What's new

Iranian Chill Thread

@haman10

Mate, looks like you have managed to spark a huge discussion which i was trying to evade for long time.

Let's see how will it end.

هندوانه زیر بغل ما می گذارند ... تا از اونور جیگرمان کنند ....
اون که هدف اول و آخرشون بوده و هست و خواهد بود، نخیر چاره ای ندارن
چرا زمان خاتمی این کار رو نکردن، چرا پیشنهاد دولت احمدی نژادو قبول نکردن که بسیار بهتر از این تفاهم نامه کنونیش بود، واقعیت اینه که دچار استیصال شدن.
منم این رو پست نکردم که بگم قبلا قدرت منطقه ای نبودیم ولی حالا هستیم
ولیکن این تغییر موضع اونا ریشه در قوی شدن ایران داره

اون که هدف اول و آخرشون بوده و هست و خواهد بود، نخیر چاره ای ندارن
چرا زمان خاتمی این کار رو نکردن، چرا پیشنهاد دولت احمدی نژادو قبول نکردن که بسیار بهتر از این تفاهم نامه کنونیش بود، واقعیت اینه که دچار استیصال شدن.
منم این رو پست نکردم که بگم قبلا قدرت منطقه ای نبودیم ولی حالا هستیم
ولیکن این تغییر موضع اونا ریشه در قوی شدن ایران داره

سلام
برادر عزیز ، واقعا نمی خوام تو ذوق شما بزنم و جو منفی بدم ولی ...

این رو بخون

:: پايگاه اطلاع رساني رجا :: Rajanews.com::

و دقت داشته باش این توافقنامه ضمیمه هایی داره که حتی حاضر نشدند به نمایندگان مجلس هم نشونش بدهند ....

این بیشتر همون از شکم زدن برای سوریه بود که تو این دو سال اخیر انجام می دادیم وگرنه ...

دلم می خواد یک دل سیر گریه کنم ولی از پدر و مادرم می ترسم که بگند " دیوانه شده " ...

ما یک هدف داریم و آن هدف نابودی ظلـــــم است . . . ما برای این کار از کسی اجازه نخواهیم گرفت ! :agree:
(صرفا یک نقل قول است)

Dear @Sinan
Thanks for talking with him.
it seems that he does not want to accept our advices. It is his option.
I guess there is no need to continue this discussion with him. Anyway, I thank you a lot that you tried to solve the issue. ;)

Dear @Sinan
Thanks for talking with him.
it seems that he does not want to accept our advices. It is his option.
I guess there is no need to continue this discussion with him. Anyway, I thank you a lot that you tried to solve the issue. ;)

I'm gonna solve this issue as this thing dragged to much.

oh mate , i'm so sorry . i really didnt want that .

sorry bro

No mate, please don't be sorry. As this confortation was inevitable.

سلام
برادر عزیز ، واقعا نمی خوام تو ذوق شما بزنم و جو منفی بدم ولی ...

این رو بخون

:: پايگاه اطلاع رساني رجا :: Rajanews.com::

و دقت داشته باش این توافقنامه ضمیمه هایی داره که حتی حاضر نشدند به نمایندگان مجلس هم نشونش بدهند ....

این بیشتر همون از شکم زدن برای سوریه بود که تو این دو سال اخیر انجام می دادیم وگرنه ...

دلم می خواد یک دل سیر گریه کنم ولی از پدر و مادرم می ترسم که بگند " دیوانه شده " ...
من خودم مقالات رجا نیوز رو دنبال میکنم ، در اینکه این دولت هم مردم رو نامحرم میدونه شکی ندارم ولی شما هم نمیخواد بیش از حد شکاک باشی، اصل رو بر صداقت دولتمون بذار تا وقتی که نقضش ثابت بشه
به قول این نماینده مجلس ما نه ذوق زده هستیم و نه ماتم گرفتیم
برای شش ماه سانتریفیوژ جدیدی نصب نمیشه حدس من اینکه ما هنوز زیرساختای لازم برای تغذیه همین تعداد سانتریفیوژ رو هم نداشتیم و برای همین یه تعداد از سانتریفیوژها هنوز در مدار نیستن ضمنا طبق اونچه که من توی بیست و سی شنیدم بند عدم تعویض ساتریفیوژها با نسل سوم فقط در مورد سایت فردو اعمال میشه و نه نطنز
به هر حال این برای شش ماه هست و همونطور که گفتم بعد از شش ماه این حباب تفاهم نامه میترکه اون موقع هم خدا میدونه چی میشه، دولت چکار میکنه آمریکا چکار میکنه مجلس ما چکار میکنه ، صبر کن ببین چی میشه بعد یا من و تو با هم ماتم میگیریم یا ظریف یا اسراییلیها

تو رو به خدا یه خورده فکر کنید یعنی واقعا خامنه ای می زاره دولت در تمام مراکز هسته ای رو ببنده.
درسته یه خورده کوتاه میاد البته چون روحانی هم رای ملت رو داره ولی دیگه قرار نیست که تسلیم دولت بشه.

فوقش 4 سال بعد یکی مثل جلیلی میاد و بالاخره این نخودی بند انگشتی هیدروزنی بابا رو تو کویر لوت ازمایش می کنه

pas hanooz ja dare be araba fosh bedam
mix2-irangif258.gif

:yahoo:
خجالت اوره

Last edited:
تو رو به خدا یه خورده فکر کنید یعنی واقعا خامنه ای می زاره دولت در تمام مراکز هسته ای رو ببنده.
درسته یه خورده کوتاه میاد البته چون روحانی هم رای ملت رو داره ولی دیگه قرار نیست که تسلیم دولت بشه.

فوقش 4 سال بعد یکی مثل جلیلی میاد و بالاخره این نخودی بند انگشتی هیدروزنی بابا رو تو کویر لوت ازمایش می کنه

من که نفهمیدم چی میگی

انگار داری از گوگل ترسلیت استفاده میکنی

در ضمن اقای خامنه ای

respect to be respected

Back
Top Bottom