istiyor sinir etmek istiyor siz de her defasında oyuna geliyorsunuz.Sen bizden çok daha yaşlasın senin daha sakin daha soğukkanlı olman lazım ama tam tersi iş yapıyorsun biraz vurgun duymaz ol.

Sen kolay kolay provoke olmuyorsun da ondan. 8-)
Bak ermenilerle ilgili yalan yaziyor herkez onu okuyor sonra bizim turkleri kotu bakiyorlar. Bizim miletimizle ilgili yalan yaziyor. Simdi biz birsey demezsek herkez onun yazdigni gorunce onu inanacaklar.

Bak ermenilerle ilgili yalan yaziyor herkez onu okuyor sonra bizim turkleri kotu bakiyorlar. Bizim miletimizle ilgili yalan yaziyor. Simdi biz birsey demezsek herkez onun yazdigni gorunce onu inanacaklar.
Siz cevap verdikçe o daha çok konu açıcak bundan emin ol , aynı şey o Bahoz denen xxx içinde geçerli bir insan ciddiye alındığı sürece bir ortamda durur ama eğer o ortamdaki herkes onu dışlarsa eninde sonunda siktir olur gider bunu bir anlasanız.

Siz cevap verdikçe o daha çok konu açıcak bundan emin ol , aynı şey Bahoz denen xxx içinde geçerli bir insan ciddiye alındığı sürece bir ortamda durur ama eğer o ortamdaki herkes onu dışlarsa eninde sonunda siktir olur gider bunu bir anlasanız.
aynen vala hafiz.. herkezi uyardim su bahoza cevap vermeyin diye yinede milletin cani skliyor galiba gidip gidip yaziyorlar anlamadim..bu arapt ayni ibnenin teki ugrasmaya degmez.

İyi de adamlarım istediği şey bu zaten! Adamlar sizi provoke etmek istiyor sinir etmek istiyor siz de her defasında oyuna geliyorsunuz.Sen bizden çok daha yaşlasın senin daha sakin daha soğukkanlı olman lazım ama tam tersi iş yapıyorsun biraz vurgun duymaz ol rahat ol.

Sen kolay kolay provoke olmuyorsun da ondan. 8-)
Bir yere kadar agir olursun,cizgiyi gecersen rahat kalinmaz.
Burasida ayni gercek hayata benzer,acik verirsen es gecersen her zaman,yolda kalirsin.
Tabiki bu benim bakis acimdan.
Forumda olan seyler kabul edilemez,sabirli olmak iyi birsey fakat her zaman olamazsin.

Burasida ayni gercek hayata benzer,acik verirsen es gecersen her zaman,yolda kalirsin.
Forumda olan seyler kabul edilemez,sabirli olmak iyi birsey fakat her zaman olamazsin.
yav oylede laf anlayanla konusursun adam atesli fahise tum Turkiye tecavuz etse buna gene sonduremez..

Bir yere kadar agir olursun,ciziyi gecersen rahat rahat kalmaz.
Bence adam sadece turkiyeye yada turkleri saldirinca biz onu saldiralim. Personal insults camel gibi seyler bence yanis cunku biz onun seviyesini dusiyoruz. Zaten ben bu modlardan biktim yic isi yaramiyorlar. Bence biz bi kac gun boycott yapmamiz lazim adam ban olmazsa.

İyide olay işte buranın gerçek hayat olmaması ben burda ana bacı gitsem sana ne bok yapabiliceksin? Ben internet izi denen olaya çok dikkat eden biriyim sittin sene geçse sen benim kim olduğumu bulamazsın bu forumki üyeliğimden yola çıkıp.Bu yüzden ya insanlar gerçek hayatta söylemeyecekleri şeyleri internet ortamında rahatlıkla söylerler internet ortamında mecburen rahat olucaksın burası gerçek hayat değil gidip seni kızdırana bir bok yapamazsın.

Bence adam sadece turkiyeye yada turkleri saldirinca biz onu saldiralim. Personal insults camel gibi seyler bence yanis cunku biz onun seviyesini dusiyoruz. Zaten ben bu modlardan biktim yic isi yaramiyorlar. Bence biz bi kac gun boycott yapmamiz lazim adam ban olmazsa.
Ya onemli olan o yesin gerisi kolay,benim icin problem olmaz.

İyide olay işte buranın gerçek hayat olmaması ben burda ana bacı gitsem sana ne bok yapabiliceksin? Ben internet izi denen olaya çok dikkat eden biriyim sittin sene geçse sen benim kim olduğumu bulamazsın bu forumki üyeliğimden yola çıkıp.Bu yüzden ya insanlar gerçek hayatta söylemeyecekleri şeyleri internet ortamında rahatlıkla söylerler internet ortamında mecburen rahat olucaksın burası gerçek hayat değil gidip seni kızdırana bir bok yapamazsın.
Bosver sen haklisin diyelim.

@T-123456 - Dude what was happening in that Ukrainian thread ? :unsure:
Had enough,he insulted me a week ago,insulted Turkey/Pakistan when you went bezirk,yesterday Russia,he goes personal and no one does nothing.
What is this a kids forum?
He can just insult and get away with it?
Enough is enough.
You can report him but doesnt help.
And the idiot posted my personal details today,whats that?

Had enough,he insulted me a week ago,insulted Turkey/Pakistan when you went bezirk,yesterday Russia,he goes personal and no one does nothing.
What is this a kids forum?
He can just insult and get away with it?
Enough is enough.
You can report him but doesnt help.
And the idiot posted my personal details today,whats that?

There are far too few MODs on this Forum to deal with the thousands of posts that are made each day; the 2-3 that I knew have retired as well ! :(

There are far too few MODs on this Forum to deal with the thousands of posts that are made each day; the 2-3 that I knew have retired as well ! :(
So what you think,we should take evry insult?
This is unacceptable.
Why not you try being a mod?
I'm sure you would be great at it.
Btw,you know me,never go bezirk but this is to much.
Allmost like Waff here,insults evrywhere.

See the minute we do something,we get two warnings at once,what a bs.
I'm sure the idiot wont get any, **** this,im out of here.

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom