What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
747356.gif

Bilal'in mal mal su kadar parayi soyle yaptik, bu kadarini boyle yaptik demesi bence ses kaydinin dogrulugunu teyit ediyor. Zira, bilal bu kadar odun olmasa sumeyye yerine bilali kendine danisman yapardi.
Acıdım erdogana şimdi ne mal oglu var amk

En absurd kismi allahin izniyle hepsini sifirladik demesi. En oha dedirten kismi da parayi koyacak yer kalmadi demesi bence. Ulen ne soymuslar amk. Ayakkabi kutulari solda sifir.

acayip komik cakma uydurma video buna inanin ben aklindan suphe ederim:)

Nerden biliyorsun cakma oldugunu?

Ses kaydına bakınca kaydın erdoganın oglunun üzerinden böcekle veya onun telefonu dnlenerek yapıldıgı gayet ortada bugun açıklama yaptılar dinlenen 7000 bn kişi die bunu yapan adamlar tayyibin mal oglunumu dnleyemeyecek ?

@anatolia yaw he he

Bilal'in mal mal su kadar parayi soyle yaptik, bu kadarini boyle yaptik demesi bence ses kaydinin dogrulugunu teyit ediyor. Zira, bilal bu kadar odun olmasa sumeyye yerine bilali kendine danisman yapardi.

Şaka bi yana, bu Bilal'in bi sağlık durumu falan mı var? Bir garip konuşuyor...

acayip komik cakma uydurma video buna inanin ben aklindan suphe ederim:)

Ya 21. yüzyıldayız, çakmaysa eğer zaten ortaya çıkar, AKP de bol bol mağdur ayağına yatıp bunu kullanır, merak etme :)

Ya 21. yüzyıldayız, çakmaysa eğer zaten ortaya çıkar, AKP de bol bol mağdur ayağına yatıp bunu kullanır, merak etme :)
Elinde sonunda video cakma diye siyiracaklar bak görürsün, zaten yeni internet yasasinida kendilerini korumak icin cikardilar, simdi böyle videolari istedikleri gibi silebilirler, mahkeme kararina gerekte yok.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom