What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Yazmayalı bi oldu buraya, sınavdan malum. Bu arada arkadaşların mentionlarını göremiyorum. kaan'ınkine thread'te dolanırken gördüm. Gelmeyeli bayağı karışmış herhalde bura. Araplar bi yandan fanatik Pakistanlılar bi yandan?

@TurAr bakıyorum dönmüşsün, hoşgeldin

Yazmayalı bi oldu buraya, sınavdan malum. Bu arada arkadaşların mentionlarını göremiyorum. kaan'ınkine thread'te dolanırken gördüm. Gelmeyeli bayağı karışmış herhalde bura. Araplar bi yandan fanatik Pakistanlılar bi yandan?

@TurAr bakıyorum dönmüşsün, hoşgeldin

Eyvallah, hoşbulduk :)

2-3 haftadır burdayım sen yoktun.

Eyvallah, hoşbulduk :)

2-3 haftadır burdayım sen yoktun.

aynen ya ygs'le uğraşıyorum bende. araplar kaşınmaya başlamış sanırım. buranın iyice boku çıktı zaten, yeni yeni toparlanmaya başlıyo :)

mod sinan mı haha dinbleyin vatan hainleri bu ülkeyi fetoya vatan hainine teslim etmeyecez fetonun koyunları fetonun kucağına oturdunuz araturke saygım var ama milli iradeyi devirirseniz bizde sizin rejiminizi deviririiz sizi gidi sahte vatan severler sizi

zoruma giden ne biliyormusunuz hırsız olanlar şimdi namuslu rolune bürünmüş gezizekalılar bunu anlamaz

mod sinan mı haha dinbleyin vatan hainleri bu ülkeyi fetoya vatan hainine teslim etmeyecez fetonun koyunları fetonun kucağına oturdunuz araturke saygım var ama milli iradeyi devirirseniz bizde sizin rejiminizi deviririiz sizi gidi sahte vatan severler sizi
Biraz terbiyeli ol,dikkat et seni oturtmasinlar sana yazik olur!

Biraz terbiyeli ol,dikkat et seni oturtmasinlar sana yazik olur!

sizi çoktanb kazığa oturtmuşlar bugün mgk bildirisini oku seçimlerden sonra gerçek hırsızlardan hesap sorulacak ingiliz sermayesi işbankası koç doğan medya feto kemalist burjuvazi eski devletin şer ittifakı yeni türkiyeye hoş geleceksiniz ha ha

sizi çoktanb kazığa oturtmuşlar bugün mgk bildirisini oku seçimlerden sonra gerçek hırsızlardan hesap sorulacak ingiliz sermayesi işbankası koç doğan medya feto kemalist burjuvazi yeni türkiyeye hoş geleceksiniz ha ha
Siz dedin,bizleri hic saymamissin?
Dua ette secimleri kazanin,yoksa vay sizlerin haline,Araplarda,Iranlilarda,Uzaylilar bile kurtaramaz sizi.

bizim kazığımız sağlam siz düşünün gezizekalılar:rofl:

Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sonrası yapılan açıklamada "Ulusal güvenliği tehdit eden yapılanmalar ve faaliyetler görüşüldü" denildi.
milli-guvenlik-kurulu-mgk-toplantisi-96.HaberCity.net.jpg

.... var ama milli iradeyi devirirseniz bizde...

kardeş sizde zaten kaptırmışınız bi milli irade diye, kasetler, özel jetler, envayi çeşit ayakkabı kutuları felan, coolsunuz yani

bizim kazığımız sağlam siz düşünün gezizekalılar:rofl:

Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sonrası yapılan açıklamada "Ulusal güvenliği tehdit eden yapılanmalar ve faaliyetler görüşüldü" denildi.
milli-guvenlik-kurulu-mgk-toplantisi-96.HaberCity.net.jpg

bak bizimki de cumhurbaşkanın arkasındaki resimdeki adam. görüyo musun, göremiyosanız bi de burdan bakın;

Ataturk.jpg

kardeş sizde zaten kaptırmışınız bi milli irade diye, kasetler, özel jetler, envayi çeşit ayakkabı kutuları felan, coolsunuz yani

iftira atmak en az yolsuzluk kadar suçtur :partay:

bak bizimki de cumhurbaşkanın arkasındaki resimdeki adam. görüyo musun, göremiyosanız bi de burdan bakın;

Ataturk.jpg

mezardan dirlip getir söz ona oy verecem:partay:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom