What's new

Persian Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
یعنی شما به این موضوع اعتقادی نداری ؟

شما با جناب رپتور آلفا نسبتی نداری !؟

چون ایشون هم در مورد اینکه من فلانی هستم صحبت می کردن !!! مرد حسابی هر گردی که نخود نیست !!! من بیام بگی شما جنیفر لوپز هستی خوشت میاد ؟؟؟

راستشو بخواین نه! چون خوده پیغمبرم میگفت انا لالله و انا الیه راجعون

بعضی ها نه آدم میشن نه دین دار

باشه باز اون بهتر از دينداري هست که آدم نشده

خرافات !؟ :rolleyes:

حالا البته شما دوست عزیز مثل اینکه یه کم, چون الان رحیم مشایی داره پیام ایرانی بودن رو به گوشه جهانیان میرسونه و شما میگی چرا "خرافات"

باشه باز اون بهتر از دينداري هست که آدم نشده

بستگی داره که به چی بگیم آدم

راستشو بخواین نه! چون خوده پیغمبرم میگفت انا لالله و انا الیه راجعون

چه ربطی داره ... این یک قانون هست ... افرادی که درست زندگی می کنند و از گناه دوری می کنند بعد از مرگ خداوند چنان محبتی به آنها دارد که جسم آنها رو از فساد و هجوم جانوران زیر خاک حفظ می کند ... این عین معجزه هست ... اگر قرار باشد ما همچین چیزی رو ببینیم و باز هم بهانه بیاوریم ... یعنی باید بیشتر در مورد خودمون فکر کنیم ... مثلا آدمی گناه کاری مثل من بعد از 40 روز کاملا نابود میشه

:undecided:

حالا البته شما دوست عزیز مثل اینکه یه کم, چون الان رحیم مشایی داره پیام ایرانی بودن رو به گوشه جهانیان میرسونه و شما میگی چرا "خرافات"

پیام ایرانی بودن !؟ :coffee:

چه ربطی داره ... این یک قانون هست ... افرادی که درست زندگی می کنند و از گناه دوری می کنند بعد از مرگ خداوند چنان محبتی به آنها دارد که جسم آنها رو از فساد و هجوم جانوران زیر خاک حفظ می کند ... این عین معجزه هست ... اگر قرار باشد ما همچین چیزی رو ببینیم و باز هم بهانه بیاوریم ... یعنی باید بیشتر در مورد خودمون فکر کنیم ... مثلا آدمی گناه کاری مثل من بعد از 40 روز کاملا نابود میشه

:undecided:

پیام ایرانی بودن !؟ :coffee:

آره ایرانی بود , من نمیدونم چرا همش فکر میکنم شما اون هستی

آره ایرانی بود , من نمیدونم چرا همش فکر میکنم شما اون هستی

اشتباه فکر می کنی

برادرا امسال سال خوبی برای صنایع نظامی خواهد بود.فقط کمی تحمل داشته باشید تا انشالله وقتش بشه.موشک کروز 2000 کیلومتری-موشک بالستیک جدید-هلیکوپتر ملی-ناوشکن جدید-زیردریایی جدید-جنگنده جدید-هلیکوپتر تهاجمی جدید-پهپادهای جدید و...
انشالله امسال با این رونمایی ها دهن خیلی ها بسته میشه و البته نوید یک اینده بسیار خوب برای صنایع دفاعی هست مطمئن باشید چندین سال اینده دیگه ترکیه و اعراب و اسراییل دیگه حرفی برای گفتن جلو ما ندارن.اندکی صبر صحر نزدیک است...
یا علی...

برادرا امسال سال خوبی برای صنایع نظامی خواهد بود.فقط کمی تحمل داشته باشید تا انشالله وقتش بشه.موشک کروز 2000 کیلومتری-موشک بالستیک جدید-هلیکوپتر ملی-ناوشکن جدید-زیردریایی جدید-جنگنده جدید-هلیکوپتر تهاجمی جدید-پهپادهای جدید و...
انشالله امسال با این رونمایی ها دهن خیلی ها بسته میشه و البته نوید یک اینده بسیار خوب برای صنایع دفاعی هست مطمئن باشید چندین سال اینده دیگه ترکیه و اعراب و اسراییل دیگه حرفی برای گفتن جلو ما ندارن.اندکی صبر صحر نزدیک است...
یا علی...

ghasde tohin nadaram, vali khoda vakili be in arajifi ke gofti eteghad dari?

Hala giram "hellicoptere melli" ya zir daryayi jadid biaran biroon. Oonvaght in ato ashghalayi ke jashoon to moozast dahane kiaro mikhad bebande?

Akhe adame aghel, dige be khodet chera dorogh migi?

Israelo, turkiye harfi baraye goftan nadaran? LMAO HAHAHA

Har kodomeshoon ba nirooye havaishoon mitoonan Irano 65 dafe shokhm bezanan. Israel moshkelesh faselast. Turkiye ke sanaye nezamish 100 barabar az Iran behtare. Boro bebin che chizai daran tolid mikonan, bad moghayesashoon kon ba ato ashghalaye jahan sevomie jomhoori eslami ke 2 dollar nemiarzan.

khandedare vaghean. Ye rade az Afghanistan balatarin, bad miyayin Turkie va Israelo maskhare mikonin

roo ke nist, sange pa ghazvine

ghasde tohin nadaram, vali khoda vakili be in arajifi ke gofti eteghad dari?

Hala giram "hellicoptere melli" ya zir daryayi jadid biaran biroon. Oonvaght in ato ashghalayi ke jashoon to moozast dahane kiaro mikhad bebande?

Akhe adame aghel, dige be khodet chera dorogh migi?

Israelo, turkiye harfi baraye goftan nadaran? LMAO HAHAHA

Har kodomeshoon ba nirooye havaishoon mitoonan Irano 65 dafe shokhm bezanan. Israel moshkelesh faselast. Turkiye ke sanaye nezamish 100 barabar az Iran behtare. Boro bebin che chizai daran tolid mikonan, bad moghayesashoon kon ba ato ashghalaye jahan sevomie jomhoori eslami ke 2 dollar nemiarzan.

khandedare vaghean. Ye rade az Afghanistan balatarin, bad miyayin Turkie va Israelo maskhare mikonin

roo ke nist, sange pa ghazvine

pas mishe toozih bedi chera gondeye hameye ina ke amrikast tokhm nadare hamle kone ...

man goftam ... to magz to yeki bad gozide ... :coffee:

vali felan javabe harfaye moftet ro nemidam ...

دوست گرامی اولا براشفته نشید .در ثانی اگر اینطوره که شما میگید و ما اینقدر داغون هستیم پس اسراییل و امریکا یه دلحظه در فتح این کشور نباید درنگ کنن.دوست من با بغض و کینه نگاه کردن به مسایل درست نیست.من نمیدونم از کشور و مردمت چی دیدی که دوست داری اینقدر اونا رو پایین بیاری ولی بد نیست صنایع نظامی ایران روبا 10 سال پیش مقایسه کنی.اگر ترکیه تسلیحات خوب و پیشرفته ای میسازه به خاطر اینه که اولا تحریم نیست ثانیا هم پیمان ناتو هست و ثالثا چیزی رو خودش نمیسازه بلکه 90 درصد تجهیزات رو یا تحت لیسانس تولید میکنه و یا از کشورهای پیشرفته تهیه میکنه.ترکیه که به صنایع نظامی دریاییش خیلی مینازه بد نیست بری ببینی ناوشکنش رو چطوری میسازه.رادارش از امریکاست-سیستم اتش امریکایی داره-موشک خارجی داره-توپ خارجی داره و فقط سازش شاید ترکیه ای باشه اونم با طراحی و مشاوره و کمک خارجی....من قبول دارم ایران هنوز تا قله فاصله داره اما باید از یکجایی شروع کرد.نکنه انتظار داری کشوری که تا 20 سال پیش تنها صنعتی که داشت مهمات سبک بود بیاد f 22 بسازه؟؟؟
دوست عزیز امریکا و کشورهایی اروپایی و حتی ترکیه اینها ریشه های صنعتیشون برمیگرده به 200-300 سال پیش.نه مثل کشور ما که تو دوره محمدرضا شاه هم به لطف اجنبی دچار قحطی میشدیم و در یه دوره ای نون برای خوردن هم نداشتیم چه برسه به صنعت دفاعی.پس بهتره با دید باز به مسایل نگاه کنی اگر کشورت تونست یک پیچ هم بسازه که دیروز نمی ساخت بهش افتخار کنی و کشورت رو با خودش مقایسه کنی.یا حق

دوست گرامی اولا براشفته نشید .در ثانی اگر اینطوره که شما میگید و ما اینقدر داغون هستیم پس اسراییل و امریکا یه دلحظه در فتح این کشور نباید درنگ کنن.دوست من با بغض و کینه نگاه کردن به مسایل درست نیست.من نمیدونم از کشور و مردمت چی دیدی که دوست داری اینقدر اونا رو پایین بیاری ولی بد نیست صنایع نظامی ایران روبا 10 سال پیش مقایسه کنی.اگر ترکیه تسلیحات خوب و پیشرفته ای میسازه به خاطر اینه که اولا تحریم نیست ثانیا هم پیمان ناتو هست و ثالثا چیزی رو خودش نمیسازه بلکه 90 درصد تجهیزات رو یا تحت لیسانس تولید میکنه و یا از کشورهای پیشرفته تهیه میکنه.ترکیه که به صنایع نظامی دریاییش خیلی مینازه بد نیست بری ببینی ناوشکنش رو چطوری میسازه.رادارش از امریکاست-سیستم اتش امریکایی داره-موشک خارجی داره-توپ خارجی داره و فقط سازش شاید ترکیه ای باشه اونم با طراحی و مشاوره و کمک خارجی....من قبول دارم ایران هنوز تا قله فاصله داره اما باید از یکجایی شروع کرد.نکنه انتظار داری کشوری که تا 20 سال پیش تنها صنعتی که داشت مهمات سبک بود بیاد f 22 بسازه؟؟؟
دوست عزیز امریکا و کشورهایی اروپایی و حتی ترکیه اینها ریشه های صنعتیشون برمیگرده به 200-300 سال پیش.نه مثل کشور ما که تو دوره محمدرضا شاه هم به لطف اجنبی دچار قحطی میشدیم و در یه دوره ای نون برای خوردن هم نداشتیم چه برسه به صنعت دفاعی.پس بهتره با دید باز به مسایل نگاه کنی اگر کشورت تونست یک پیچ هم بسازه که دیروز نمی ساخت بهش افتخار کنی و کشورت رو با خودش مقایسه کنی.یا حق

تا 5 ساله دیگه دهن همه ی اینها بسته میشه ... این ها فکر می کنن ما همه ی تسلیحاتمون رو رونمایی می کنیم

:lol:

که شما میگید و ما اینقدر داغون هستیم پس اسراییل و امریکا یه دلحظه در فتح این کشور نباید درنگ کنن

Israel moshkele "logistics" dare. Rahesh doore. Vali Amrika 2 haftei mitoone har shahre Irano 100% zire control dashte bashe. Kole nirooye havai va niroo daryayiro mitoone 1 rooze nabood kone bedoone inke ye havapeima az dast bede. Vaseye jang pool lazeme, congress ba senate bayad approve konan jango etc... Iran hich khatari vase amrika nadare dar hale hazer. Iran kamel mohasere shode. Khalije Pars 100% zire controlle Amrikast. Irano kame mohasere kardan. Sanctionashoonam ke eghtesado kamel nabood karde. Az har taraf ke negah koni, ehtiyaji be jang nist.

Bush hamle kard be aragh chon ravani bood. Faghad mikhast jang rah bendaze. Oon moghe neo-conservative party to ghodrat bood, hamashoon mikhastan jang rah bendazan. Obama na delesho dare, na mitoone congress ba senate ro mese Bush ba neo-conservativa bepichoone. Amrikaham ke asan niazi be nabood kardane Iran dar hale hazer nadare.

Sanctionha hey sakht tar mishan ta hamatoon bioftin roo zanoohatoon khorde noon az ro zamin jam konin. Bad mibini ghodrat yani chi.

من نمیدونم از کشور و مردمت چی دیدی که دوست داری اینقدر اونا رو پایین بیاری ولی بد نیست صنایع نظامی ایران روبا 10 سال پیش مقایسه کنی

Age mardome keshvar amsale shoma hastan, mikham ke zendegitoon har rooz bado badtar she. Mikham ke ye rooze biyad hamatoon doonehaye berenj az kafe zamin jam konin bokhorin.

Tanha dalili ke man Iran vasam moheme ineke midoonam aksariate adama mese shoma hezbollahiya nistan. Vaela ke man asan ahamiyati baram hichi nadasht. Age daram ba shomaha sohbat mikonam vase oon bicharehayiye ke bardeye in regime va amsale shomahan.

Sanaye nezami Iran 10 sal pish jahan sevomi bood, hanoozam jahan sevomie. 10 sal pish technology gharne 12 ro dashtin, alan technology gharne 13. Che farghi mikone? Hamishe 100 pele aghabin. Fekr mikoni 10 deyeghe davoom miyarin to jang jolo ye keshvare dorost hesabi?

daheye 80 Iran behtarin niroo havaiye khavare mianaro dasht bekhatere F-14 ha. Age oona naboodan ke jolo saddam harfi nadashtim vase goftan. Alan hata emarat mitoone biyad berine be Iran ba niroo havaish.

.اگر ترکیه تسلیحات خوب و پیشرفته ای میسازه به خاطر اینه که اولا تحریم نیست ثانیا هم پیمان ناتو هست و ثالثا چیزی رو خودش نمیسازه بلکه 90 درصد تجهیزات رو یا تحت لیسانس تولید میکنه و یا از کشورهای پیشرفته تهیه میکنه

be sale 2013 khosh oomadi.

Tamame keshvaraye donya daran dar hameye fieldha ba ham hamkari mikonan. Eghtesad, sanat, farhang, tamadon, elm... Faghad keshvvaraye daghooni mese Iran va kore shomali hastan ke raftan bala mambar migan "ma hamechiro khodemoon dorost mikonim." khob honar kardin. Oon ato ashghalaro to mozeham nemitoonin hich jaye donya peyda konin.

Turkie ke darin maskharash mikonin dare hamoon rahiro mire ke Japon va Kore Jonobi raftan. Oonham copy kardan. Hala oona kojan, shomaha kojain. Torkaham 10 sal dige hamoon jaiyan ke Koreiya emrooz hastan.

Ageham tahrimin chon mese heyvoon raftar mikonin. Be gorohaye terroristie arab pool nadin, diplomat gerogan nagirin, hezboolah dorost nakonin, edam nakonin, bi jahat ba keshvaraye dige jang rah nandazin... Tahrimin ke bashin. Nooshe joonetoon.

Injoor ke peydast shomaha doost darin tahrim shin. Hey chap mirin rast miyayin migin tahrimin. Khob enghade mese bachehaye toghs divoone bazi dar nayarin kesi tahrimetoon nemikone. In hame keshvar to donya, chera faghad shomaha va kore shomali vazeroon ine???

وست عزیز امریکا و کشورهایی اروپایی و حتی ترکیه اینها ریشه های صنعتیشون برمیگرده به 200-300 سال پیش.نه مثل کشور ما که تو دوره محمدرضا شاه هم به لطف اجنبی دچار قحطی میشدیم و در یه دوره ای نون برای خوردن هم نداشتیم چه برسه به صنعت دفاعی.پس بهتره با دید باز به مسایل نگاه کنی اگر کشورت تونست یک پیچ هم بسازه که دیروز نمی ساخت بهش افتخار کنی و کشورت رو با خودش مقایسه کنی.یا حق
HAHAHA

Kore jonobi 40 sal pish vazesh az Iran badtar bood. Iran sanati tar bood. Tamame keshvarai ke az Iran jeloan, ke mishe goft taghriban hameye donya age Afrigharo hesab nakonim, 30-40 sale pish az ma aghab boodan.

In che harfe maskhareiye ke mizani?

Asan giram ke to dorost migi. Fekr mikonin alan darin kari soorat midin ba roshde eghtesadiye 0-1% va sakhte ato ashghalaye gharne 12omi?

Akhe be chitoon minazin inghad? Be roshde eghtesaditoon? Be farhange nadashtatoon? Be record dar bodan dar tedade edamiya va zendanianetoon? Be havaye aloodatoon? Be azadiye nadashtatoon? Be sanaye sanatiye gharn 12itoon? Be shohrate mozakhrafi ke mamlekatetoon dare? Be polici ke tee shirte pesara va matike dokhtara vasash ahamiyat dare? Be 20-30% amare etiyad? Be 30-40% bikari? Be tavarome 2 million darsadi ke asan maloom nist cheghade? Be pooletoon ke az dasmal toalet bi arzesh tare?

Hala hey baghiaro maskhare konin ke yekhode dele khodetoono khonak konin, hata age mishe vase chang deyeghe.

Akhare khat ya bomb mirize roo saretoon, ya sanctionha badtar mishe mioftin kenare khaiboon be gedai. In akharo aghebato raftaretoon.

Shab bekheir.

[/QUOTE]

دوست عزیز من گفتنی هارو گفتم و جواب شمارو هم شنیدم.انشالله که ایرانی جماعت هرجا و با هر عقیده ای هست به فکر کشور و مردمش باشه و اگر دین نداره لااقل ازاده باشه.اینده خیلی چیزها رو روشن خواهد کرد و واقعیت رو به همه نشون خواهد داد.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom