What's new

Iranian Chill Thread

به نظر من تصمیم گروهی ه
با همراهی امریکا
کشتی ممکنه زود ازاد شه در حد هشدار​
ایران اگه کشتی های امریکایی رو بگیره چی میشه 8-):-)

به نظر من تصمیم گروهی ه
با همراهی امریکا
کشتی ممکنه زود ازاد شه در حد هشدار​
دیروز این زنگنه ی منحوس گفت صادرات نفت ما ۲ برابر شده که این اتفاق افتاد

2B18C525-43F0-4AA9-A77E-327980E26CE7.jpeg

This is the current marine traffic.

Roudaki and its satellites will be stationed in the circle, providing huge access to the marine traffic. Mothership activities.

دو خدمه کشتی کره اهل اندونزی بودن ولی خوب این ریسک رو سر خود نکرند
اندونزی سر خود چنین کاری نمیکنه خاصه که در تانکر گیری دست ایران باز تره
ممکنه سریع کشتی رو ازاد کنن

تانکر گیری به نفع کشور تحریم شده است​
باید پاسخ درخوری به اندونزی داده بشه. نباید فراموش کرد که اندونزی یکی از سنگین ترین سرکوبگری ها علیه شیعیان کشور خودش رو داره و پیشینه درازی در کارهای پسیو اگرسیو علیه منافع ما داره​

باید پاسخ درخوری به اندونزی داده بشه. نباید فراموش کرد که اندونزی یکی از سنگین ترین سرکوبگری ها علیه شیعیان کشور خودش رو داره و پیشینه درازی در کارهای پسیو اگرسیو علیه منافع ما داره​

اندونزی بر تنگه مالاکا تسلط داره. روابطش با سعودی مشکل داره. با ما بد نیست. من بودم غیر مستقیم جواب میدادم ولی جواب تپل در حد چند سوپرتانکر​

عجب!
این اندونزی این وسط چه گهی میخوره، چه ربطی به اینا داره؟

کره های توله سگ اصلا نباید به اندونزی فشار آورد، مستقیم باید زد تو دهن این توله سگ های کره ای. شک ندارم کار اونهاست.

اندونزی یه سری همکاری هایی با این توله سگ ها داره، مثل جنگنده مشترک و این حرفا. اندونزی کشوریه که شدیدا به تجهیزات دفاعی نیازمنده. درگیری با اندونزی اشتباه محضه، باید زد تو دهن این توله های کره ای. یک دهنی از این کره ای ها صاف کنیم اون سرش ناپیدا.

عجب!
این اندونزی این وسط چه گهی میخوره، چه ربطی به اینا داره؟

کره های توله سگ اصلا نباید به اندونزی فشار آورد، مستقیم باید زد تو دهن این توله سگ های کره ای. شک ندارم کار اونهاست.

اندونزی یه سری همکاری هایی با این توله سگ ها داره، مثل جنگنده مشترک و این حرفا. اندونزی کشوریه که شدیدا به تجهیزات دفاعی نیازمنده. درگیری با اندونزی اشتباه محضه، باید زد تو دهن این توله های کره ای. یک دهنی از این کره ای ها صاف کنیم اون سرش ناپیدا.

دقیقا
نباید منحرف شد
چهار تا سوپرتانکر کره ای با کمی خشونت

باید چیزی گرفت که لزوما پس هم نداد
ما به پنج مکران و رودکی دیگه نیاز داریم​

اندونزی بر تنگه مالاکا تسلط داره. روابطش با سعودی مشکل داره. با ما بد نیست. من بودم غیر مستقیم جواب میدادم ولی جواب تپل در حد چند سوپرتانکر​
خوب ما هم به تنگه هرمز تسلط داریم
چه پاسخ تپلی می خوای بدی؟​

From about the 2:10 I forgot that it was even a shopping center and realized this place is very much like the old bazaars where there were residential areas and an entire community within the arcade of the network of tunnels that pretty had everything one could want, including luxury and contraband.
When I saw the homes and even an artificial sky later in the video, I immediately began to imagine what actual underground shelters and cities could look like and even space habitats following this same model. The ceilings representing the sky could be a bit taller with better projection and more powerful bulbs in the spectrums for humans and plants minus the infrared and ultraviolet. There could even be entire park or small forest areas where the ceiling is a bit taller. Consider a rotating space habitat (o'neill cylinder) but instead of an open vast area, one could have concentric rings of cylinders nested within one another very much looking like that Tehran mall on the inside and one really wouldn't even know they are in one, except for more pronounced coriolis effects. Upper levels of such a rotating habitat could house food production and various facilities needed to sustain the population. Or one could even house people in the inner layers depending on much the gravity diminishes and what people can handle.
Either way, this setup would work just as well for an underground military base attached to a underground missile facility or air base or even navy as much as it would apply to a space habitat.

Back
Top Bottom