What's new

Iranian Chill Thread

To all the Pakistani's that see Azerbaijan as some sort of Islamic country, this is their best buddy :)

Pakistan has nothing to do with Azerbaijan. Some Pakistanis have a habit of engaging in nonsense commentary online because they have nothing better to do. There is not much entertainment in Pakistan. The concept of hobbies is non-existent.

I find the following very Interesting..take a look you be surprised..Are Americans finally waking up to what is being done to them..:undecided::undecided:

Pakistan has nothing to do with Azerbaijan. Some Pakistanis have a habit of engaging in nonsense commentary online because they have nothing better to do. There is not much entertainment in Pakistan. The concept of hobbies is non-existent.
Nah.Asr to magrib is our fixed time to play cricket or Football.Actually we love sports.

بحث سر این نیست که با تکیه بر تولید داخلی نمی‌شه رشد اقتصادی داشت. قطعاً شدنی هست اما در چه مدت زمانی؟ یه مقایسه ساده بین رشد اقتصادی ایران با کشورهای همسایه نشون می‌ده که چطوری ما داریم درجا می‌زنیم ولی اونها با سرعت پیشرفت می‌کنند

آخه جنگ که فقط بحث ضربه اول و دوم نیست. اگه جنگ فرسایشی و طولانی مدت شد چی؟ بردن چند تا نبرد اول که به معنی پیروزی نهایی نیست
اگه کار به جنگ زمینی کشید بدون پشتیبانی هوایی می‌خوایم چی کار کنیم؟ مگه چند هزار موشک می‌تونیم شلیک کنیم اصلاً؟

بعد فکر می‌کنی اونها زیرساخت‌های ما رو دست نخورده باقی می‌ذارن؟

چه برگ مهمی در هسته‌ای داریم؟ گیر کردن در غنی‌سازی به مقداری که بعد از ۱۰ سال حتی سوخت کافی برای بوشهر به ما نمی‌ده ولی در ازاش داریم سالی چند ده میلیارد دلار ضرر اقتصادی می‌دیم؟ اگه هدف داشتن اورانیوم غنی شده کافی برای زمان فرار کمتر از یک ماه هست همین الان هم بهش رسیدیم و اگه همین مقدار رو در خاک خودمون تحت نظر آژانس نگه داریم کافیه​

آرین جان چند روزی کارم شولوغه و نمیتونم زیاد تایپ کنم. برای همین خلاصه جواب میدم

ده هزار تا موشک نقطه زن ترکیه رو بیچاره میکنه.سرعت شلیک ضربه اول و رگبار موشکی بالاست و اونها چند ماه طول میکشه تا بتونن اونقدر بمباران کنن اگر هواپیماهاشون سالم بمونه
مفهوم ضربه دوم همونه

بعد وقتی همه صفر صفر صفر شدند کسی که کمتر زیرساخت داره برده

هشت سال به برجام و هشت سال به گفتگوی تمدن ها وقت دادیم

هشت سال هم به تولید داخلی وقت بدیم

در مورد هسته ای دست ما خیلی پر تره. من اعتقاد دارم ما سایت مخفی داریم
بعد ماطورقوز آباد چیکار میکردیم؟آژانس داره میپرسه در موردش و شما میخواین آژانس رو برای برجام جدید راضی کنین

ما در مساله هسته ای همه کار کردیم و الکمون رو آویختیم. خاطرت جمع
البته افزایش تعداد و بهینه سازی مهمه​

Last edited:
آرین جان چند روزی کارم شولوغه و نمیتونم زیاد تایپ کنم. برای همین خلاصه جواب میدم

ده هزار تا موشک نقطه زن ترکیه رو بیچاره میکنه.سرعت شلیک ضربه اول و رگبار موشکی بالاست و اونها چند ماه طول میکشه تا بتونن اونقدر بمباران کنن اگر هواپیماهاشون سالم بمونه
مفهوم ضربه دوم همونه

بعد وقتی همه صفر صفر صفر شدند کسی که کمتر زیرساخت داره برده

هشت سال به برجام و هشت سال به گفتگوی تمدن ها وقت دادیم

هشت سال هم به تولید داخلی وقت بدیم

در مورد هسته ای دست ما خیلی پر تره. من اعتقاد دارم ما سایت مخفی داریم
بعد ماطورقوز آباد چیکار میکردیم؟آژانس داره میپرسه در موردش و شما میخواین آژانس رو برای برجام جدید راضی کنین

ما در مساله هسته ای همه کار کردیم و الکمون رو آویختیم. خاطرت جمع
البته افزایش تعداد و بهینه سازی مهمه​
پژمان هستم برادر عزیز. مخلص شما

آخه رو چه حسابی می‌گی ۱۰ هزار موشک نقطه زن؟ من خودم جز کسانی هستم که می‌گم ایران بالای ۱۰ هزار موشک بالستیک داره (چون راه دیگه‌ای نداشته و تنها توجیه این تعداد بالا هم این هست که همه کم کاری‌ها در بخش‌های دیگه تو موشک جبران شده باشه و پولش اونجا رفته باشه اما خیلی‌ها می‌گن کمتر از ۵ هزار موشک داریم) اما همشون که نقطه زن نیستند بعد هم نمی‌شه همه موشک‌هامون رو که روی ترکیه و آذربایجان بزنیم. موشک با برد ۲۵۰۰ کیلومتر رو بزنیم به آذربایجان مثلاً که چی بشه؟ پس روزی که با اسرائیل یا آمریکا جنگ بشه می‌خوای با چی بجنگیم؟ قاشق و چنگال؟

بعد نمی‌شه به ترکیه حمله پیش‌دستانه کرد چون عضو پیمان ناتو هست. باید اول اونها حمله کنند بعد ما بهشون پاسخ بدیم. بعد هم ما اگه زیرساخت‌های این ۲ کشور رو هم نابود کنیم تا زمانی که اقتصاد اونها از ما قوی‌تر هست و تحریم نیستند اونها می‌تونند با واردات و خریدهای نظامی دوباره سر پا بشن اما ما چی؟ اگه زیرساخت‌های موشکی ما زده بشه چی؟ کی به ما موشک می‌فروشه؟

برجام از بیخ و بن اشتباه و احمقانه بود چون تعهدات غیرقابل بازگشت رو همون ابتدا اجرایی کردیم. ۱۳ تن اورانیوم نصف اکسید شد و به ۳/۵ درصد رقیق شد و تبدیل به صفحه سوختی شد نصف دیگه ارسال شد به روسیه و جاش اورانیوم خام گرفتیم که دوباره غنی کنیم که اگه کمی روسیه و چین به ما فشار بیارن دوباره همون آش و کاسه هست. این بزرگترین مشکل برجام بود. طرحی که من می‌دم این مشکل رو نداره چون همه اورانیوم ما تحت نظر آژانس در داخل خاک ایران پلمب می‌شه و تحت کنترل آژانس اتمی قرار می‌گیره تا زمانی که توافق ما پابرجا هست. سانتریفیوژها هم همینطور. همه چیز تحت کنترل آژانس در داخل خاک ایران هست که اگه روزی توافق به هم خورد خیلی راحت پلمب رو بشکنیم و ادامه بدیم ولی اگه اونها به تعهداتشون عمل کنند ما هم رسماً هیچ برنامه هسته‌ای به جز ساخت راکتورهای هسته‌ای با روسیه نخواهیم داشت

شما بهتر می‌دونی که تولید داخل بخش زیادی‌اش به واردات از خارج به ویژه چین وابسته هست دیگه. اگه چین پشت ایران رو خالی کنه چی؟

اصلاً بگو سایت مخفی داریم. اگه واقعاً داشته باشیم دیگه چه نیازی به یه برنامه غنی‌سازی احمقانه که ۱۰ سال طول می‌کشه تا سوخت یک سال راکتور بوشهر رو تولید کنه داریم؟ اتفاقاً اگه برنامه مخفی هسته‌ای داشته باشیم که این همه سال مخفی مونده باشه و کسی صداش رو در نیاورده باشه دعوا سر این برنامه شناخته شده هسته‌ای ایران به مراتب احمقانه‌تر به نظر میاد​

translation please for the nonfarsi speaking people..
wait i am sure Iranian members will do translation,

basically we have managed to make, fighter Jet ECU, Underwater communication, Taftan Navy destroyer, Military Heavy Hovercraft Piroozan,IRGC Submarine,Tank greebox

Just to Chill a bit...here are the "Sand Cats" of Iran ..only native to Iran.
View attachment 781328

Here's another one: the Pallas wildcat, an Asian species.

PallasCatinthewoods-400x600.jpg

6087fdb7c237306304ebb9f6_pallas_27_20_cat_20_facts_2faf434134.jpg

In Iran:

Pallass-cat-captured-in-Azar-Shahr-Tabriz-Azerbaijan-Province-northwest-Iran-in-June.png

sarigol-palas-4.jpg

palas-bardsir-1.jpg

Manul_distribution2021.png

http://www.iew.ir/1392/09/09/18064

This past week I was thinking that with the price of oil rising so much, that Washington is losing their minds over Iran getting so much oil money.

Confirmed!

And with China knowing that usa released a bioweapon on the globe to "blame Chi-nuh" and is setting up China for deals that would be the defeat of China, China has no reason and would be insane to make a deal with Washington. The only deal that China can make with the devil usa is for Washington to admit that it did the bioweapon attack and to punish the usa. That is the limit of the deal making and that is the end of the deal, no concessions by China. Otherwise any other deal making with Washington is only to WEAKEN the position of China for more future attacks and the destruction of China. The ONLY agenda of Washington and cia bots is to ruin you. To sell out friends only hangs you later.

Back
Top Bottom