What's new

Iranian Chill Thread

سلام
البته این صادرات دختر که کار دوستان اصلاح طلب هست که به بهانه ی آزادی های بیان و امثالهم به آزادی عرضه کردن پاین تنه می رسند ... بگذریم ...

:o::o::o::o::o:o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
smiley-shocked032.gif

من واقعا حرفی برای گفتن ندارم! حق با شماست.

shoma ham ba amsaal e in hasani va gheyre dar yek chiz moshtarak hastid, vahti nemitounid javaab bedid, shorou' mikonid be hamle ye be shakhs. motma'en baash zendegi ye khosousi ye man az amsaal e jenaab aali 100 martabe paak tar hast.

inhaayi ke migi ham hamash joke hast ke be dard e bachche dabestaani ha mikhore, gharb na be to va na be ideologyit kaari nadaare, gharb be fekr e manaafe' e khodesh hast.har chi mikhaay baash, faghat manaafe' e hamdigar ra ta'min konid, gharb baahaat kenaar miyaad. gar che in faghat gharb nist ke intoriye, har jaaye donyaa ke 4ta aadam e aaghel, na 4 ta khol va chel ke tou hoze , be ghol e khodeshoun faghat , sarf e fe'l e arabi(zaraba, zarabaa, zarabou) yaad gereftan, va oun rahbareshoun hattaa ba'd az 2 dahe to Iraq boudan nemitounest hattaa hamoun arabi ra sohbat bekone, hokoumat mikonan, daghighan hamin siyaasat ra daaran.
ahdaaf e berezil , aavordan e refaah va araamesh va assayesh va pishraft va ehteraam baraaye mardomeshe, ahdaaf e regime e Iran chiye?

سلام
البته جوابت رو دادم ... برای جوابم فینگلیش جواب می دی ... حال و حوصله ی خوندنش رو ندارم

شما حتی حاضر نیستی کیبورد رایانه ت رو فارسی کنی ... البته می دونم چه تفکری پشتش دارید چون قبلا باهاش زیاد برخورد کردم ...

خیلی راحتم تکرار می کنم که بیش از دو خط اول رو نخوندم و نخواهم خواند ...
یا به انگلیسی جواب بده یا اگه از فارسی استفاده می کنی ، با خط فارسی بنویس ...

البته بنده در مورد زندگی خصوصی شما حرف نزدم ، شما تو آمریکا صحبت می کنی ، نرم طبیعیش اینه _( حداقل این چیزیه که خودشون تبلیغ می کنند ) ... اینکه شما یک جور دیگه هستی هم به بنده ربطی نداره ، زندگی خصوصی بنده هم خصوصی هست ...

______

قبلا ها بعضی از دوستان فینگلیس می نوشتند و می گفتم چرا فینگلیش می نویسید ، می گفتند چون خط مال اعراب هست ...
البته این دوستان مشکل داشتند و نمی دونستند خط فعلی رو در اصل ایرانی ها ابداع کردند و گرنه خط اصلی اعراب خط کوفی هست که می تونید نمونه هاش رو پیدا کنید ....
این خط جدید رو فارس های مسلمان ساختند تا بتونند قرآن رو راحت تر بنویسند و بخوانند

به علاوه خب ، این خط هم عربی باشه ، ولی لاتین دیگه از کجا اومده !؟
یعنی خط لاتین به فرهنگ ما و تاریخ ما نزدیک هست تا خط عربی که اونم تازه اعراب از قبطی ها اقتباسش کردند و مال خودشون نیست !؟

حداقل عرضه نداشتند بروند خطی رو که موبد های زرتشتی بعد از اسلام ابداع کردند یا حتی خط پهلوی رو یاد بگیرند و ...

می خواند ایران رو غربیزه کنند ، میاند و می گند این خط عربی هست ، ولی موقعی که می گی این یکی که لاتین هست ، یک دفعه کانال رو عوض می کنند ...

:o::o::o::o::o:o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
smiley-shocked032.gif

من واقعا حرفی برای گفتن ندارم! حق با شماست.

جواب هم نداری بدی ... حالا من کارت ندارم ولیکن همین روحانی مچکریم بعد از انتخاباتون تو تهران هم دیدیم ، کم نداشت از ...

اصولا اصلاح طلب ها هر سه دقیقه یکبار به قول خودشان بخ ملاها فحش می دهند ولی از بس ریا کارند ، تمام نامزدهایی که برای ریاست جمهوری میارند ، همشون آخوند ( به قول خودشان ملا ) هستند ... اصولا در ریا کاری دارند با انگلیس برابری می کنند ...

Last edited:
سلام
البته جوابت رو دادم ... برای جوابم فینگلیش جواب می دی ... حال و حوصله ی خوندنش رو ندارم

شما حتی حاضر نیستی کیبورد رایانه ت رو فارسی کنی ... البته می دونم چه تفکری پشتش دارید چون قبلا باهاش زیاد برخورد کردم ...

خیلی راحتم تکرار می کنم که بیش از دو خط اول رو نخوندم و نخواهم خواند ...
یا به انگلیسی جواب بده یا اگه از فارسی استفاده می کنی ، با خط فارسی بنویس ...

البته بنده در مورد زندگی خصوصی شما حرف نزدم ، شما تو آمریکا صحبت می کنی ، نرم طبیعیش اینه _( حداقل این چیزیه که خودشون تبلیغ می کنند ) ... اینکه شما یک جور دیگه هستی هم به بنده ربطی نداره ، زندگی خصوصی بنده هم خصوصی هست ...

______

قبلا ها بعضی از دوستان فینگلیس می نوشتند و می گفتم چرا فینگلیش می نویسید ، می گفتند چون خط مال اعراب هست ...
البته این دوستان مشکل داشتند و نمی دونستند خط فعلی رو در اصل ایرانی ها ابداع کردند و گرنه خط اصلی اعراب خط کوفی هست که می تونید نمونه هاش رو پیدا کنید ....
این خط جدید رو فارس های مسلمان ساختند تا بتونند قرآن رو راحت تر بنویسند و بخوانند

به علاوه خب ، این خط هم عربی باشه ، ولی لاتین دیگه از کجا اومده !؟
یعنی خط لاتین به فرهنگ ما و تاریخ ما نزدیک هست تا خط عربی که اونم تازه اعراب از قبطی ها اقتباسش کردند و مال خودشون نیست !؟

حداقل عرضه نداشتند بروند خطی رو که موبد های زرتشتی بعد از اسلام ابداع کردند یا حتی خط پهلوی رو یاد بگیرند و ...

می خواند ایران رو غربیزه کنند ، میاند و می گند این خط عربی هست ، ولی موقعی که می گی این یکی که لاتین هست ، یک دفعه کانال رو عوض می کنند ...

جواب هم نداری بدی ... حالا من کارت ندارم ولیکن همین روحانی مچکریم بعد از انتخاباتون تو تهران هم دیدیم ...

shoma kaamel rad daadi aziz.
man ham ghablan goftam ke keyboard e farsi nadaaram.
oun mozakhrafaat e khatte a'raab va inaa ham ke gofti be man nemichasbe.

shoma kaamel rad daadi aziz.
man ham ghablan goftam ke keyboard e farsi nadaaram.
oun mozakhrafaat e khatte a'raab va inaa ham ke gofti be man nemichasbe.

سلام

عزیز ما هم کیبورد فارسی نداریم ... فارسی سازی یک فرایند نرم افزاری هست ... مگر اینکه شما بیست و چهار ساعت داشته باشی از اماکن عمومی استفاده کنی ...

سلام

عزیز ما هم کیبورد فارسی نداریم ... فارسی سازی یک فرایند نرم افزاری هست ... مگر اینکه شما بیست و چهار ساعت داشته باشی از اماکن عمومی استفاده کنی ...
salam
aziz manzouram in hast ke dokme haye keyboard e man, latin hast, barchasb e farsi ham nadaaram bezanam behesh

salam
aziz manzouram in hast ke dokme haye keyboard e man, latin hast, barchasb e farsi ham nadaaram bezanam behesh

سلام
کار نیکو از پر کردن است ....

یاد می گیری کدوم دکمه ها مال کجا هستند .....

برچسبهای فارسی کیبورد من هم به فنا رفتند ..... کیبورد بنده مال دوران خاتمی هست ....

خب ، انگلیسی بنویس ....می فهمیمش ... ...

he he he !!!

daari kam kam jahaani mishi daadaash:rofl:

سلام
کار نیکو از پر کردن است ....

یاد می گیری کدوم دکمه ها مال کجا هستند .....

برچسبهای فارسی کیبورد من هم به فنا رفتند ..... کیبورد بنده مال دوران خاتمی هست ....

خب ، انگلیسی بنویس ....می فهمیمش ... ...

sakhte akhe:( ba'd in Mac kollan ziyaad ba farsi compatible nist. farsish kheyli rou a'saab mire.
ingilisi neminevisam, chon ke midounam in khaarejiyaa in thread va bahs haye man va shoma ra mikhounan, va nemikhaam ke az bahs haye ma ye nokte dar biyaaran va sou' estefaadeh konan ;)

Country Latest Posts

Back
Top Bottom