What's new

Iranian Chill Thread

مسئله اون نیست، داستان این هست که پاکستان سمت خودش رو اصلاً‌ نساخت. اون ور اصلاً لوله‌ای نیست که بخواد گاز بهشون صادر بشه
اگه لوله سمت خودشون رو ساخته بودن و پول نمی‌دادن می‌شد گاز رو بست و ازشون شکایت کرد. الان هم من موندم که چرا از پاکستان کسی شکایت نمی‌کنه​

خوب میخوان لوله رو هم ما بسازیم
بعد گاز نسیه بگیرن

خوب میخوان لوله رو هم ما بسازیم
بعد گاز نسیه بگیرن
من که شنیدم به خاطر فشارهای آمریکا و عربستان کنار کشیدن. نمی‌دونم. شاید هم این که می‌گی درست باشه
اما حتی اگه لازم بود لوله کشی اون ور هم با ما باشه،‌ چرا که نه؟ باهاشون هزینه‌اش رو حساب می‌کنیم لوله‌کشی می‌کنیم
نسیه دادن هم که کار همیشگی ایران هست. همه مشتری‌های ما دارن از ما نسیه می‌گیرن. چین، هند، عراق، ترکیه و جاهای دیگه​

Has anyone heard of this at time index 09:24? This is a major deal along with some of the other actions mentioned by him.

Last edited:
دستگیری فردی که به یک روحانی در کیاشهر سیلی زد

چه بازیگرهای مزخرفی رو برای این فیلم انتخاب کردن. پسر اصلاً بازیگر خوبی نیست،‌ آخوند از اون بدتر​

سردار حجازی به یاران شهیدش پیوست

بازتاب درگذشت سردار حجازی در رسانه‌های اسراییل

نظامیان آمریکایی وارد یمن شدند

من که شنیدم به خاطر فشارهای آمریکا و عربستان کنار کشیدن. نمی‌دونم. شاید هم این که می‌گی درست باشه
اما حتی اگه لازم بود لوله کشی اون ور هم با ما باشه،‌ چرا که نه؟ باهاشون هزینه‌اش رو حساب می‌کنیم لوله‌کشی می‌کنیم
نسیه دادن هم که کار همیشگی ایران هست. همه مشتری‌های ما دارن از ما نسیه می‌گیرن. چین، هند، عراق، ترکیه و جاهای دیگه​
پاکستان ریده دادا، میگن آب قطعه تو پاکستان

طاقچه بالا گذاشتن واسه ما، عرب ها ریدن به هیکلشون. عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد

یه قرارداد استعماری با ال ان جی قطر بسته ان که 30 سال باید با یک قیمت پول بدن. هیچ حق شکایتی ندارند، در بعضی بازه های زمانی هم دچار بحران انرژی شدند چون پول گاز رو نمیتونستن بدن. اگر جنگی در بگیره با هند، هر تانکر گازی که میره سمتشون با موشک میره زیر آب. نهایت حماقت رو تو یه بشر میشه دید با این قرارداد عجیب و غریب.

اون وزیر قبلی نفت رو هم باید از تخم آویزون کنن به خاطر اعتماد به طرف خارجی بدون درنظر گرفتن شرایط سیاسی

For those of us Iranians that unfortunately are not fluent in Hebrew, can you tell us what they're saying?
Are you an Israeli? lol I see that you post their news in Hebrew, thinking that we can understand it. 🧐

Back
Top Bottom