What's new

Turkish Politics & Internal Affairs

Do you agree with what I wrote?

• I agree

Votes: 5 38.5%
  • I agree but,....

Votes: 1 7.7%
  • I don't agree

Votes: 2 15.4%
  • Don't care

Votes: 5 38.5%

• Total voters
    13
  • Poll closed .
Apo yu ipten alan parti mi Türkiye'nin sigortası? Komisyonda çekimser kalıp genel kurulda Apo asılsın yönünde oy kullanıp milleti aptal yerine koyan MHP ?

Apo yu ipten alan parti mi Türkiye'nin sigortası? Komisyonda çekimser kalıp genel kurulda Apo asılsın yönünde oy kullanıp milleti aptal yerine koyan MHP ?
Bilmem, soyu bozuklarin gotu sıkışınca Türkiye yara almasın diye herkesten önce yanında duranlar olmasın. Yoksa parlamentoda yeteri çoğunligu olmayıp okadar direnenler olmasın.

Ha tabi ben kimle konuşuyorum? Karşımda soyu belli olmayan, Arap bozması, Türk düşmanları. Belki apoyu asamadi ama sizin gibi yuceltmedi. Erdoğan ve apo aynı bok. Biri görünmeyen düşman, biri açık düşman. Nihal atsizin dediği gibi, çok düşmanımız var, ama hepinize yetecegez ve hepinizi zamanı gelince Arabistana postalayip geri kalaninizi gömeceğiz.

Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin.

Apo'yu ipten MHP almadı ki. MHP komisyondan geçirdi yasayı, bu yasanın mecliste oylanabilmesi demek. Mecliste full hayır oyu veren tek parti MHP idi.

Doğrudur. İçlerindeki en az çürük olan elma. Türkiye'nin sigortası.

MHP'yi pkk ve uzantılarına karşı tavrından dolayı tebrik ediyorum, o konuda gerçekten en az çürük elmadır. Yalnız MHP terörle mücadele gösterdiği kararlık ve siyasi başarıları söz konusu Türkiye'nin geleceği ve başkanlık sistemi olunca gösteremiyor. Başkanlığa ve sistemin doğurması potansiyel sorunlara yani Türkiye'nin tabutuna bir omuzda MHP atmıştır. Seçmen olarak (maalesef "taban" deniliyoruz, diğerlerinden alçakmışız gibi) gereğini yapıp tepki göstermeli.

Not: Türkiye de benim siyasi görüşümü %100 paylaşan parti yoktur. Türkiye'nin geleceği için hangisi önem arz ediyorsa ona oy veriyorum, bukalemun gibi devamlı renk değiştiriyorum.

MHP'yi pkk ve uzantılarına karşı tavrından dolayı tebrik ediyorum, o konuda gerçekten en az çürük elmadır. Yalnız MHP terörle mücadele gösterdiği kararlık ve siyasi başarıları söz konusu Türkiye'nin geleceği ve başkanlık sistemi olunca gösteremiyor. Başkanlığa ve sistemin doğurması potansiyel sorunlara yani Türkiye'nin tabutuna bir omuzda MHP atmıştır. Seçmen olarak (maalesef "taban" deniliyoruz, diğerlerinden alçakmışız gibi) gereğini yapıp tepki göstermeli.

Not: Türkiye de benim siyasi görüşümü %100 paylaşan parti yoktur. Türkiye'nin geleceği için hangisi önem arz ediyorsa ona oy veriyorum, bukalemun gibi devamlı renk değiştiriyorum.
Bende başkanlık istemiyorum, ama bence devlet Bahçeli öyle çabuk karar verecek birisi değil. Eminim ki kırk kere düşünmüştur, ve üstelik bu başkanlık sistemi değil. Tam herşey netlessin göreceğiz neyin ne olduğunu, fakat baştaki zat güçlenmesine olanak sağlayan her şey bence yanlıştır ve devlet Bahçeli de yanlış yapmıştır bu konuda eğer öyleyse.

Apo'yu ipten MHP almadı ki. MHP komisyondan geçirdi yasayı, bu yasanın mecliste oylanabilmesi demek. Mecliste full hayır oyu veren tek parti MHP idi.

Bana akıl oyunu yapma.. Genel kurulda kabul edileceğini bile bile komisyondan geçirdi.. Bir de üstüne hükümet krizi çıkmaz dedi Bahçeli... Niye çıksın, oturduğu kucak hoşuna gitmiş...

Hatırlarsanız 10 maddelik anayasa değişikliği gündemdeydi... Ak Partili vekiller idamın kaldırılmasının bu maddeler arasından çıkarılması önergesini verdi...Ama MHP de dahil kimse oralı olmadı...

Ak Partinin sonraki seçimde %34 gelmesi, MEHAPE nin barajın altında kalması işte bundandır

Bilmem, soyu bozuklarin gotu sıkışınca Türkiye yara almasın diye herkesten önce yanında duranlar olmasın. Yoksa parlamentoda yeteri çoğunligu olmayıp okadar direnenler olmasın.

Ha tabi ben kimle konuşuyorum? Karşımda soyu belli olmayan, Arap bozması, Türk düşmanları. Belki apoyu asamadi ama sizin gibi yuceltmedi. Erdoğan ve apo aynı bok. Biri görünmeyen düşman, biri açık düşman. Nihal atsizin dediği gibi, çok düşmanımız var, ama hepinize yetecegez ve hepinizi zamanı gelince Arabistana postalayip geri kalaninizi gömeceğiz.

Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin.

Sen tam bi çoban çıktın.. Ne arabı ? Kafan mı güzel? Ben Müslüman Türk'üm.. Biz Türk-Islam medeniyetini benimsedik atalarımız gibi...

Hahaha güleceğim yoktu. Bana Erdoğanı savunan adam müslüman Turklugu benimsemiş.

Erdoğan ve Turkluk birbine zıt denklemler bikere.

Erdoğan eşittir Türk düşmanı,Atatürk düşmanı, Arap gürcü ne olduğu belirsiz.

Erdoğan demedim Türk milliyetçiliğini ayaklarımızın altına alacağız diye.

Soo... Who passed the law in Parliament? :omghaha:

Ne yani MHP genel kurulda hayır dedi diye temize mi çıkıyor? Sağlam elma oluyor...MHP hiç bi zaman MHP ismine yaraşır bi siyaset yapmadı.. Madem Türklük'ten bahsediyosun o zaman adam gibi gereğini yapacaksın.. Türk ismini kullanıp gevşeklik yapmayacaksın..

Ak Partinin evet dediğini cümle alem biliyor... Burada odak nokta MHP. Ona odaklan

Burda önemli olan diğer maddeler. Bunlara hayır diyemezdi Ak Parti. Idam maddesini çıkarmaya çalıştı ama maalesef kendini Türk olarak yutturan hainler destek olmadı..

Ne yani MHP genel kurulda hayır dedi diye temize mi çıkıyor? Sağlam elma oluyor...MHP hiç bi zaman MHP ismine yaraşır bi siyaset yapmadı.. Madem Türklük'ten bahsediyosun o zaman adam gibi gereğini yapacaksın.. Türk ismini kullanıp gevşeklik yapmayacaksın..

Ak Partinin evet dediğini cümle alem biliyor... Burada odak nokta MHP. Ona odaklan

Burda önemli olan diğer maddeler. Bunlara hayır diyemezdi Ak Parti. Idam maddesini çıkarmaya çalıştı ama maalesef kendini Türk olarak yutturan hainler destek olmadı..

Al sana
akp_ve_yandaslar_bebek_katili_ocalan_ve_pkkyi_ove_ove_bitiremedi_h100574.jpg

130c394a-653b-42de-9e2e-de3736a01671.jpg

AL YETMEZ
valilerimize%2Boperasyon%2Byapmay%25C4%25B1n%2Bdedik.jpg

Ter%25C3%25B6ristlere%2Balan%2Bbo%25C5%259Faltarak%2Bo%2Boyunun%2Bsahnesini%2Bve%2B%25C4%25B1%25C5%259F%25C4%25B1klar%25C4%25B1n%25C4%25B1%2Bsiz%2Bkurdunuz....jpg

SABAH%2B8%2BA%25C4%259Fustos%2B2015%2B80bin%2Bsilah.jpeg

151.jpg

40bc93820a.jpg

erdogan_turk_milliyetciligi_nden_sonra_turkculugu_de_ayaklar_altina_aldi_h43313_c1324.png

YETER MI????

A representative of main opposition party CHP speaks of ''robbing'' the state via policies of the current ruling party, the AKP.

Some of his speech:

- the AKP government sold a factory at $285 m, 9 monts later the owner sold it at $1 billion, and 1.5 years later the last owner sold it at $2.5 billion. the state lost 2.215 billion dollars in 1.5 years.

- the AKP government ''rented'' Turk Telecom to an Arab company for 21 years. Before it was sold, the Turk Telecom paid 1.2 billion Turk lira as tax; but after it was sold, the next year the Turk Telecom paid 800 million Turk liras as tax. the state lost 400 million Turk liras in a year, multiply it for each year after renting it. 400.000.000*11= 4.400.000.000 Turk liras ( regardless of rise in its income for the following years)

After renting it, the Turk Telecom started to charge each customers with 20 Turk liras as standart fee. the Turk telecom has 20 million customers. 20.000.000*20= 400.000.000 Turk liras for each years.

After renting it, the Arab company started to sell the real estate properties of Turk telekom.

- the AKP government made contracts for Turk railroads. The work is divided into 20 phases, the first 10 phase is priced 10 times expensive, and the last 10 phase is prices 10 time cheap. After finishing the first 10 phase at 10 times expensive price. the contractor says they cannot finish the last 10 phase. The contractor has already made 10 times profit.

The last 10 phase is later going through the same process with the same profit circle.

Some of those contractors who are said to be devout muslims, and thus got those contracts are later to be caught by video records approved by the courts when they sent prostitutes to some officials who are said to be devout muslims.

These are the true faces of supposedly devout muslims.

Last edited:
Back
Top Bottom