What's new

Iranian Chill Thread

I don't care anymore .... lets my humble reformer friends be worry about Iran pride and sovereignty .... this country don't need Hardliner anymore .... after all this is people choose and I respect them ... I don't know why I even talk here ... it is just like a anger ....

anyway , don't worry , I don't plane to post in other topics ... it is just an anger that I couldn't keep it in my mind ....

داد آیدیتو بده بعدا تو یاهو صحبت کنیم ازت خوشم اومد اما اینجا درست نبود
منم تو میلیتاری .ir بودم

میگم از اون آأمای تند و تیزی:D
منم مثل خودتم اما کاری نمیشه کرد ...
این توافق خیلی از هیچی بهتر بود لااقل چهره ی آمریکا رو مردم خودمون و جهانیان نشون میده اگه زیرش بزنه

سلام ...
سر قبرم مردم رو بیدار می کنه ...
دو ساعت باهاشون بحث می کنی ، آخر سر میاند می گند : ما سوراخ می خوایم که بکنیم و این چیزها رو نمی فهمیم

درد اینه که با این دو دوزه بازی ها می خواند هشت سال سر قدرت باشند ... بشر دیشب اومد گزارش کارش رو بده ، گزارشش شد فحش دادن به قبلی ....

Impossible. No.
What is your problem with goverment?

سلام ...
سر قبرم مردم رو بیدار می کنه ...
دو ساعت باهاشون بحث می کنی ، آخر سر میاند می گند : ما سوراخ می خوایم که بکنیم و این چیزها رو نمی فهمیم

درد اینه که با این دو دوزه بازی ها می خواند هشت سال سر قدرت باشند ... بشر دیشب اومد گزارش کارش رو بده ، گزارشش شد فحش دادن به قبلی ....
هیچ اشکالی نداره دنیا فانی هست هر کی بد باشه به ضرر خودشه هر کیم خوب به نفعش.خدا اون بالاس و هیچ چی از اردش خارج نیست.مظلوم ترین فرد تو عالم حضرت امیر(ع) بود اما با عزیزترین هم پیش خدا هست.خدا نمیذارخه حق هیشکی پایمال بشه

آقا عزت دست خداس دست بنده ها نیست

Last edited:
What is your problem with goverment?

هیچ اشکالی نداره دنیا فانی هست هر کی بد باشه به ضرر خودشه هر کیم خوب به نفعش.خدا اون بالاس و هیچ چی از اردش خارج نیست.مظلوم ترین فرد تو عالم حضرت امیر(ع) بود اما با عزیزترین هم پیش خدا هست.خدا نمیذارخه حق هیشکی پایمال بشه

سلام

برای ما که می خواستیم ملت امام زمان باشیم ، درد داره که بیاند و بگند ... بگذریم ... یاهو ندارم ، فیس بوک و توئیتر و امثالهم ، ندارم ،

کم کم دارم به عمق این آیه ی قرآن پی می برم که می گه :" خدا سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمی ده مگر اینکه خودشون تغییرش بدهند "
ملت هم اینجوری تغییرش دادند ...

کلا یک وبلاگ دارم که حس حرف نوشتن توش رو هم ندارم

اینم از امضام که تغییرش دادم ، ولیکن به قبلی اعتقاد دارم ...

فقط خود امام زمان این کشور رو حفظ کنه وگرنه ....

سلام

برای ما که می خواستیم ملت امام زمان باشیم ، درد داره که بیاند و بگند ... بگذریم ... یاهو ندارم ، فیس بوک و توئیتر و امثالهم ، ندارم ،

کم کم دارم به عمق این آیه ی قرآن پی می برم که می گه :" خدا سرنوشت هیچ قومی رو تغییر نمی ده مگر اینکه خودشون تغییرش بدهند "
ملت هم اینجوری تغییرش دادند ...

کلا یک وبلاگ دارم که حس حرف نوشتن توش رو هم ندارم
بزرگترین اشتباه آدما اینه برای دنیایی که همش دست خداس غصه میخورن.آقا به دل آدمای خوب نگاه میکنه تا تشریف فرما بشه منتظر آدمای بد نمیشه تا آدم شن.مگر اما صادق(ص) نفرمود من اگر به اندازه فکر کنم حدود 30 بود تو اون حدیث
که نقل شده یار داشتم قیام می کردم؟پس امام زمان به آدمای بد کار نداره به آأمای خوب کار داره
خصلت آخر زمان هم همینه که فرق بین آأمای خوب و بد معلوم نیست و اونطور که تو روایات گفته شده حتی مومنین در خار میشن و افراد نابه اهل بزرگ.خصلت آخر زمان هیمینه داداش و خدا هم اون بالاس.من منظرم فرد خاصی نیست هر کسی واسه خودش محترمه

بزرگترین اشتباه آدما اینه برای دنیایی که همش دست خداس غصه میخورن.آقا به دل آدمای خوب نگاه میکنه تا تشریف فرما بشه منتظر آدمای بد نمیشه تا آدم شن.مگر اما صادق(ص) نفرمود من اگر به اندازه فکر کنم حدود 30 بود تو اون حدیث که نقل شده قیام می کنم؟پس امام زمان به آدمای بد کار نداره به آأمای خوب کار داره

سلام
عزیز دلم ، این 30 هر کدومش باید حداقل هزارتا مرید داشته باشند .... به قول حاج آقا ، اگه امروز امام زمان ظهور کنه ، دوباره کربلا و عاشورا تکرار می شه ...

تو روایت هم امام زمان لشکر داره ، پشتوانه ی لشکر ها هم ملت ها هستند ....

Last edited:
متاسفانه تندروی افت جوامع ماست. بعضی ها خودشون رو کاسه داغ تر از اش میدونن. رهبر تایید میکنه اونا ول کن نیستن. من خودم مخالف این قرارداد ننگین هستم پستام هم موجوده اما بعضی ها دیگه شورش رو در اوردن. هرچیزی اصولی داره.

سلام
عزیز دلم ، این 30 هر کدومش باید حداقل هزارتا مرشد داشته باشند .... به قول حاج آقا ، اگه امروز امام زمان ظهور کنه ، دوباره کربلا و عاشورا تکرار می شه ...

ملت تا زمانی که دچار فتنه نشن و خوب و بد رو تشخیص ندن رشد نمیکنن.

باید خودشون دچار فتنه بشنم تا خوب وبد رو تشخیص بدن.داداش بچه کجایی و چند سالته ؟
ما از یه نفر داریم میکشیم سال 88 از اون کشیدیم الانم از اون میکشیم.حتی از اول انقلاب هم از اون طلحه یا زیبر میکشیدیم
refigh Id yahoo to bede sohbat konim

@haman10
agha haman rafti?

Last edited:
سلام
عزیز دلم ، این 30 هر کدومش باید حداقل هزارتا مرشد داشته باشند .... به قول حاج آقا ، اگه امروز امام زمان ظهور کنه ، دوباره کربلا و عاشورا تکرار می شه ...

داداش رفتی؟
خوش باشی
البته من گل لقت نمیکردم:D
به هر حال

Last edited:
@ haman10
dadash man havasam nabud tarjome ro tu un toppic ye jure dg khundam! alan mibinam ishun ye adame basijie tond bud amma birah nemigoft garche nabayad jeloye kharejia migoft...
Be har hal gozaht.manam ye zare harafasho ghabul daram .

@haman10

Mate, i know you have good intentions and i said be critic on Turkish section ... how should i put this in words.

It's best for everyone to not compare Iranian products with Turkish products. Our members are very sensitive about this issue.

And i'm not suggesting anything, just a friendly advice. :)

@ haman10
dadash man havasam nabud tarjome ro tu un toppic ye jure dg khundam! alan mibinam ishun ye adame basijie tond bud amma birah nemigoft garche nabayad jeloye kharejia migoft...
Be har hal gozaht.manam ye zare harafasho ghabul daram .

dadash man ghaboul nadaram !! dige kheyli ehsasati shode bood !!! vali fek konam khod 100 bood (too military.ir) rast migoft .

804721_LaieA_010.gif

I remember past year when our beloved friend didn't worry about saving face and even try to crush our face in that hard times ... now you think I have to save face ... !?

economy can be saved but what about this shame , this stain , this dishoner !? It already get written in history and next generation will blame us just like we blamed past generations for TurkmanChai treaty , for Paris treaty , for Akhal treaty for their loss in WW1 and WW 2 ..... history is written

I didn't post anything in past 5 months to save face but this is beyond help ....
o_O

Back
Top Bottom