What's new

Iranian Chill Thread

Chera gerye alghat ro be win mobile neshun mide.etefaghan alan tu iran lumiaye nokia wa wp dare mesel iphone va android mahbub mishe.yeki az dalilash ine ke wp mahdudiateye ios va android ro nadare va be rahat barnamehash az mircrost DL mishe va tahrim nist.hala chera wp?che gushi?
shoukhi kardam, goushiye badi nist.
man lumia daaram :-)

:kiss3:
Vishenka_03.gif
:bad: :P

ye bar agha saeed modire site 2 sal pish ma bayad esrel ro be rasmiat beshnasim man dige az un moghe military naraftam :crazy:

man chand ta daram?ta chand ta mishe fosh dad?
good foshing :sniper:
:yahoo:

سلام ... یادمه سال 85-86 سعید به شدت تو سایت نظریه حمله ی پیش دستانه به آمریکا و ناتو رو تبلیغ می کرد .... اونموقع چهارتا موشک داشتیم که همه شون رو هم تو رزمایش ها خرج می کردیم !!!!

اونموقع که امثال بنده می گفتیم اصولا اگه از این جور حمله ها کنیم ، آمریکا و ناتو ناک اوتمون می کنند به ما می گفتند " ترسو" ، حالا بهمون می گند " تند رو " ... هی روزگار

کلا از سال 88 به بعد عوض شد .... کاربرهای قدیمی سایت رو هم ناک اوت کرد ... مصطفی ( که کلا باهاش 24 ساعت بحث می کردم و با نظریات هم نمی ساختیم و هر روز مشت و لگد داشتیم باهاش -، ولی خداییش انسان قابل احترامی هست ) علی و رضا 1980 خیلی های دیگه ....

حالا هم که دچار باند بازی شده

سلام ... یادمه سال 85-86 سعید به شدت تو سایت نظریه حمله ی پیش دستانه به آمریکا و ناتو رو تبلیغ می کرد .... اونموقع چهارتا موشک داشتیم که همه شون رو هم تو رزمایش ها خرج می کردیم !!!!

اونموقع که امثال بنده می گفتیم اصولا اگه از این جور حمله ها کنیم ، آمریکا و ناتو ناک اوتمون می کنند به ما می گفتند " ترسو" ، حالا بهمون می گند " تند رو " ... هی روزگار

کلا از سال 88 به بعد عوض شد .... کاربرهای قدیمی سایت رو هم ناک اوت کرد ... مصطفی ( که کلا باهاش 24 ساعت بحث می کردم و با نظریات هم نمی ساختیم و هر روز مشت و لگد داشتیم باهاش -، ولی خداییش انسان قابل احترامی هست ) علی و رضا 1980 خیلی های دیگه ....

داداش بچه کجا هستی چند سالته و چکاره ای؟

agha nagofti man be electro officer begam accounteto dorost kone ?

electro officer adam kheyli khoobie ha ...

@
twilight
refigh joon tu military bahal tar budi 100 miomad kolli hal mikrdim ;)
alan hey miay miri javba nemidi bad akhlagham hasti

یادش بخیر اونموقع که تحریما نبود خیلی احساس اقتدار بیشتری میکردیم.فکر میکردیم حالا چه قدرتی داریم.:D
فکر کنم سعید هم بود که سال2011 میگفت باید به بحرین حمله کنیم

سلام

نیازی به برگشت به میلیتاری نمی بینم ...

برادر یک سوالی می پرسی که بنده تو همون میلیتاری هم با هزار زور و زحمت جوابش رو دادم و اونم به کاربرهای قدیمی ... اینجا که سایت خارجی هست ....

فعلا تو فاز منفی هستم ... اصولا وقتی میام اینترنت منفی باف می شم .... تلویزیون و روزنامه ها رو گذاشتم کنار تا ذهنم راحت باشه ولی این سایت های خبری اعصابم رو خرد می کنند ....

________

نه ،به احتمال زیاد و تا اونجایی که بنده یادمه اون قضیه ی حمله به بحرین مال قبل از سال 88 هست ... بعد از 88 سعید کلا منفی باف شد ، تا یک سال اصلا تو سایت نیومد ....

البته همون موقعش هم اقتداری نداشتیم و همون نیمچه اقتدار هم از جون مایه گذاشتن چهارتا سپاهی و بسیجی و چهارتا دانشگاهی بود ولاغیر ....

سیاست خارجی ما تو این 150 سال اخیر همش داره می زاد ...

سیاست داخلی ما هم که هنوز مشکل داره ... یک بخشی از جامعه مدل توسعه ی اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی بر پایه ی مدرنازیسیون غربی رو می خواد ، یک بخش دیگه از جامعه کلا با این مدل توسعه مشکل داره ...

Back
Top Bottom