What's new

Iranian Chill Thread

- در مورد تأثیر‌گذاری فرهنگ دفاع مقدس به یک نمونه اشاره می‌کنم که برای فرهنگسازی تعدادی از کتاب‌های دفاع مقدس همچون «بابانظر»، «دا»، «کوچه نقاش‌ها»، «پایی که جا ماند» و... را در زندان دورود توزیع کردیم، هنگامی که این کتاب‌ها دست به دست به زندانیان رسید و آن را خواندند یک اتفاقی که رخ داد این بود که یکی از سارقان مطرح و معروف شهر دورود پس از آزادی، در شهر کتابفروشی باز کرد. به نظر شما این اصلاً باعقل جور در می‌آید که دزدی که تمام شهروندان او را می‌شناسند حالا کتابفروشی بزند و کتاب دفاع مقدس، اجتماعی و... بفروشد؟! بنابراین غیر از این است که این تنها نشان از تأثیر عمیق این کتاب‌هاست که می‌بینیم چگونه بر روح یک فرد اثر گذاشته و او را دگرگون کرده است.

جهان نيوز - قسم می‌خورم اگر یک نفر پیدا شود و این چند سوژه را بسازد با کارهای اسکار برابری می‌کند

@twilight
mishe lotfan dige topice "Iran-Iraq war" ro update nakoni.
aziz man tooye in jang baradaramo az dast dadam amma hamin emrooz 400000 irani tooye araghan . in chizi nist ke ma emrooz behesh niaz dashte bashim, emrooz niaz darim topic "Iran-Iraq friendship" ro update konim va ax bezarim

@twilight
mishe lotfan dige topice "Iran-Iraq war" ro update nakoni.
aziz man tooye in jang baradaramo az dast dadam amma hamin emrooz 400000 irani tooye araghan . in chizi nist ke ma emrooz behesh niaz dashte bashim, emrooz niaz darim topic "Iran-Iraq friendship" ro update konim va ax bezarim

سلام
عزیز دل بنده .... این چیزی که شما می گی ، عین خیانت هست هم به ملت ، هم به شهدا و هم به آیندگان و هم به اسلام و هم به انصاف و هم به انسانیت ....

یعنی چی برای اینکه قراره باهاشون صلح کنیم ، از یاد شهدامون بگذریم !؟

کسی که توی سال 61 ، توی 21 سالگی شهید شد اگه زنده می بود الآن می شد 53 ساله و با شرایط فعلی پزشکی حداقل تا سال 1410 می تونست زندگی کنه ....

یعنی ما به همین راحتی اصل و نصب خودمون رو فراموش کنیم ....

عزیز دل ما باید همیشه یاد شهدا رو زنده نگه داریم تا بدونیم که اگه ضعیف بشیم همین عراق بغل دستیمون هم چه کاری علیه ما می کنه .... صلح بهانه ای برای فراموشی نیست ....

^ na tanha een balke bayad gheraamat jang ham begirim :D

khialetoon rahat amrika nemizare shia ha tooye aragh ru ghodrat bemoonan :no:

00115.jpg

این عکس رو نگاه کن .... خودت حساب کن کری و اروپایی ها دیگه چطور باهاش رفتار می کنند .... ظریف

همین اسلام بود که اروپاییا رو از جهل قرون وسطایی در آورد
همین اسلام بود که اعرابی رو که جز جنگ و خونریزی و کشتار تو قبیله های خودشون چیزی نمی دونستن باعث شد نصف کره ی زمین رو فتج کنند و تمدن ساز بشن.
همین اسلام بود که باعث شد ایرانیا از دست ساسانی های کافر که پادشاهشون خودشو خدا می دونست و ایرانیا و سایر اقوام رو به بردگی میگرفت نجات پیدا کنن.
ساسانی ها حتی لشکری که جلوی سپاه اسلام فرستادن با زنجیر پا به هم بسته بودن تا از جنگ فرار نکنن.
اسلام همیشه گفته علم دانش پژوهش خوبی برابری برادری, درسته که 400 ساله به خاطر استعمارگری اروپا و انگلیس مسلمونا به این وضع افتادن اما تعداد دانشمندای اسلامی و به ویژه ایرانی با دانشمندای این 300 400 ساله ی غربیا قابل مقایسه نیست.
تمام علوم رو اروپاییا از مسلمونا گرفتن و با اون شروع کردن به استعمار.استعمار کشورهای اسلامی وغیر اسلامی
اگر اسلام نبود امروز اسمی از ایران نبود و صد هزار تیکه شده بود
تمامی افتخارات سابق ایرانیا هم به خاطر دین خداس که تو اون زمان زرتست بود

سلام
عزیز دل بنده .... این چیزی که شما می گی ، عین خیانت هست هم به ملت ، هم به شهدا و هم به آیندگان و هم به اسلام و هم به انصاف و هم به انسانیت ....

aroom azizam aroom
koja mane ablah zer zadam ke yade shohadaro faramoosh konim,
koja mane badbakht ver zadam ke doreye shohada tamoom shode
man faghat goftam too siti ke ba wahabia moshkel darim ba israeelia moshkel darim ba oposition suriye moshkel darim ba nesfe arbha moshkel darim yedoone irane ba 4 ta araghi va 5 ta lobnani ke tooye ye sangaran oonvaght tooye in sangar niazi nist ke ax zaman doshmanimoon ba araghia ro bezarim shoma bara inke ina faramoosh nashan axeshoono bezar tooye in thread, bezar tooye webloge khodet bezar tooye mashregh news bechasboon be bilboardaye vasate khiaboon amma to sangare khodi tafraghe nandaz ke age kare kheir khahanat tafraghe bendaze oonvaght hesabet ba keramol katebeene
dar zemn akhavi shoma alan maro kardi mofsede fe alarz ghorboone dastet ba ye kard saremoonam bebor ta tamoom she bere peye karesh!!

سلام
برادر ، از جنگ شهری چی می دونی که همینجوری گازش رو گرفتی و یک راست داری تحلیل می کنی !؟
عزیز دل می دونی 100 هزار شورشی آموزش دیده توسط نیروهای ویژه ی آمریکایی و انگلیسی و ترک یعنی چی !؟
می دونی این 100 هزار نفر نه نگرانی از بابت خانواده هاشون دارند ، نه کاری که بخوان برگردن سرش ، نه مضیقه ی تسلیحاتی !؟

برای مقابله با اینها باید حداقل بمباران سنگین بشه که اگه بشه یکی مثل شما میاد می گه بشار زد مردم سوریه رو قتل عام کرد ، اگه هم نکنه ، جنگ می شه همینی که هست ....

همون آمریکاش با اون همه ادعاش ، برای زدن سه ، چهار هزار نفر که کلا محاصره بودند و به جزء کلاش و آر پی جی 7 چیزی نداشتن در اون شهر سنی نشین مجبور شد با بمب های فسفر سفید ( بمب شیمایی ممنوعه ) و به گفته ی بعضی ها از بمب های جنسی استفاده کنه و بعد با نیروی هوایی و آپاچی هاش شهر رو به گلوله ببنده تا بتونه این سه ، چهار هزار نفر رو سرکوب کنه ....
من از جنگ شهری چیزی نمیدونم ولی اینطور که به نظر میرسه شما و دولت سوریه هم چیزی نمیدونستید که یک شورش رو به محل برای قتل عام شیعیان تبدیل کردن
دوست عزیز یک چیزی بگو با عقل جور در بیاد. 100 هزار شورشی اموزش دیده توسط نیرو های ویژه ی امریکایی و انگلیسی ؟ عزیزم منبعت رو بده مشتاق هستم ببینم . سال اول جنگ که کلا مخالفا سنی های تندروی سوریه و در بیشترین حالت دیگه چند گروه مسلح القاعده بودن جنگ رو میشد قبل از اینکه کار به 1000 تا گروه تند رو کشیده بشه تموم کرد ولی امثال شما که به نظرت قدرتمند ترین ارتش دنیا رو سوریه داره گذاشتن کار به اینجا بکشه.. اون صد هزار نفری هم که میگی مطمئن باش انسان هستن خانواده دارن ولی چون عقایدشون تند تر از من و شما هست دلیل نمیشه فکر کنی مثل ربات دارن میجنگن. ادم یک چیزایی میشنوه شاخ درمیاره. همینایی که دارن کشته میشن جلوی بشار افراد معمولی و مذهبی بودن الان اسلحه دست گرفتن. اموزش توسط نیرو های ویژه امریکا و انگلیس ؟ تروخدا از این حرفا نزن برادر من. اینا حداکثر اموزشی دیده باشن تو اردن و عربستان بوده. در مورد جنگ شهری هم اگه چیزی که من گفتم رو بخونی میفهمی منم میدونم جنگ شهری سخترین نوع جنگه اما بهتر از این روش ها میشه کنترلش کرد. خدا پدر حزب الله رو بیامرزه وگرنه الان سوریه توسط یک حکومت وابسته به عربستان اداره میشد. عقاید تندروت رو بذار زمین عزیزم بزرگ میشی برات خوب نیست.
من از دو چیز توی این کره زمین خیلی بدم میاد.
یک یهودی
دو تندرو های بی ترمز.
درضمن بنده بارها و بارها در پست های متفاوتم در تمام انجمن ها و سایت ها نشون دادم کاملا پشت حکومت فعلی سوریه یعنی اسد هستم اما شما هم بهتره هرکی رو دیدی به چشم متهم براش شاخ و شونه نکشی واسه ات خوب نیست.
موفق باشی

Back
Top Bottom