What's new

Iranian Intelligence identifies Reza Karimi as the culprit behind Natanz blast

چرا ۵۰۰ تا پست مختلف می‌زنی خوب؟‌‌‌ همه پاسخ‌هات رو توی یک پست می‌نوشتی که راحت‌تر بشه پاسخ داد
sorry brother, I was making videos to upload youtube and i was on /off forum
م بعد همون هفته بعدش شهید فخری‌زاده (یکی از مهم‌ترین افراد کل سپاه پاسداران)‌ رو ترور می‌کنند خفه خون می‌گیره، به نظر من چنین کسی جز یه دلقک نیست. در نتیجه اصلاً حرف‌های سلامی برای من ارزشی نداره
برای من هم دین و یا خدا وجود خارجی ندارند و بی اصاص هست/
برای من سیستم جمهوری اسلامی مهم هست نه اسلام نه خدا
در مورد اینکه چه اسنادی به سرقت رفته، کل پروژه آماد که ایران همیشه گفته وجود نداشته و تخیل سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل بوده به همراه همکاری‌های هسته‌ای ایران با شرکت‌های اروپایی و روسی جز اون اسناد بوده. همون ترقوزآباد که همه بهش می‌خندیم مدت‌ها هست داره تبدیل می‌شه به یکی از پرونده‌های جدید ایران با آژانس مثل پی ام دی. آژانس به خاطر کرونا چند سری هست که در موردش چیزی نمی‌نویسه. گذاشته به موقع‌اش یه گزارش یک طرفه به نفع اونها بنویسه و بشه همون داستان‌های سال ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴

خلاصه اینکه اسنادی به سرقت رفته که به آژانس داده نشده بوده و اصلاً‌ نباید از ایران بیرون می‌رفته. که البته در هر حال همین که اسناد سری کشور رو می‌دزدن خودش فاجعه اطلاعاتی هست

IAEA peprt 2015 , for 2231 UNSC
projects in the AMAD

2011

AMAD project was revealed by MKO terrorst group i think 2008 to the whole world

خوب شما متاسنه به اطلاعات کم است و از یک شاخه به شاخه دیگری میپرید و مسائل بدون اینکه دقیق بدونید تحت تعسیر بازی رسانه ای نخست
وزیر اسرائیل یک اطلعات غظ را منتشر میکنید
و کل شرکت های اروپایی و روسیه که اسمشان در امده قبلا تحریمم و شناسایی شده بودنند و یا بسته شده بودنند

Last edited:

نمونه این داستان سال ۲۰۰۲ توسط مجاهدین پیش اومد که حاصل‌اش شد یک قرارداد ننگین مثل برجام تو سال ۲۰۰۴ با ۳ قدرت اروپایی توسط همین آقای روحانی و بعدش هم حاصل‌اش تبدیل به ۴ قطعنامه علیه ایران شد که اقتصاد ایران از سال ۲۰۰۹ به
بله این بخش از حرف شما درست است و این واقعه یک خسارت اطلعاتی هست
در همون جا بود که اسم حاج محسن لو رفت
نه در ۲۰۱۸

sorry brother, I was making videos to upload youtube and i was on /off forum

برای من هم دین و یا خدا وجود خارجی ندارند و بی اصاص هست/
برای من سیستم جمهوری اسلامی مهم هست نه اسلام نه خدا

IAEA peprt 2015 , for 2231 UNSC
projects in the AMAD

2011

AMAD project was revealed by MKO terrorst group i think 2008 to the whole world

خوب شما متاسنه به اطلاعات کم است و از یک شاخه به شاخه دیگری میپرید و مسائل بدون اینکه دقیق بدونید تحت تعسیر بازی رسانه ای نخست
وزیر اسرائیل یک اطلعات غظ را منتشر میکنید
و کل شرکت های اروپایی و روسیه که اسمشان در امده قبلا تحریمم و شناسایی شده بودنند و یا بسته شده بودنند
وجود برنامه آماد و بخش‌های نظامی در برنامه هسته‌ای رو که سال ۲۰۰۰ هم می‌دونستند. جزئیات و قطعات پازل بود که کنار هم گذاشته شد. وگرنه همون ۲۰ سال پیش هم گزارش‌های زیادی هست که کلیات برنامه هسته‌ای ایران رو گفتن. خود دیوید آلبرایت که قبولش نداری در این مورد حرف‌های زیادی داره​

چ، به نظر من چنین کسی جز یه دلقک​
بله وجحه در بیشتر در نظام جمهوری اسلامی دلقک مانند به نظر میرسه
و این دلیلش هست که جمهوری اسلامی وجحه قلدری نمی گیره و حتا اگر تحقیر بشه

و این قابل درک هست که شما و خیلی های دیگه ناراحت و نارازی باشید ولی روش جمهوری اسلامی و طرقه این هست

Last edited:
. جزئیات و قطعات پازل بود که کنار هم گذاشته شد. وگرنه همون ۲۰ سال پیش هم گزارش‌های زیادی هست که کلیات برنامه هسته‌ای ایران رو گفتن. خود دیوید آلبرایت که قبولش نداری در این مورد حرف‌های زیادی داره​

مهم نیست کی چی میگه /مهم این است که واقعیت چیه /

بعد از تحقیق به این نتجه میرسی که اسناد جدیدی فاش نشده

یک نکته بگم اینجا ثبت بشه
موساد برای ما خطر انچنانی نداره ولی سازمان تروریستی مجاهدین و خانواده اقایی هاشمی که یکی از چالشهای اطلاعاتی ما هست

من اینجا از شکست هایی اطلعاتی دفاع نمیکنم و نه انکار
فقط دارم میگم که دقیق باشید و حرف های الکی ننزنید و داستان بافی نکنید

و اطلاعات سوخته و بازی رسانه ای نتانیاهو جدی جلوه ندید

برای همین بود که ایت الله خامنه ای کفت دلقک صهیونیت

Last edited:
مهم نیست کی چی میگه /مهم این است که واقعیت چیه /

بعد از تحقیق به این نتجه میرسی که اسناد جدیدی فاش نشده

یک نکته بگم اینجا ثبت بشه
موساد برای ما خطر انچنانی نداره ولی سازمانتروریستی مجاهدین و خانوده اقایی هاشمی که یکی از چالشهای ااطلعاتی ما هست

من اینجا از شکست هایی اطلعاتی دفاع نمیکنم و انکار و قط دارم میگم که دقیق باشید و حرف های الکی ننزنید و داستان بافی نکنید

و اطلاعات سوخته و بازی رسانه ای نتانیاهو جدی جلوه ندید

برای همین بود که ایت الله خامنه ای کفت دلقک صهیونیت
خود اسرائیل چالش نیست،‌ آمریکا چالش هست

آمریکا اطلاعات رو به اسرائیل می‌ده که اسرائیل هم از خودش یه چهره قدرتمند و ترسناک بسازه، هم اینکه دار و دسته کنونی در انتخابات رای بیارن و سر کار بمونند. وگرنه اسرائیل که عددی نیست​

خود اسرائیل چالش نیست،‌ آمریکا چالش هست

آمریکا اطلاعات رو به اسرائیل می‌ده که اسرائیل هم از خودش یه چهره قدرتمند و ترسناک بسازه، هم اینکه دار و دسته کنونی در انتخابات رای بیارن و سر کار بمونند. وگرنه اسرائیل که عددی نیست​
MI6 mainly, and IAEA , and MKO terrorist + ( خانواده اقایی هاشمی ) anywork prior to 2004 they know about it, i don't mean the full extent and where about work but they know it was taking place these are the main network pass to U.S and then

آقای هاشمی یکی از پایه گذاران وزارت اطلاعات بود و همیششه مهره هایی داخل داشت که پاک سازی شدن و دوو سه تاشون مهره سنگیین هسستند و نمیشه به این راحتی از دست شون خلاص شد

Last edited:
Back
Top Bottom