What's new

Turkish Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
Daha yeni gönderdim, 6. Sayfada olabilmen için atlayarak gidiyor olman lazım, sana tavsiyem atlamadan hepsini oku ki zaten okumaya başladığın zaman devamı geliyor. Sonu, o saydıklarından çok daha hüzünlü bitiyor. İçim parçalandı amk şu son 2 günde... :(

direk aksiyona gireyim dedim, ilk sayfaları atladım... :ashamed:

Bu arada anlatan arkadaş bir parça paylamış, benim de favorilerimdendir...Eski şarkıları sevenlere gelsin :)

Last edited by a moderator:
http://inci.sozlukspot.com/w/1995-şırnak-askerlik-hikayemi-anlatıyorum/@roadrunnersikenjackal

Bir asteğmen 1995 Çelik Harekatında, öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere yaşadıklarını anlatıyor. İki gündür soluksuz okuyup gözlerimden yaşlar aka aka bitirdim, hepinize tavsiye ederim beyler. Özellikle buralarda bolca bulanan internet komandoları okusun.
I've listened tens of veterans' stories but nothing prepares you for the next one. Each person had their own nightmares.

Sh.t I'm too emotional to read all of this :frown:

I've listened tens of veterans' stories but nothing prepares you for the next one. Each person had their own nightmares.

Bro...Turkish Discussion Thread :D lol

Seni temin ederim öncekilere benzemeyecek, ağzına sıçacak afedersin :)

Hem senin de zaman zaman armchair generale bağlama durumların var, okumanı tavsiye ederim :P

Seni temin ederim öncekilere benzemeyecek, ağzına sıçacak afedersin :)

Hem senin de zaman zaman armchair generale bağlama durumların var, okumanı tavsiye ederim :P
Okumaya çalıştım, yarın sabah TEGV e gidicem bir arkadaşıma söz verdim..

ağzıma s.çılmasına son derece hevesliyim oysa :) Bende çocukluktan beri asker olmayı isteyen birisiyim ALS de kaybedip sonra yanlış lise seçimi yapınca bir türlü mümkün olmadı malesef. Saplantı gibi birşey bu bende...

What kind of a pawn Haşim kılıç is?
http://siyaset.milliyet.com.tr/kilic-ulkeyi-parti-mezarligina/siyaset/detay/1710308/default.htm

http://inci.sozlukspot.com/w/1995-şırnak-askerlik-hikayemi-anlatıyorum/@roadrunnersikenjackal

Bir asteğmen 1995 Çelik Harekatında, öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere yaşadıklarını anlatıyor. İki gündür soluksuz okuyup gözlerimden yaşlar aka aka bitirdim, hepinize tavsiye ederim beyler. Özellikle buralarda bolca bulanan internet komandoları okusun.

Kardeşim bu linki paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Osman Pamukoğlu'nun kitablarını falan da okudum ama bu bambaşka bişey yani. Bu adamın anılarından kitapta olur, filmde, müthiş.

Kardeşim bu linki paylaştığın için çok teşekkür ederim.

Osman Pamukoğlu'nun kitablarını falan da okudum ama bu bambaşka bişey yani. Bu adamın anılarından kitapta olur, filmde, müthiş.

Rica ederim, bitirdin mi?

Zaten sözlüktekiler çok ısrar etmişler buna kitap çıkar diye, bu hem kendi hem başkalarının acılarının üzerinden para kazanamam diyordu başlarda, daha sonra geliri şehit ailelerine göndermek şartıyla sıcak bakmaya başladı bu fikre ama 1-2 aydır ses yok.

@TurAr

Paylaşım için teşekkürler kardeşim.

Etkilenmemek mümkün değil. Bu tür hikayeler gurur verici. Bir o kadarda hüzün verici.

72515.jpg

@olcayto

Sana ne be adam istedigini yazar herkez ayni konuyu konusacak diye bir kural da yok bu thread'te ne kirletmeden bahsediyorsun sen..

@olcayto

Sana ne be adam istedigini yazar herkez ayni konuyu konusacak diye bir kural da yok bu thread'te ne kirletmeden bahsediyorsun sen..

Hadi güle güle.

Rica ederim, bitirdin mi?

Zaten sözlüktekiler çok ısrar etmişler buna kitap çıkar diye, bu hem kendi hem başkalarının acılarının üzerinden para kazanamam diyordu başlarda, daha sonra geliri şehit ailelerine göndermek şartıyla sıcak bakmaya başladı bu fikre ama 1-2 aydır ses yok.

5 saatir okuyorum, 30. sayfadayım herhalde geceye doğru bitiririm.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom